Filter
دوره
آفریقای جنوبی Johannesburg نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ برترین تحصیلات حقوق سیدنی آفریقای جنوبی 2019‏

افرادی که ترجیح می دهند تحصیلات خود را به صورت فردی و آنلاین یا به همراه یک گروه در کلاس درس حضوری انجام دهند، اغلب درخواهند یافت که دوره های حقوق مزایای بسیاری در بر دارند. ;nbsp& این دوره ها موجب رشد فردی می گردند، و ممکن است کمک نمایند تا درک دانشجو درباره مسائل حقوقی و قانونی مدرن و روند های صنعتی افزایش پیدا کند.

دانش آموزانی که LLM (کارشناسی ارشد حقوق) دنبال صرف یک تا دو سال تحصیل یک منطقه خاص از قانون است. آموزش های پیشرفته آنها آنها را آماده برای کار با تخصص های مانند قوانین بین المللی و یا قانون مالیات.

آفریقای جنوبی، رسما به جمهوری آفریقای جنوبی، کشوری است واقع در نوک جنوبی آفریقا است. این است که به نه استان تقسیم شده است. آفریقای جنوبی است که نه تنها یک نقطه پریدن، آن خود را یک قسمت فوق العاده غنی از فرهنگ، جانوران و گیاهان و تاریخ است.

شهرستان ژوهانسبورگ بزرگترین منبع از طلا و الماس در آفریقای جنوبی است. این اساس دادگاه قانون اساسی آفریقای جنوبی است و بزرگترین و ثروتمندترین شهرستان در استان گائوتنگ است. این خانه را به دانشگاه ژوهانسبورگ است.

‏ دوره های آموزشی سیدنی آفریقای جنوبی را مقایسه کنید 2019‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

University of Johannesburg

این برنامه های مطالعه کوتاه بطور خاص برای رفع نیازهایی که در محیط کار مشخص شده اند ، تهیه شده اند. تعهد اختصاصی از طرف افرادی که تصمیم می گیرند تحصیلات خود را به صورت پار ... [+]

وی گفت: "وکلای برجسته و یک سیستم قانونی سالم پیش نیاز جامعه مدنی هستند. سیستم حقوقی قوانینی را فراهم می کند که اداره دولت ، دنیای تجارت ، اشخاص و سازمان ها ، در واقع کل جامعه فعالیت می کنند. در هر کشوری که قانون حاکم بر عالی است ، وکلا باید قوانین قانونی را به کار گیرند و به عنوان نگهبان رفتار کنند تا اطمینان حاصل شود که همه از هنجارهای جامعه پیروی می کنند. از آنجا که قانون نقشی بسیار زیاد و دور از ذهن دارد ، مطالعات حقوقی زمینه گسترده و مهیج را در بر می گیرد: قوانین دنیای سخت تجارت و اشخاص تجاری که در آن فعالیت می کنند ، حمایت از حقوق بشر ، روابط خانوادگی صمیمی ، پیگرد قانونی مجرمان و نتیجه گیری از قراردادها ، به اسامی چند. »اینها سخنان رئیس دانشکده حقوق ، پروفسور ال جی مپدی است .... [-]

آفریقای جنوبی Johannesburg
فوریه 2020
انگلیسی
تمام وقت
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی