توضیحات رسمی را مطالعه کنید

USC Gould یک مؤسسه قانونی نخبه است که متعهد به پیشرفت تحصیلی است. موفقیت ما شامل یک دانشکده کلاس جهانی، یک دانشجوی بدنساز و متشکل از دانشجویان، یک محوطه به خوبی در آیند، یک برنامه درسی بین رشته ای و یک شبکه فارغ التحصیل های حامی است.

این دانشکده ملی است که برای تحصیلاتش در زمینه های مختلف، تمرکز بین رشته ای، خدمات عمومی و رهبری در حرفه شناخته شده است. اندازه کوچک کلاس ما و نسبت کم به استاد و دانش آموز، یک محیط یادگیری صمیمی و کالج را ایجاد می کنند.

USC Gould در سال 1900 تاسیس شد و اولین دانشکده حقوق جنوب کالیفرنیا بود. از اولین روزهای مدرسه، زنان و دانشجویان رنگ را ثبت نام کردیم. امروز ما یکی از دانشجویان حقوق دانشجویان مختلف کشور را حفظ می کنیم و دانشجویان بین المللی را ثبت نام می کنیم. این محیطی را ایجاد می کند که طیف گسترده ای از دیدگاه ها و تجربیات را به وجود آورد.

محل ما در لس آنجلس دانشجویان فرصت های گسترده ای را در یکی از بازارهای حقوقی و شلوغ ترین دادگاه های کشور فراهم می کند. از سوی Silicon Beach تا مرکز شهر LA، USC Gould دسترسی به ادارات، تحصیلات تکمیلی و گزینه های حرفه ای را با قانون و شرکت های تجاری، آژانس های بهره وری عمومی، و شرکت های سرگرمی، رسانه ای و فن آوری ها، در اختیار شما قرار می دهد. محل تحصیل در دانشکده حقوق دانشگاه Campus Park Campus USC از فرصت های فراوانی برای آموزش و تحقیق میان رشته ای در میان بسیاری از مدارس مشهور برخوردار است.

USC پیشگام مفاهیم آموزش بین رشته ای و بالینی حقوقی بود. اولین برنامه کمک های حقوقی مدرن از یک کلینیک USC گولد در سال 1929 تأسیس شد. در سال 1965، ما یکی از اولین مدارس شدیم که تمرکز بین رشته ای را برای مطالعه قانون به ارمغان می آورد. امروزه برنامه درسی ما با دوره هایی در تقاطع انواع رشته های کلیدی است و ما 15 برنامه دو درجه ای ارائه می دهیم. از طریق کلینیک های متعدد، تمرین ها و دوره های تحصیلی ما، دانش آموزان آموزش عالی را در زمینه قانون انجام می دهند و با مشتریان واقعی کار می کنند.

دانشکده حقوق دارای بیش از 10،000 حرفه ای در سراسر جهان از دانش آموزان حامی و محکم محسوب می شود. خانواده تروجان یک شبکه وفادار و قدرتمند است که به شدت متعهد به موفقیت فارغ التحصیلان USC است. فارغ التحصیلان ما شرکای بزرگترین شرکت های حقوقی در دنیا، سرپرستی شرکت های بزرگ بین المللی هستند و نقش رهبری در سازمان های دولتی و دولتی را ایفا می کنند. فارغ التحصیلان بیش از 500 USC گولد به عنوان یک قاضی ایالتی یا فدرال خدمت کرده اند.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

University of Southern California USC Gould School of Law

برای افراد دارای درجه اول در قانون از خارج از ایالات متحده، با LLM ما 1 ساله درک استاندارد از قانون آمریکا را بدست آورید. دانش آموزان ممکن است یک تخصص گواهینامه را امتحان ... [+]

استاد حقوق (LLM) درجه

استاد حقوق ما (LLM) بر نظام حقوقی ایالات متحده برای وکلا تحصیلات بین المللی متمرکز است. LLM تمام وقت، یک ساله شما را با مهارت ها و دانش های بنیادی که بلافاصله قابل اجرا به عمل حقوقی واقعی هستند فراهم می کند.

LLM ایده آل برای بین المللی است:

وکلاقضاتمقامات دولتیدادستان هامشاور حقوقی شرکتبانکدارانفارغ التحصیلان قانون جدیدچرا تحصیلات لیسانس LLM در USC Gould را انتخاب کنید؟... [-]
آمریکا South Los Angeles
University of Southern California USC Gould School of Law

دو سال استثنایی (LLM) در USC Gould اجازه می دهد تا یک سال تحصیل در مورد سیستم حقوقی ایالات متحده و تسلط بر قانونی انگلیسی قبل از ثبت نام در سال تحصیلی جامع LLM جامع است. ... [+]

دو سال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق (LLM)

دو سال استثنایی (LLM) در USC Gould اجازه می دهد تا یک سال آموزش عناصر پایه ای نظام حقوقی ایالات متحده و تسلط قانونی انگلیسی قبل از یک سال مطالعات LLM را داشته باشید.

در طول سال اول، در حین بهبود مهارت های انگلیسی خود، آموزش آکادمیک را در خواندن و درک حقوقی، جلسات موردی، تجزیه و تحلیل قانونی و بیشتر خواهید پذیرفت. کلاس های کوچک و شخصی شما به شما فرصت می دهند که به زندگی در ایالات متحده و حضور در USC بپردازید.... [-]

آمریکا South Los Angeles