توضیحات رسمی را مطالعه کنید

مطالعه رسمی قانون از سال 1894 بخشی از دانشگاه ویک فارست است. در طول سالها، ویک جنگل به عنوان یک کالج باپتیست کوچک برای مردان واقع در شمال رالی ، کارولینای شمالی ، به یک دانشگاه مستقل، چند ملیتی، دانشگاه ملی شناخته شده در وینستون سالم تبدیل شده است . دانشکده حقوق دانشگاه ویک جنگل با هم رشد کرده و در آن زمان توسعه مؤسسه ای را که بخشی از آن است، منجر شد. مدرسه حقوق ، که برای پاسخگویی به نیازهای حرفه ای قانونی و همچنین نیازهای دانشجویان تغییر کرده است، همچنان یک رهبر در آموزش حقوقی است، با مدل سازی تعامل و حرفه ای بودن از طریق تعالی علمی و تعهد کامل به خدمت.

ماموریت ما

مدرسه ما به دنبال آمادگی دانش آموزان برای اجرای قانون در ایالات متحده است. برخی از فارغ التحصیلان ما از تحصیلات قانونی خود برای مقاصد مهم دیگر از قانون استفاده می کنند، اما ما متوجه می شویم که هر فارغ التحصیل ممکن است در هر یک از 50 ایالت پذیرفته شود. بنابراین، ما مسئولیت داریم دانش آموزان خود را با پایه ای از دانش و مهارت حقوقی بسازیم که در آن می توانند زندگی در خدمات را در حرفه قانونی ایجاد کنند. ما باید تلاش کنیم تا در هر دانش آموز احترام به حاکمیت قانون، اعتقاد به ایده آل خدمات عمومی و تعهد به ارزش های حرفه ای اساسی: صداقت، سرسختی، شایستگی، هوش و شهامت، تلاش کنیم. در استخدام دانش آموزان ما و قرار دادن فارغ التحصیلان ما، مدرسه ما به طور فزاینده ملی در جهت گیری است، اما ما حفظ و ادامه خواهد داد به ایجاد رابطه خاص با دولت و منطقه ما. مدرسه ما با سنت و طراحی کوچک است. هدف ما ایجاد انجمن دانشگاهی است که دانش آموزان، اعضای هیات علمی، کارکنان، فارغ التحصیلان و دوستان را در یک خانواده وفادار و گسترده متشکل می کند. ما باید با پیشرفت فردی دانش آموز فردی نگرانی داشته باشیم و باید همه دانش آموزان را به مراقبت از یکدیگر و برای دانشگاه ویک جنگل راهنمایی کنیم. ما خواهان برداشتن از هر گونه موانعی اقتصادی یا قومی هستیم که ممکن است افراد را از حرفه حقوقی در گذشته کنار بگذارد. ما معتقدیم که دانشکده باید متعهد به تدریس و بورس تحصیلی باشد. ما این توابع را به عنوان جنبه های هم افزایی یک حرفه واحد می شناسیم. آموزش عالی متمرکز بر فرآیند آموزشی است؛ بورسیه حقوقی این روند را اعلام می کند و به بهبود قانون کمک می کند. ما به دنبال جذب افرادی است که شخصیت و رفتار آنها منعکس کننده ایده های حرفه ای و شخصی است که ماموریت مدرسه را پایه گذاری می کنند. دوره تحصیل در ویک فارست بر مهارت های قانونی اساسی تأکید دارد. کلاس ها کوچک هستند معلمان برای دانش آموزان خارج از کلاس در دسترس هستند. در همه دوره ها، استادان بر تحلیل های حقوقی و تفکر انتقادی تمرکز می کنند و آنها را تشویق می کند تا شرایط اجتماعی و اقتصادی را در نظر بگیرند که در آن اصول و قواعد حقوقی کار می کنند و راهکارهایی که وکلای از این اصول و قواعد در عمل استفاده می کنند. با اعتقاد بر این که وکلا باید بتوانند به طور واضح و متقاعد کننده ارتباط برقرار کنند، ما بر توسعه مهارت در ارتباطات کتبی و گفتاری تاکید می کنیم. ما همچنین نیاز به آموزش دانش آموزانمان در استفاده موثر از فناوری اطلاعات را به رسمیت می شناسیم. ما درک می کنیم که ما دانشجویان خود را برای زندگی و کار در یک دنیای در حال تغییر که تحت تاثیر تحولات فراملی و جهانی سازی قرار دارد، آماده می کنیم.

برنامه‌های آموزش داده شده در:
  • انگلیسی

این مرکز تحصیلی همچنین ... ارائه می نماید:

LLM

Wake Forest University School of Law

دانشگاه ویک جنگل دانشگاه LL.M. برنامه تحصیلی در درجه اول برای وکلا و دانشجویان بین المللی طراحی شده است که در کشورهای خود از درجه اول حقوق قانونی برخوردار هستند و تمایل د ... [+]

دانشگاه حقوق دانشگاه ویک فارس LL.M. برنامه تحصیلی در درجه اول برای وکلا و دانشجویان بین المللی طراحی شده است که در کشورهای خود از درجه اول حقوق قانونی برخوردار هستند و تمایل دارند که با بررسی قوانین ایالات متحده، مشاغل قانونی خود را ارتقاء دهند. ویژگی های برنامه عبارتند از :

یک سال، دوره کامل تحصیلی که در نیمسال پاییز شروع می شود. دانش آموزان ممکن است تصمیم به ادامه تحصیل خود را برای مدت بیش از یک سال با تصویب. یک دوره آموزشی که دانشجویان را تشویق می کند تا از طریق تحقیقات و کارهای آموزشی، منافع فردی خود را دنبال کنند. یک برنامه مربی حمایتی که شامل هر دو JD و استعداد دانشکده اختصاص داده شده ویک است. دانشکده حقوق ویک جنگل برنامه های قوی بین المللی را برای بیش از یک دهه ارائه کرده است و بسیاری از اعضای هیات علمی متخصصین امور حقوقی بین المللی هستند. ... [-]
آمریکا وینستون سالم
آگوست 2020
انگلیسی
تمام وقت
1 سال
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی