دانشکده کالیفرنیا قانون یک مدرسه قانون آنلاین با هدف ارائه یک تجربه آموزشی است که به عنوان نزدیک که ممکن است که در یک مدرسه قانون سنتی مسکونی است. دانش آموزان در CSL می توانید ببینید و با استادان و همکلاسی صحبت با ورود به یک زندگی می کنند ویدئو کنفرانس کلاس درس را از کامپیوتر خود در خانه یا محل کار.

دولت از تکنولوژی هنر استفاده شده است به ارائه مستقیم، زندگی می کنند دو طرفه ویدئو / ارتباطات صوتی بین استادان و دانشجویان، ایجاد یک کلاس درس مجازی. این اساتید و دانشجویان را قادر می سازد به بحث و مناظره قانون با استفاده از روش سقراطی به عنوان اگر آنها از لحاظ جسمی در همان اتاق بود.

برنامه کلاس

دانشکده کالیفرنیا قانون در وب سایت خود قبل از آغاز هر ترم از مطالعه منتشر برنامه کلاس. دانشجویان همچنین دریافت یک ایمیل اطلاع رسانی به آنها از برنامه های خود. 09:00 pmPST یا PDT است که 9:00 - - 12:00 EST و یا EDT در ساحل شرق مدرسه کالیفرنیا از کلاس های مجازی قانون در روز سه شنبه و پنج شنبه شب از 06:00 دیدار خواهد کرد. دانش آموزان را دو کلاس در هر شب، کلاس اول از 18:00-7:30 و طبقه دوم از 19:30-9:00. دانشکده کالیفرنیا قانون است بر روی یک سیستم سه ماهه، به عنوان مثال، سه ترم در هر سال و چهار سال برای تکمیل مدرسه قانون وجود دارد.

هر ترم یک ترم چهار ماه است، هر کلاس در دیدار 30 بار، با نهایی و اواسط شرایط، از جمله در مدارس سنتی قانون مسکونی. زمان کلاس فقط یک بخش از زمان مطالعه مورد نیاز برای به دست آوردن دکترای حقوق است.

نمرات

نمرات در درجه اول در امتحان نهایی و دو امتحانات میان ترم است. مربیان ممکن است نیاز به مقاله در علاوه بر این به امتحانات نوشته شده است. برخی از مربیان به امتحانات اضافی و یا تکالیف دیگر، از جمله سوالات مته، که ممکن است یا ممکن است در نمره نهایی محاسبه می شود.

  • اساتید ممکن است در مشارکت عامل، اما کمتر از 5٪ است. با این حال، ممکن است استاد نیم درجه در پایان سه ماهه برای عدم مشارکت کسر.
  • نهایی حداقل 75٪ از درجه، انتخابات میان دوره ای و مشارکت 25 درصد باقی مانده را تکمیل کنید.
  • 2، 3، 4 ساله کلاس همیشه دنبال این فرمول، به عنوان مثال در تحقیقات حقوقی و نوشتن و دفاع دادگاه درجه دانش آموز بر روی تکالیف و پروژه های نوشتن است.

نمرات نامه تعلق می گیرد، و به اضافه و منهای نمرات داده می شود

فراغت از تحصیل

این برنامه طول می کشد 4 سال برای تکمیل، و می تواند تا 3 سال (دانشجویان حقوق حضور 3 سال برنامه مدارس قانون مجاز به کار در هنگام حضور در) نمی توان شتاب.

هر دانش آموزی که از مدرسه کالیفرنیا قانون فارغ التحصیلان مدرک دکتر درجه دریافت می کند، ایجاد فرصت های شغلی متعدد به عنوان یک وکیل، استاد حقوق، فرد کسب و کار، و یا هر کجا که شما تصور حرفه ای خود را مصرف کنید.

شهریه

شهریه پیش بینی شده برای هر سه ماهه $ 3،000 است. برای یک سال، شهریه $ 9،000.00 است. کل هزینه های پیش بینی از شهریه را برای تکمیل برنامه دکترای حقوق $ 36،000.00 است.

برنامه

سه ماهه آینده آغاز می شود در 24 مارس 2016. مهلت درخواست برای سه ماهه بعدی 2016 ژوئیه 1 است.

برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره آنلاین
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
Price
9,000 USD
2015-16 هزینه ها (1 سال کمک درسی)
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019