دوره آموزش از راه دور: وکیل جهانی (3 اعتبار)

عمومی

4 مکان موجود
جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

وکیل جهانی (3 اعتبار)

جهانی شدن از بسیاری جهات بر عمل به قانون تأثیر می گذارد. شکی نیست که جهانی سازی با کاهش حرکت سرمایه ، نیروی کار ، کالاها و خدمات در آن سوی مرزها باعث تحریک تجارت و فعالیت های تجاری بین المللی می شود و در نتیجه نیاز فزاینده ای به وکلا امکان پذیر است - هم در آموزش و هم در منابعی که در اختیار دارند - در یک محیط چند فرهنگی و چند حوزه ای.

این دوره ماهیت عمل مرزی و بازار حقوقی ، موافقت نامه های تجاری ، سازمان های بین المللی و اقدامات مرزی ، برون سپاری کار حقوقی ، جهانی سازی و حرفه وکالت ، "وکالت" ، وکلا را بررسی می کند. در حوزه های قضایی منتخب ، وکلا در اتحادیه اروپا. بنابراین ، جهانی سازی به نوع جدیدی از وكلا و انواع جدیدی از موسسات حقوقی نیاز دارد. - پروفسور دنیس کمپبل

Photo shoot of two young lawyers

دوره های آموزشی دور

پنج دوره آموزش از راه دور برای اعتبار LL.M ارائه می شود. در عمل تجاری فراملی. آن ها هستند:

  1. مقدمه ای بر سیستم حقوقی ایالات متحده (1 اعتبار) ،
  2. مطالعه موردی در دادرسی بین مرزی (2 اعتبار) ،
  3. شناخت و اجرای احکام خارجی (3 اعتبار) ،
  4. وکیل جهانی (3 اعتبار) ،
  5. مالی پروژه بین المللی (3 اعتبار).

پس از شروع ، یک دوره باید ظرف هشت هفته به پایان برسد ، مگر اینکه درخواست تمدید شود و اعطا شود. این دوره ها از طریق حافظه USB ، DVD ، یا از طریق اینترنت در دسترس هستند. هر دوره به صورت ارائه پاورپوینت ، شامل فیلم ، متن و قرائت PDF ارائه می شود.

این دوره ها "خود مختار" هستند و هیچ کتاب درسی اضافی یا کتاب موردی یا منابع دیگری مورد نیاز نیست. هر دوره شامل آزمونها و س questionsالات کوتاه مقاله ای است که پاسخ آنها به طور خودکار برای مدرس دوره ارسال می شود. آموزش از راه دور می تواند در مجموع 12 واحد از 21 اعتبار مورد نیاز LL.M را در بر داشته باشد.

پس از اتمام ثبت نام ، USB یا DVD مربوطه برای دانشجو ارسال می شود و یا رمز عبور برای دسترسی آنلاین به دوره صادر می شود.

دانشکده آموزش از راه دور

پروفسور دنیس كمبل مدیر Center for International Legal Studies و مدرس دانشگاه بوستون و دانشگاه Ettöös Lorand است. او دارای مدرک LL.M است. از دانشگاه استکهلم و عضو بارهای ایالتی نیویورک ، آیووا و کلرادو است.

پروفسور جولیا سالیوان یکی از اعضای موسسه داوران Chartered است و یک شریک در Akin Gump Strauss Hauer & Feld ، LL بود. او دارای مدرک JD از دانشگاه آمریکایی و LL.M است. مدرک دانشگاه بوستون و دانشگاه لازارکی.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2020

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law ... اطلاعات بیشتر

The Center for International Legal Studies - CILS/the Center - is a non-profit law research, training, and teaching institute, established and operating as a public interest society under Austrian law. Its international headquarters have been in Salzburg, Austria since 1976. Its essential purpose is to promote and disseminate knowledge among members of the international legal community. اطلاعات محدود
سالزبورگ , بوداپست , ورشو , شانگهای + 3 بیشتر کمتر