University of Southern California Gould School of Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

در مورد دانشگاه کالیفرنیای جنوبی

دانشگاه جنوب کالیفرنیا یکی از دانشگاه های پژوهشی خصوصی پیشرو در جهان است. یک موسسه لنگر در لس آنجلس و یک مرکز جهانی برای هنر، تکنولوژی و تجارت بین المللی، USC یکی از رهبران در ثبت نام دانش آموزان بین المللی است، ارائه می دهد و فرصت های فراوان برای کارآموزی و تحصیل در خارج. با یک سنت قوی از یکپارچه سازی آموزش و پرورش لیبرال و حرفه ای، USC بانی یک فرهنگ پر جنب و جوش از خدمات عمومی و دانش آموزان را تشویق به عبور از مرزهای علمی و همچنین جغرافیایی در تعقیب خود را از دانش است.

درباره USC گولد دانشکده حقوق

از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی گولد دانشکده حقوق ارائه می دهد یک آموزش و پرورش بین حرفه ای برتر به دانش آموزان بسیار با انگیزه آماده شدن برای یک حرفه ای است که دهه های آینده را پوشش دهد. به عنوان حرفه های حقوقی همچنان به تکامل، هیچ مدرسه بهتر است قرار به ارائه آموزش و پرورش خواهد شد که بستر را برای نسل بعدی از وکلا که در یک مرحله در سراسر جهان تمرین. حرفه های حقوقی پویا است، و قانون USC همواره افتخار در تطبیق روش خود برای ارائه یک آموزش و پرورش قانونی متناسب با نیازهای از محیط فعلی، در حالی که حفظ تعهدات هسته ای قوی خود را گرفته.

به تنها درجه از نوع خود برای برجسته حرفه ای حقوقی بین المللی و فارغ التحصیلان قانون خوش آمدید.

USC اولین دانشکده حقوق است که مدرک کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) آنلاین را با امکان کسب گواهی فارغ التحصیل در قانون کسب و کار، انطباق، و یا قانون سرگرمی و صنعت؛ هر دو این مدارک را می توان به صورت آنلاین در سه ترم کامل تکمیل کرد. ثبت نام در USC و در مورد نظام حقوقی آمریکا را از گوشه ای از جهان یاد بگیرند.

hero04

5 دلیل برای انتخاب USC برای LL.M. یا گواهی برنامه

تصمیم گیری که در آن به دنبال امثال شما می تواند یکی از مهم ترین تصمیمات زندگی حرفه ای خود را. به عنوان حرفه های حقوقی به طور فزاینده جهانی می شود، درآمد یک استاد از ما از درجه قوانین از USC ثابت می کند که شما می توانید در یک محیط چند زبانه اکسل. فراتر از بازگشت جامد در سرمایه گذاری است که صلاحیت USC محترم شناخته شده است به ارائه، توصیه می کنیم که شما در عوامل زیر در نظر بگیرید:

 1. دانشکده حقوق جهانی اعتبار
  با میراث 100 ساله برجسته رهبری و تعالی، USC گولد دانشکده حقوق شناخته شده است به بسیار گزینشی و به رسمیت شناخته به عنوان یکی از دانشکده های حقوق بالا در جهان است.
 2. منابع برای دانشجویان بین المللی
  فارغ التحصیل و برنامه های بین المللی (G & IP) دفتر دارای یک تیم کامل از اعضای هیات اختصاص داده شده که دانشجویان بین المللی با یک در یک کمک در مورد ثبت نام دوره، پشتیبانی علمی، توصیه توسعه حرفه ای و بیشتر.
 3. تحریک کننده محیط یادگیری
  دوره های آموزشی ما شما را به چالش به یک متفکر بهتر، حتی به عنوان لذت بردن از رفاقت و جاه طلبی متقابل با برخی از درخشان ترین ذهن دانش آموز با هم از کشورهای مختلف، از جمله کویت، برزیل، ایتالیا، فرانسه، السالوادور، فیلیپین، نیوزیلند، گواتمالا، اردن، مکزیک، اوگاندا، بریتانیا، و چین است.
 4. قانون تابستان و برنامه انگلیسی
  USC ارائه می دهد یک، غنی سازی چهار هفته برنامه تابستانی اختیاری در محوطه دانشگاه که آمادگی بسیار خوبی فراهم می کند برای امثال این برنامه مقدمه ای بر نظام حقوقی آمریکا حالی که همچنین بهبود زبان انگلیسی خود و ارائه یک تجربه به یاد ماندنی زندگی فراهم می کند.
 5. در سراسر جهان تروجان خانواده
  USC فارغ التحصیلان قانون در کل بیش از 10،000 در سراسر جهان. USC حضور قوی جهانی، و آن را در این واقعیت است که دانشجویان حقوق ما از دانشگاه های برتر در سراسر جهان با اعتبار موثری آمده نشان می دهد. هر سال، بیش از 8000 دانش آموزان بین المللی ملحق USC از بیش از 100 کشور مختلف است. تقریبا 25٪ از فارغ التحصیلان ما دانشجویان بین المللی می باشد.

کجا USC قانون فارغ التحصیلان کار می کند؟

فارغ التحصیلان ما در سراسر جهان در شرکت های حقوقی خصوصی، سازمان های دولتی، شرکت های منافع عمومی و شرکت کار می کنند. آن ها هستند:

 • رهبران در کسب و کار، قانون و دولت
 • همکاران در بزرگترین شرکت های حقوقی جهان
 • مدیران اجرائی و رئیس جمهور از شرکت چند میلیارد دلاری
 • رهبران جنبش های حقوق مدنی

USC گولد دانشکده حقوق و دانش آموزان ما باید رسیدن به جهانی.

uscmap

رتبه بندی

رتبه # 19 بهترین دانشکده حقوق
USC رتبه در میان بالا 25 "دانشگاه ملی" در ایالات متحده
USC صفوف به عنوان یکی از دانشگاه های برتر برای ثبت نام بین المللی دانشجویی

این مدرسه این برنامه ها را ارائه می نماید:
 • انگلیسی

اعتیار سنجی ها

USC is regionally accredited by the Western Association of Schools and Colleges (WASC).
USC Gould School of Law is accredited by the American Bar Association (ABA).

بازدید کنید Law Certificates » بازدید کنید Law LLM » بازدید کنید Online Certificates » بازدید کنید Health Certificates »

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

Online Masters of Law (LLM)

Online تمام وقت September 2019 آمریکا Los Angeles

[+]

1

[-]

گواهی

آنلاین گواهی قانون کسب و کار

Online تمام وقت September 2019 آمریکا Los Angeles

ظهور تجارت جهانی است به سرعت ساخت قانون ایالات متحده به زبان بین المللی کسب و کار. سود این اعتبارنامه USC منحصر به فرد می تواند بازار دانش آموز با کارفرمایان بالا چند ملیتی به دنبال این تخصص منحصر به فرد را افزایش دهد. این گواهی در دسترس به هر دو ایالات متحده و متخصصان حقوقی بین المللی است. [+]

گواهی قانون آنلاین کسب و کار USC به هر دو دانش آموزان بین المللی و فارغ التحصیلان JD داخلی که ممکن است قانون کسب و کار در حرفه خود استفاده باز است.

این برنامه گواهی را می توان به عنوان یک برنامه مستقل تکمیل و یا موجود در امثال ترم مورد نیاز به تخصص درجه خود را.

هنگامی که شما کسب گواهی فارغ التحصیل در قانون کسب و کار آنلاین از USC، آن را به کارفرمایان که شما دانش و مهارت های از جنبه های سازمانی و مالی برای مقابله گیری و قرارداد مذاکره مهم به ارائه درجه یک مشاور حقوقی در زمینه کسب و کار نشان دهنده.... [-]


قانون سرگرمی آنلاین و گواهی صنعت

Online تمام وقت September 2019 آمریکا Los Angeles

گواهینامه حقوق و صنعت سرگرمی اینترنتی USC برای دانشجویان بین المللی و فارغ التحصیلان داخلی JD که مایل به دنبال کار حرفه ای در صنعت سرگرمی های سریع هستند، باز است. [+]

گواهی آنلاین USC در قانون و صنعت سرگرمی برای فارغ التحصیلان داخلی JD و دانشجویان بین المللی طراحی شده است که مایل به دنبال کردن حرفه ای قانونی در صنعت سرگرمی هستند.

برنامه گواهی می تواند به عنوان یک برنامه مستقل و یا همراه با LL.M. دوره کارشناسی ارشد خود را به تخصص.

گواهینامه قانون سرگرمی با ریشه های آن در لس آنجلس، پایتخت سرگرمی های جهان طراحی شده است تا به شما در زمینه های حقوقی عالی در زمینه فیلم، تلویزیون و رسانه ها ارتقاء یابد.... [-]


گواهی انطباق آنلاین

Online تمام وقت September 2019 آمریکا Los Angeles

گواهینامه انطباق آنلاین USC برای دانشجویان بین المللی و فارغ التحصیلان داخلی JD که بر انعطاف پذیری حرفه ای تمرکز دارند، باز است. این را می توان به عنوان یک برنامه مستقل و یا در ارتباط با LL.M. دوره کارشناسی ارشد خود را به تخصص. [+]

گواهینامه آنلاین USC در مطابقت می تواند دانشجویان بین المللی و JD های داخلی را با دانش پیشرفته ای که برای استفاده در زمینه های مختلف آماده است، فارغ التحصیل کند..

این را می توان به عنوان یک برنامه مستقل و یا در ارتباط با LL.M. دوره کارشناسی ارشد خود را به تخصص.

برنامه طراحی شده است تا دانش آموزان را با درک پیشرفته ای از قوانین و مقررات انطباق، به ویژه در زمینه های مراقبت های بهداشتی، منابع انسانی و انطباق با مقررات، طراحی کند. کسب یک گواهینامه متمرکز از کالج ایالات متحده آمریکا کالج گولد می تواند شما را حرفه ای تر و قابل اعتماد تر کند و به شما در ارتقاء رتبه های این صنعت در حال رشد کمک کند.... [-]


تماس
آدرس محل سکونت
University of Southern California Gould School of Law
699 Exposition Blvd

Los Angeles, California, 90089 US