AACSB Accredited

دوره کارآموزی حقوقی (LPC) - آخر هفته نیمی از وقت

اگر دارای مدرک لیسانس یا GDL هستید و مایل به تحصیل به عنوان وکیل هستید، ما سه گزینه از جمله کارشناسی ارشد LPC در قانون، کسب و کار و مدیریت را برای آماده سازی کسب و کار ارائه می دهیم.

 • با یک LPC با گزینه ای برای کسب مدرک کارشناسی ارشد و یا LLM بدون هزینه اضافی
 • آگاهی تجاری، تفکر انتقادی و مهارت های لازم حرفه ای خود را برای ایجاد آمادگی برای چالش های وکالت خود بسازید
 • LPC خود را با کارشناسی ارشد مطالعه کنید و شما می توانید واجد شرایط برای وام دانشجوی کارشناسی ارشد
 • دسترسی به جوایز برنده جایزه پشتیبانی برای کمک به شما با برنامه های قرارداد آموزش خود را در اسرع وقت شما محل خود را قبول می کنید

با تمرکز دقیق بر قابلیت کار در آینده، ما نسبت به موفقیتهایمان بیشتر اعتماد داریم و به ما وظیفه کاری LPC را ارائه می دهیم. در عرض 9 ماه شغل دریافت کنید یا 100٪ از هزینه های خود را به شما بدهید: 50٪ از هزینه های خود را به عنوان نقدی به همراه 50٪ از هزینه های خود را به عنوان اعتبار به هر دوره های بیشتر.

96٪ از دانش آموزان LPC 2016/16 که در تابستان 2016 به طور کامل تحصیل کرده بودند و در سال 2016 تسریع شده بودند، در طول نه ماه پس از موفقیت آمیز بودن دوره، استخدام، قرارداد آموزشی و یا تحصیل بیشتر را امتحان کردند.

الزامات دوره

برای واجد شرایط بودن از محل خود در LPC ما باید از الزامات برای شروع یک دوره حقوقی (LPC) که توسط اداره تنظیم وکلا (SRA) تعیین شده است، مطابقت داشته باشید (پایین را ببینید). عدم پیروی از این الزامات واجد شرایط، بدین معنی است که دانشگاه هیچ گزینه ای ندارد اما مکان شما را در این دوره لغو کند.

اگر شما یک دانشجوی غیر EEA هستید، شما همچنین نیاز به یک ویزا را برای دوره کامل دوره خود خواهید داشت - شرایط ویزا را در زیر مشاهده کنید.

معیار انتخاب LPC دانشگاه حقوق

 • مشخصات و دستاوردهای علمی، به طور کلی حداقل یک کلاس واقعی یا پیش بینی شده، دارای مدرک لیسانس یا GDL / CPE / MA می باشد
 • فرماندهی کافی از زبان انگلیسی برای موفقیت کامل دوره - به زبان انگلیسی در زیر نیاز است
 • هر گونه شرایط خاص در درخواست شما نشان داده شده است

منابع علمی یا دیگر

* این الزام را با یکی از موارد زیر مواجه می شود: الف) اعطای یک مدرک معتبر. مدرک لیسانس شما باید شرایط خاص آکادمیک را بدست آورده باشد. این باید شامل داشتن ارزیابی مناسب در هفت مبانی حقوق حقوقی - حقوق عمومی، وظایف من (قرارداد)، وظایف II (غیرقانونی)، قانون جرم، قانون زمین، حقوق صاحبان سهام

The University of Law به طور کامل با قوانین فرصت های برابر موافق است و فعالانه تنوع در حرفه حرفه ای را تشویق می کند. فرایند پذیرش ما به طور عادلانه عمل می کند و هدف آن این است که دانش آموزان بتوانند از استعدادهای خود استفاده کنند. شما تشویق میشوید در اولین فرصت به ما در مورد شرایط خاصی بپردازید. این به ما اجازه خواهد داد که در مورد چگونگی دستیابی به نیازهای شما صحبت کنیم.

شما باید از ابتدای دوره تمام الزامات واجد شرایط بودن را بپردازید - عدم انجام این کار ممکن است موجب شود که شما از ورود به دوره جلوگیری کنید. اگر فکر می کنید این ممکن است یک مشکل باشد (به عنوان مثال، اگر نتایج ارزیابی دیر یا زود داشته باشید)، لطفا در اسرع وقت با پذیرش تماس بگیرید.

وکیل مدافع آینده

SRA اخیرا با تعدادی از تغییرات پیشنهاد شده به مقررات آن مشورت کرده است، از جمله حذف الزامات برای دانشجویان برای درخواست ثبت نام دانش آموزان و تایید دوره تحصیلی آنها قبل از شروع LPC.

اگر شما یک قرارداد آموزشی را ارائه کرده اید، باید مطمئن شوید که مقام ارشد وکالت (SRA) "شخصیت و مناسب بودن" خود را به عنوان وکیل مورد بررسی قرار داده است.

این ممکن است حداقل شش ماه طول بکشد تا اگر شما دارید:

 • برخی از جرایم جنایی مرتکب شده اند
 • مجرم شناخته شده است
 • آیا مسائل مالی جدی (مانند ورشکستگی، تنظیمات داوطلبانه فردی یا تصمیمات دادگاه شهرستان)
 • در معرض نواقص قانونی قرار گرفته است
 • رفتارهای دیگری را نشان دادیم که از طرف وکیل انتظار نداشتیم (مثلا رفتار نادرست، خشونت آمیز یا تبعیض آمیز)

لطفا در مورد SRA Suitability Test 2011 اطلاعات بیشتری کسب کنید و اگر در مورد هر موضوعی به آنها نیاز دارید، درخواست واجد شرایط را پر کنید.

اگر شما چیزی برای گفتن به SRA نداشته باشید، می توانید آنها را در این باره اطلاع دهید زمانی که شما و کارفرمایان خود را به آنها اطلاع دهید تا آموزش شما شروع شود.

در صورتی که تصمیم SRA قبل از تاریخ شروع LPC تأیید نشود، شما می توانید با دوره ادامه دهید، اما این کار را در معرض خطر مالی خود قرار دهید. اگر نگرانی هایی در مورد یک مسئله شخصیت و مناسب بودن دارید، لطفا با SRA تماس بگیرید.

اعتباربخشی از یادگیری قبلی

اگر قبلا یک BVC یا BPTC را مطالعه کرده باشید، ممکن است از برخی عناصر LPC معاف شوید. برای اطلاعات بیشتر، لطفا از وب سایت SRA بازدید کنید و با تیم پذیرش ما تماس بگیرید.

الزامات زبان انگلیسی

اگر مدرک تحصیلی خارج از انگلیس را داشته باشید و از کشور اکثریت زبان انگلیسی صحبت نکنید، لطفا یک نسخه تایید شده از یکی از آزمونهای معتبر زبان انگلیسی را ارائه دهید.

برنامه آموزش در:
 • انگلیسی

مشاهده 21 برنامه دیگر ارائه شده توسط The University of Law Postgraduate Programmes »

این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
22 
پاره وقت
Price
12,315 GBP
داخلی: از 11،950 پوند. بین المللی: از 11،950 پوند
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا