UNH Franklin Pierce School of Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

انجمن دانشجویان و محققان

رویکرد مبتنی بر عمل دانشکده حقوق دانشگاه نیوهمپشیر فرانکلین پیرس ، همراه با برنامه درسی گسترده و نوآورانه ، تضمین می کند که دانشجویان فارغ التحصیل آماده برای رهبر شدن در حوزه خود باشند.

به عنوان مثال ، مؤسسه بین المللی انتقال فناوری ، دانش آموزان را در هنگام همکاری با سازمانهایی مانند بانک جهانی ، سازمان مالکیت معنوی جهانی ، وزارت بازرگانی ایالات متحده و سایر مواردی که در زمینه پیشرفت های علمی در سراسر جهان مشارکت می کنند ، فراهم می کند. سازمان بهداشت جهانی. دانش آموزان در کلینیک مالکیت معنوی و معاملاتی به مشتریان در زمینه مشاغل تجاری از جمله استراتژی IP و اجرای ، معاملات تجاری و مجوز کمک می کنند.

LL.M. و دانشجویان کارشناسی ارشد در تکنیک های نوشتن و تحقیقات حقوقی همانطور که در ایالات متحده انجام می شود ، آموزش دیده و دسترسی کامل به برنامه موفقیت تحصیلی این مدرسه دارند ، از جمله فرصتی برای قبولی در آزمون مقدماتی وکالت - امتحانی که همه وکلای ایالات متحده باید برای انجام آن بگذرانند - و یک عضو هیئت علمی اختصاصی که از آماده سازی برای کلاس های حقوقی و برای آزمون وکالت حمایت می کند.

اندازه کلاس کوچک فرانکلین پیرس UNH تضمین LL.M. و دانشجویان کارشناسی ارشد به اساتید خود دسترسی دارند و دانشکده ها هر دانشجویی را در کلاس های خود می شناسند. این اوراق یک تجربه استثنایی آکادمیک ایجاد کرده و LL.M. را تضمین می کند. دانشجویان می توانند شبکه های اجتماعی و حرفه ای قدرتمندی ایجاد کنند که فراتر از فارغ التحصیلی است.

پس از فارغ التحصیلی ، دانشجویان به بیش از 80 کشور فارغ التحصیل از فارغ التحصیلان پیوستند که در کشورهایی مانند آرژانتین ، نیجریه و تایوان و همچنین برای غول های فناوری جهانی ، موسسات حقوقی برتر و دفاتر ملی IP ، رهبری قانون و سیاست IP را در پیش می گیرند.

UNH Franklin Pierce School of Law بورس های تحصیلی بسیار جزئی و جزئی را به دانشجویان واجد شرایط در برنامه های مسکونی و یادگیری از راه دور ما ارائه می دهد. متقاضیان براساس بررسی درخواست خود برای پذیرش ، برای بورس تحصیلی در نظر گرفته می شوند. هیچ پروسه تقاضای جداگانه ای برای بورس های تحصیلی وجود ندارد ، اما دانشجویان باید در مورد درخواست خود اعلام کنند که مایل هستند برای بودجه بورس تحصیلی در نظر گرفته شوند.

معتبر انجمن UNH Franklin Pierce School of Law آمریكا ، UNH Franklin Pierce School of Law در كنكورد ، نیوهمپشایر ، واقع در قوه مقننه ایالتی ، دفاتر ایالتی ، و همچنین دادگاههای محلی ، ایالتی و ایالات متحده واقع است. کنکورد فقط یک ساعت با بوستون فاصله دارد و ما کمتر از یک ساعت از کوه ، دریاچه و اقیانوس اطلس واقع شده ایم. اخبار آمریکایی و گزارش جهانی رتبه ایالت شماره 2 نیوهمپشایر برای زندگی و امن ترین ایالت شماره 3 ایالات متحده را در اختیار دارد.

لینک وب سایت: https://law.unh.edu/admissionions/graduate-admissionions

مکان ها

کنکورد

UNH College of Law

وب سایت
تلفن
603-513-5300

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید