University of Illinois at Urbana-Champaign

مقدمه

توضیحات رسمی را مطالعه کنید


چرا ایلینوی؟

خبرهای ایالات متحده و جهان، کالج مهندسی در University of Illinois at Urbana-Champaign به عنوان بهترین برنامه ششمین دوره تحصیلات تکمیلی، و دانشکده تجارت به عنوان بهترین برنامه سیزدهمین دوره مطالعاتی در مقطع کارشناسی در ایالات متحده رتبه بندی می کند.

دانشگاه ایلینوی فقط رتبه 1 را برای دانشگاه های عمومی در غرب غرب برای بهترین ROI رتبه بندی کرد

در طول سالها، سیزده عضو هیئت علمی و یازده عضو فارغ التحصیلان University of Illinois at Urbana-Champaign جایزه نوبل در علوم و اقتصاد را دریافت کرده اند. ده نفر از برندگان جایزه پولیتزر از دانشکده و فارغ التحصیلان این دانشگاه هستند. بیش از هشتاد عضو هیئت علمی کنونی در آکادمی ملی علوم هستند و حدود پنجاه عضو آکادمی ملی مهندسی در دانشکده University of Illinois at Urbana-Champaign .

کتابخانه دانشگاه یکی از بزرگترین مجموعه های دانشگاهی در جهان است که مساحت بیش از 10،500،000 جلد، بیش از 6،000،000 نسخ خطی، نشریات و سایر مواد غیر چاپی و بیش از 65،000 مجله است. علاوه بر کتابخانه اصلی، بیش از 37 کتابخانه و دفاتر اداری در سراسر محوطه دانشگاه، از جمله بزرگترین کتابخانه مهندسی ایالات متحده، کتابخانه کشاورزی مدرن، و کتاب و کتاب دست نویس نجومی مشهور جهان وجود دارد.

مرکز هنرهای نمایشی Krannert، که توسط معمار مرکز لینکلن نیویورک، فارغ التحصیل مکس آبراموویچس طراحی شده است، هر ساله بیش از 350 نمایش را اجرا می کند. این دانشگاه همچنین از دو موزه بزرگ پشتیبانی می کند: موزه هنر کرنرت و غرفه Kinkead رتبه دوم فقط برای موسسه هنر شیکاگو در میان موزه های هنری عمومی ایلینوی است که بیش از 9،000 آثار هنری را در مجموعه دائمی خود نگهداری می کند؛ و موزه Spurlock، موزه تاریخ و فرهنگ جهان است که در مجموعه هایش حدود 46،000 مصنوعات از فرهنگ های گوناگون و دوره های مختلف تاریخی مختلف را شامل می شود.

از کارگردان، کارشناسی ارشد مهندسی مالی [MSFE]

با درود،

برنامه MSFE در ایلینوی یکی از بهترین برنامه های FE در کشور است. این رتبه پنجم بهترین است، توسط TFE Times.

چه چیزی متمایز است این است که آن را برای تولید "مهندسان مالی برای جهان واقعی" طراحی شده است. این یک نظم بلند است، زیرا دنیای واقعی مهندسی مالی با بازارهای پویا ترین در جهان ارتباط دارد - بازارهای مالی.

البته دانش آموزان باید اصول اولیه را بدانند، اما آنها همچنین باید این اصول را در زمینه هایی که ممکن است قبل از آن با آنها مواجه نشده باشد، اعمال کنند. در یک تحلیل دقیق داده ها و یادگیری ماشین ها، راه هایی را برای مشاهده بازارهای مالی و محصولات یا خدمات مالی به کار می بریم. در انتهای دیگر طیف، Blockchain می تواند به طور اساسی روند پردازش، ثبت و تجزیه و تحلیل معاملات را تغییر دهد.

MSFE در ایلینوی طراحی شده است تا مبانی و مفاهیم را درک کند.

دانش آموزان باید در حداقل یک شرکت "Practicum" حمایت مالی شرکت کنند که یک ترم تحصیلی طول می کشد - مهارت های تجزیه و تحلیل خود را از بین می برد، بلکه مهارت های ارتباطی و ارائه خود را نیز تقویت می کند.

در عین حال، آنها می توانند مجموعه ای از دوره های انتخابی خود را انتخاب کنند تا مستقیما منافع خود را دنبال کنند. آنها ممکن است MSFE را با یک تمرکز ضبط شده در Data Analytics به دست آورند یا ممکن است مجموعه ای از گزینه های انتخابی را که بر روی اعدام Latency Low تمرکز می کنند انتخاب کنند.

امیدوارم به طور جدی به MSFE در ایلینوی پیوست.

من مطمئن هستم که شما آن را هر دو هیجان انگیز و پاداش پیدا کنید.

مورتون N. لین، Ph.D.
مهندس مالی MS، مدیر
University of Illinois at Urbana-Champaign

مکان ها

شامپاین

Address
University of Illinois
شامپاین, ایلینویز, آمریکا

برنامه ها

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید: