دوره کارآموزی حقوقی (LPC) - تمام وقت

عمومی

13 مکان موجود

شرح برنامه

دوره کارآموزی حقوقی (LPC) - تمام وقت

اگر شما یک مدرک حقوق یا GDL دارید و می خواهید به عنوان یک وکیل آموزش دهید ، ما سه گزینه از جمله کارشناسی ارشد LPC در حقوق ، تجارت و مدیریت را برای شما آماده می کنیم تا تجارت خود را آماده کنید.

 • با یک LPC با گزینه ای برای کسب مدرک کارشناسی ارشد و یا LLM بدون هزینه اضافی
 • آگاهی تجاری، تفکر انتقادی و مهارت های لازم حرفه ای خود را برای ایجاد آمادگی برای چالش های وکالت خود بسازید
 • با انتخاب وسیعی از موضوعات انتخابی، دوره خود را به بخش های تخصصی خود متصل کنید
 • LPC خود را با کارشناسی ارشد مطالعه کنید و شما می توانید واجد شرایط برای وام دانشجوی کارشناسی ارشد

با تمرکز دقیق بر قابلیت کار در آینده، ما نسبت به موفقیتهایمان بیشتر اعتماد داریم و به ما وظیفه کاری LPC را ارائه می دهیم. در عرض 9 ماه شغل دریافت کنید یا 100٪ از هزینه های خود را به شما بدهید: 50٪ از هزینه های خود را به عنوان نقدی به همراه 50٪ از هزینه های خود را به عنوان اعتبار به هر دوره های بیشتر.

95٪ از فارغ التحصیلان LPC تمام وقت 2017/18 ، انگلستان ، LPC بر اساس داده های نتایج تحصیلات تکمیلی در طول پانزده ماه با موفقیت در این دوره کار یا تحصیل بیشتری را تضمین کرده اند.

الزامات دوره

برای واجد شرایط بودن از محل خود در LPC ما باید از الزامات برای شروع یک دوره حقوقی (LPC) که توسط اداره تنظیم وکلا (SRA) تعیین شده است، مطابقت داشته باشید (پایین را ببینید). عدم پیروی از این الزامات واجد شرایط، بدین معنی است که دانشگاه هیچ گزینه ای ندارد اما مکان شما را در این دوره لغو کند.

اگر شما یک دانشجوی غیر EEA هستید، شما همچنین نیاز به یک ویزا را برای دوره کامل دوره خود خواهید داشت - شرایط ویزا را در زیر مشاهده کنید.

معیار انتخاب LPC دانشگاه حقوق
 • مشخصات و دستاوردهای علمی، به طور کلی حداقل یک کلاس واقعی یا پیش بینی شده، دارای مدرک لیسانس یا GDL / CPE / MA می باشد
 • فرماندهی کافی از زبان انگلیسی برای موفقیت کامل دوره - به زبان انگلیسی در زیر نیاز است
 • هر گونه شرایط خاص در درخواست شما نشان داده شده است
منابع علمی یا دیگر

* این شرط توسط هر دو برآورده می شود: الف) اعطای مدرک حقوق کیفی. مدرک حقوقی شما برای واجد شرایط بودن باید معیارهای دانشگاهی خاصی را رعایت کند. این باید شامل ارزیابی های صحیح در هفت مبانی دانش حقوقی - حقوق عمومی ، تعهدات من (قرارداد) ، تعهدات II (شکنجه) ، حقوق جزا ، حقوق زمین ، حقوق و عدالت و اعتماد و قانون اتحادیه اروپا باشد. راهنمایی های بیشتر در مورد یک درجه قانون واجد شرایط بودن؛ یا ب) قبولی در امتحان حرفه ای مشترک (CPE) / دیپلم تحصیلات تکمیلی در حقوق (GDL) / کارشناسی ارشد حقوق و اخذ دیپلم تحصیلات تکمیلی در رشته حقوق ، حقوق کارشناسی ارشد ، یا موارد مشابه مانند CILEX.

دانشگاه قانون به طور کامل با قوانین فرصت های برابر موافق است و فعالانه تنوع در حرفه حرفه ای را تشویق می کند. فرایند پذیرش ما به طور عادلانه عمل می کند و هدف آن این است که دانش آموزان بتوانند از استعدادهای خود استفاده کنند. شما تشویق میشوید در اولین فرصت به ما در مورد هر شرایط خاصی بگویید. این به ما اجازه خواهد داد که در مورد چگونگی دستیابی به نیازهای شما صحبت کنیم.

شما باید از ابتدای دوره تمام الزامات واجد شرایط بودن را بپردازید - عدم انجام این کار ممکن است موجب شود که شما از ورود به دوره جلوگیری کنید. اگر فکر می کنید این ممکن است یک مشکل باشد (به عنوان مثال، اگر نتایج ارزیابی دیر یا زود داشته باشید)، لطفا در اسرع وقت با پذیرش تماس بگیرید.

وکیل مدافع آینده

SRA اخیرا با تعدادی از تغییرات پیشنهاد شده به مقررات آن مشورت کرده است، از جمله حذف الزامات برای دانشجویان برای درخواست ثبت نام دانش آموزان و تایید دوره تحصیلی آنها قبل از شروع LPC.

اگر شما یک قرارداد آموزشی را ارائه کرده اید، باید مطمئن شوید که مقام ارشد وکالت (SRA) "شخصیت و مناسب بودن" خود را به عنوان وکیل مورد بررسی قرار داده است.

این ممکن است حداقل شش ماه طول بکشد تا اگر شما دارید:

 • برخی از جرایم جنایی مرتکب شده اند
 • مجرم شناخته شده است
 • آیا مسائل مالی جدی (مانند ورشکستگی، تنظیمات داوطلبانه فردی یا تصمیمات دادگاه شهرستان)
 • در معرض نواقص قانونی قرار گرفته است
 • رفتارهای دیگری را نشان دادیم که از طرف وکیل انتظار نداشتیم (مثلا رفتار نادرست، خشونت آمیز یا تبعیض آمیز)

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر به تست مناسبات SRA 2011 مراجعه کنید و در صورت نیاز به آنها در مورد هر مسئله ای ، درخواست صلاحیت را پر کنید.

اگر شما چیزی برای گفتن به SRA نداشته باشید، می توانید آنها را در این باره اطلاع دهید زمانی که شما و کارفرمایان خود را به آنها اطلاع دهید تا آموزش شما شروع شود.

در صورتی که تصمیم SRA قبل از تاریخ شروع LPC تأیید نشود، شما می توانید با دوره ادامه دهید، اما این کار را در معرض خطر مالی خود قرار دهید. اگر نگرانی هایی در مورد یک مسئله شخصیت و مناسب بودن دارید، لطفا با SRA تماس بگیرید.

اعتباربخشی از یادگیری قبلی

اگر قبلا یک BVC یا BPTC را مطالعه کرده باشید، ممکن است از برخی عناصر LPC معاف شوید. برای اطلاعات بیشتر، لطفا از وب سایت SRA بازدید کنید و با تیم پذیرش ما تماس بگیرید.

الزامات زبان انگلیسی

اگر مدرک تحصیلی خارج از انگلیس را داشته باشید و از کشور اکثریت زبان انگلیسی صحبت نکنید، لطفا یک نسخه تایید شده از یکی از آزمونهای معتبر زبان انگلیسی را ارائه دهید.

مدت زمان

9.5 ماه

آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education, with a rich heritage and reputation for innovation. In fact, we've trained more practising lawyers ... اطلاعات بیشتر

The University of Law is one of the UK's longest-established specialist providers of legal education, with a rich heritage and reputation for innovation. In fact, we've trained more practising lawyers in the UK than anyone else. With campuses based in many of the UK’s most vibrant and interesting cities, in addition to a campus in Hong Kong, The University of Law offers a first-class, professional learning experience in a diverse choice of locations. اطلاعات محدود
لندن , بیرمنگام , بریستول , چستر , اکستر , گیلدفورد , لیدز , منچستر , لندن , UK آنلاین , مادرید , خواندن , لندن , وین , لیورپول , ناتینگهام , هنگ کنگ , نورویچ , شفیلد + 18 بیشتر کمتر