University of Hawai‘i at Mānoa, William S. Richardson School of Law

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید

درباره UH Mānoa

دانشگاه ایالتی هاوایی در موناو (UH Mānoa)، در سال 1907 تاسیس شده است، مرکز پردیس سیستم دانشگاه هاوایی است. یک مقصد انتخابی، دانش آموزان و اعضای هیئت علمی از سراسر کشور و جهان از مزایای استفاده از فرصت های تحقیقاتی منحصر به فرد UH مانوا، جامعه متنوع، برنامه های ورزشی کم حجم و مناظر زیبا در سطح ملی است. به طور مداوم "بهترین ارزش" را در میان کالج ها و دانشگاه های آمریکا رتبه بندی می کنیم، دانش آموزان ما آموزش های قوی را با قیمت مناسب می گیرند.

درباره هونولولو، HI

هونولولو بزرگترین شهر در ایالت هاوایی است و همچنین به سمت شهرداری ایالت واقع شده است. اعتقاد بر این است که تا 2000 سال پیش تاسیس Honolulu، که به معنای "بندرگاه پناهگاهی" یا "بندر محافظت شده" است. این شهر تا اواسط سالهای 1800 به عنوان مرکز اصلی جزایر هاوایی تاسیس شد. هاوایی در سال 1959، هنگامی که به طور رسمی به اتحادیه به عنوان 50 ایالت پذیرفته شد، دولت آلوآه در سال 1959 تبدیل شد.

امروز، هونولولو یکی از امن ترین شهرهای آمریکا با ویژگی های و ویژگی های منحصر به فرد است. این خانه تنها کاخ سلطنتی آمریکا است و برای آب و هوای گرمسیری آن، چشم انداز سبز پر زرق و برق، جمعیت متنوع و روحیه اجتماعی شناخته شده به عنوان الهه شناخته شده است.

ماموریت ما

دانشکده حقوق ویلیام سیتی ریچاردسون، جامعه مدنی مشترک و چند فرهنگی است که دانشجویان را برای تعالی در عمل قانون و حرفه های مربوطه که عدالت و حاکمیت قانون را پیش می برند تهیه می کند.

ما از طریق تعالی در تدریس، بورس تحصیلی، و خدمات عمومی، متخصصان حرفه ای با صلاحیت و اخلاق را توسعه می دهیم.

ما تنوع و ارزشهای هاوائی را در بر می گیریم و مسئولیت ویژه ای را به دولت و منطقه اقیانوس آرام خود می رسانیم.

ما در قانون محیط زیست، قانون بومی هاوایی و مطالعات حقوقی در اقیانوس آرام به سر می بریم.

اعتباربخشی

دانشکده حقوق ویلیام سیتی ریچاردسون در دانشگاه هاوایی در موناو از سال 1982 توسط شورای بخش آموزش حقوق قانونی و پذیرش در بارۀ انجمن حقوقی آمریکا مورد تأیید قرار گرفته است. بخش آموزش قانونی ممکن است تماس بگیرد در 321 North Clark Street، شیکاگو، IL 60610 یا با شماره تلفن (312) 988-6738. دانشکده حقوق از سال 1989 عضو انجمن دانشکده حقوق آمریکا (AALS) بوده است.

مکان ها

هونولولو

Address
Dole Street,2515
96822 هونولولو, هاوایی, آمریکا

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید