توضیحات رسمی را مطالعه کنید

UC Irvine School of Law در آگوست 2009، اولین مدرسه حقوق عمومی عمومی در کالیفرنیا در بیش از 40 سال، درب خود را برای دانش آموزان باز کرد. قانون UCI به دنبال ایجاد مدرک قانون ایده آل برای قرن بیست و یکم با انجام بهترین کار برای آموزش وکلا برای اجرای قانون در بالاترین سطح حرفه ای است. در یک مطالعه اخیر، دانشکده ها از مدارس معتبر استخدام شده اند که در مقیاس علمی تاثیرگذارند. بدیهی است که دانشجویان دارای مدارک تحصیلی بالاتری نسبت به مدارس دانشجویی در 20 مدرسه حقوقی هستند. برنامه درسی نوآورانه مدرسه بر مهارت یادگیری، مطالعه بین رشته ای و خدمات عمومی تأکید دارد.

درباره قانون UCI چه خاص است


دانشکده عالی/>

در یک مطالعه اخیر، پس از ییل، هاروارد، شیکاگو، استنفورد، نیویورک و کلمبیا، دانشکده در رتبه سوم قرار گرفت. تدریس عالی نیز یکی از اولویت های اصلی است و اعضای هیئت علمی متعددی جوایز آموزشی را در موسسات قبلی خود به دست آورده اند.

INNOVATION برش لبه

مدرسه حقوقی UC Irvine که در سال 2009 تاسیس شد، با هدف تأکید بر یادگیری دست یافتنی، مطالعه بین رشته ای و خدمات عمومی، از مدرسه قانون ایده آل برای قرن بیست و یکم تلاش می کند.

تجربه واقعی زندگی

همه دانش آموزان در حقیقت قانون (تحت نظارت دقیق) در قانون UCI عمل می کنند و از دوره ی مهارت های قانونی سال اول شروع می شوند، جایی که آنها در مصاحبه های حقوقی یا دفاتر مدافع عمومی مشغول به کار می شوند و با حضور قابل توجه مشتری در یک شرکت داخلی درمانگاه قبل از فارغ التحصیلی

دانش آموزان بی نظیر

هشتاد و هشت درصد از دانشجویان حقوق UCI که در ماه ژوئیه 2012، فوریه 2013 و یا ژوئیه 2013 به امتحان دادگاه مراجعه کرده اند، اکنون حداقل یک پرونده را در حداقل یک پرونده تصویب کرده اند. (به این ترتیب، 134 فارغ التحصیلی را امتحان دادیم و 118 یا 88 درصد آنرا گذرانده اند). محاکماتی که فارغ التحصیلان ما از آن عبور کرده اند شامل آلاسکا، کالیفرنیا، هاوایی، ماساچوست، مریلند، نیوجرسی، نیویورک، پنسیلوانیا و تگزاس.

کلاس های کوچک

نسبت دانش آموزان به 10 تا 1 است، به این معنی که کلاس ها کوچکتر است و استادان زمان بیشتری برای دانش آموزان یکسان دارند.

متخصصان وکلا

هر دانشجوی جدید یک وکیل مدافع از جامعه حقوقی محلی برای ارائه راهنمایی در موضوعات علمی و حرفه ای اختصاص داده شده است.

ACTIVE PRO BONO

بیش از 90 درصد از دانش آموزان در برنامه Pro Bono مشارکت داشته اند و در تعداد زیادی پروژه ای شرکت کرده اند که در آن تحت نظارت وکیل خدمات قانونی ارائه می دهند. دانش آموزان تشویق می شوند تا 120 سال به طور حرفه ای در سه سال ثبت نام کنند.

دانش آموزان محترم

بررسی وضعیت تحصیلی دانش آموزان در سال 2016 نشان می دهد که قانون UCI در مورد رضایت دانشجویان از حد متوسط ​​ملی بالاتر است. تقریبا 95 درصد دانش آموزان ما در هر سه کلاس کلیه حقوق قانونی UCI خود را به عنوان عالی یا خوب تجربه می کنند و حدود 95 درصد از آنها می گویند که احتمالا در قانون UCI دوباره حضور خواهند داشت اگر آنها بتوانند شروع به کار کنند.

مکان های موفقیت آمیز

دانش آموزان ما سال هاست که تابستان خود را سپری می کنند و حرفه های خود را در انواع مختلف قانونی، از جمله شرکت های بزرگ، متوسط ​​و کوچک، سازمان های دولتی، سازمان های علاقه مند به امور عمومی، دفاتر عمومی و سایر حرفه های حرفه ای شروع می کنند.

کت و شلوار پرستیژ

قضات در انواع ولسوالی های فدرال و دادگاه های محاکم و دادگاه های عالی و حکومت، دانشجویان حقوق UCI را استخدام کرده اند تا به عنوان کارکنان حقوق مدرک کارشناسی ارشد خود استخدام شوند. این ادارات به کشور و سیستم قضایی فدرال رسیده است.

محل غیرقابل دسترس

دانشکده حقوق در زیبا، ساحلی جنوبی کالیفرنیا، 40 مایلی جنوب لس آنجلس و 90 مایلی شمال سن دیگو واقع شده است.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

University of California, Irvine - School of Law

برنامه کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) در دانشگاه کالیفرنیا، مدرسه حقوق Irvine ارائه می دهد آموزش و پرورش حقوقی درجه اول به وکلا، قضات، مقامات دولتی و دیگران که مایل به تحصیل ... [+]

برنامه کارشناسی ارشد حقوق (LL.M.) در دانشگاه کالیفرنیا، مدرسه حقوق Irvine ارائه می دهد آموزش و پرورش حقوقی درجه اول به وکلا، قضات، مقامات دولتی و دیگران که مایل به تحصیل در مورد سیستم حقوقی و عمل قانون در ایالات متحده. ما یک LL.M. برنامه ای است که می تواند به منافع هر فرد منحصر بفرد باشد، بنابراین به طور انحصاری دانش آموزان را با دانش و مهارت های لازم برای پیشرفت در جامعه جهانی حقوقی امروز، هر چه اهداف شخصی و حرفه ای خود را می سازد، فراهم می کند.... [-]

آمریکا ایروین
سپتامبر 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
University of California, Irvine - School of Law

برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی در دانشگاه کالیفرنیا، مدرسه حقوق Irvine ارائه یک برنامه درسی نوآورانه است که باعث می شود دانش آموزان با هر دو عمق آموزه و مهارت های عملی مورد ... [+]

درباره برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی

یکی از برنامه های قانون مالیات بر ارزش افزوده.

برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی در دانشگاه کالیفرنیا، مدرسه حقوق Irvine ارائه یک برنامه درسی نوآورانه است که باعث می شود دانش آموزان با هر دو عمق آموزه و مهارت های عملی مورد نیاز برای تمرین قانون مالیات در بالاترین سطوح، در ایالات متحده و یا خارج از کشور.

برنامه مالیات تحصیلات تکمیلی با هدف تولید فارغ التحصیلانی که برای وظایف حرفه ای به عنوان وکلای مالی، قضات، مدیران مالیاتی و مدافعین حقوق سیاسی آماده می شوند، و همچنین به طور قابل توجهی افزایش مهارت های مالیاتی کسانی که قبلا اعضای حرفه مالیات هستند.... [-]

آمریکا ایروین
درخواست اطلاعات
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی
Address
East Peltason Drive,401
92697 ایروین, کالیفرنیا, آمریکا