Filter
دوره
آفریقای جنوبی نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ‏ دوره آموزشی برتر در آفریقای جنوبی را مروری بر تمامی 2019‏

شماری از موسسات آموزشی اغلب دوره های حقوق را ارائه می نمایند. ;nbsp& دانشگاه ها اغلب این دوره ها را نیز ارائه می نمایند. هر یک از این دوره ها ممکن است گزینه های مانند تدریس آنلاین و یا الزام به حضور در کلاس را در بر گیرند. این نوع دوره ها می توانند به دانشجویان کمک نمایند تا در کسب تخصص در رشته خود کارآزموده گردند.

LLM اجازه می دهد تا شما را به لحاظ قانونی tussles آربیتراژ در هر زمینه از تخصص حرفه ای. کارشناسی ارشد حقوق ثروت از دانش می دهد، بسیاری از افراد که از این فارغ التحصیل می تواند در هر زمینه دفاع قانونی تخصص.

کشور واقع به نوک جنوبی آفریقا، آفریقای جنوبی، دارای فرهنگ غنی است که شما هرگز به اندازه کافی از در حالی که تور و یا تحصیل در اینجا خواهد شد. زبان اینجا شامل آفریقایی و انگلیسی و همچنین هلندی. زندگی در محوطه از قریب به اتفاق دانشگاه آفریقای جنوبی، دانشگاه ژوهانسبورگ و یا هر دانشگاه دیگر خواهد بود ذهن دمیدن. شما در تعامل با Bantus اینجا و آب و هوای گرمسیری منطقه خواهد شد عشق.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید برترین تحصیلات حقوق در آفریقای جنوبی 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

University of Johannesburg

این برنامه های مطالعه کوتاه بطور خاص برای رفع نیازهایی که در محیط کار مشخص شده اند ، تهیه شده اند. تعهد اختصاصی از طرف افرادی که تصمیم می گیرند تحصیلات خود را به صورت پار ... [+]

وی گفت: "وکلای برجسته و یک سیستم قانونی سالم پیش نیاز جامعه مدنی هستند. سیستم حقوقی قوانینی را فراهم می کند که اداره دولت ، دنیای تجارت ، اشخاص و سازمان ها ، در واقع کل جامعه فعالیت می کنند. در هر کشوری که قانون حاکم بر عالی است ، وکلا باید قوانین قانونی را به کار گیرند و به عنوان نگهبان رفتار کنند تا اطمینان حاصل شود که همه از هنجارهای جامعه پیروی می کنند. از آنجا که قانون نقشی بسیار زیاد و دور از ذهن دارد ، مطالعات حقوقی زمینه گسترده و مهیج را در بر می گیرد: قوانین دنیای سخت تجارت و اشخاص تجاری که در آن فعالیت می کنند ، حمایت از حقوق بشر ، روابط خانوادگی صمیمی ، پیگرد قانونی مجرمان و نتیجه گیری از قراردادها ، به اسامی چند. »اینها سخنان رئیس دانشکده حقوق ، پروفسور ال جی مپدی است .... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی