UNH Franklin Pierce School of Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

انجمن دانشجویان و محققان

دانشگاه حقوق دانشگاه نیوهمپشایر یک مدرسه حقوقی صمیمی و ابتکاری است و متعهد به توسعه دانش آموزانی است که از اولین لحظات جهت گیری از گفت و گو چالش برانگیز لذت می برند، درک یادگیری مبتنی بر تمرین را در بر می گیرند و آماده حضور در صفوف فارغ التحصیلانی هستند که رهبران جهانی هستند در مالکیت معنوی، تمرین عمومی، منافع عمومی و عدالت اجتماعی، و تجارت و تکنولوژی.

برنامه اقامت حقوقی ما اجازه می دهد تا دانش آموزان در زمینه های مورد علاقه خود را تا ترم کامل در حالی که دریافت اعتبار و برنامه دانش آموز دانیل وبستر ما تنها جایگزین آزمون مبتنی بر تمرین در کشور است. محل سکونت ما در کنکورد، پایتخت نیوهمپشایر و وضعیت ما به عنوان تنها مدرسه حقوق دولتی، دارای پروپاگاندای حرفه ای ، فارغ التحصیل و تجربه های کار فدرال نیز هستند. UNH قانون به طور مداوم فن آوری و برنامه های خود را به روز رسانی برای اطمینان از اینکه فارغ التحصیلان آماده به عمل قانون امروز است.

اعضای هیئت علمی ما شامل متخصصان متخصص در حوزه های مورد علاقه خود می شوند. نسبت دانشجویان و دانش آموزان کوچک، همکاری و همکاری را افزایش می دهد. از زمان تأسیس آن در سال 1973، مرکز حقوقی فرانکلین پیرس، اکنون دانشکده حقوق دانشگاه نیوهمپشایر، رهبر جهانی در زمینه آموزش حقوقی ابتکاری بوده است. حوزه های تمرکز ما به شما کمک می کند تا تمرین آینده خود را شکل دهید: مالکیت معنوی دارای بزرگترین استاد تمام وقت در زمینه است و کتابخانه IP ما بزرگترین کشور است. بازرگانی و فناوری شامل تمرکز لبه بر روی قانون الکترونیکی است؛ در حالی که منافع عمومی و عدالت اجتماعی دانش آموزان را در تحویل خدمات حقوقی به همه مردم از تمام حوزه های زندگی آموزش می دهد.

دانش آموزان در یک محیط محکم و با همکاری شرکت می کنند. برنامه درسی مبتنی بر رویکرد مبتنی بر تمرین مبتنی بر تمرکز فراگیر است که شامل بسیاری از فرصت ها برای یادگیری آسان است. شبکه گسترده فارغ التحصیلان ما در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان گزینه های بی حد و حصر برای فارغ التحصیلان به دنبال استخدام است.

قانون UNH در کنکورد، نیوهمپشایر، واقع در مجلس قانونگذاری ایالتی، دفاتر دولتی و همچنین دادگاه های فدرال ایالتی، ایالتی و ایالتی، به رسمیت شناخته شده است. کنکورد تنها یک ساعت درایو از بوستون است و ما کمتر از یک ساعت از کوه ها، دریاچه ها و اقیانوس اطلس واقع شده ایم.

مکان ها

کنکورد

UNH College of Law

وب سایت
تلفن
603-513-5300