HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ برترین تحصیلات حقوق سیدنی آلمان 2019‏

برخی دانشجویان کلاس حضوری را به تحصیل به صورت آنلاین ترجیح می دهند، لیکن در هر حال دوره های حقوق فرصت بزرگی برای تسهیل پیشرفت شخصی و دانش تخصصی حقوقی فرد است. دوره های حقوق رشته های تخصصی را نیز در بر می گیرد که به بحث و بررسی اصول و مسائل نوین مرتبط با موضوعاتی مانند تئوری نظارتی و حقوق بازرگانی می پردازد.

LLM مدرک حقوق کارشناسی ارشد است که توسط دانشجویانی که می خواهند به تخصص در یک منطقه خاص از قانون دنبال شود. فارغ التحصیلان با این آموزش تخصصی اغلب واجد شرایط برای کار در محیط های قانونی جهانی است.

آلمان است یک قسمت بزرگ برای scholarsand بین المللی دارای کیفیت بالا سیستم آموزش عالی. ارزش این سطح از آموزش و پرورش شده است آلمان 'اقتصاد قوی بهبود یافته است. دانشجویان خارجی لذت بردن از استانداردهای زندگی بسیار عالی در یک محیط امن و امن است. برلین پایتخت است.

‏ دوره های آموزشی سیدنی آلمان را ببینید 2019‏

نتایج Filter

ایالات متحده - دانشکده حقوق تابستانی آلمان در حقوق بین الملل و تطبیقی

Justus-Liebig-Universität Gießen
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 هفته ژوئیه 2020 آلمان Giessen

تمام دوره های ما طراحی شده اند تا دانش را در زمینه های بسیار محبوب قوانین بین المللی و مقایسهای به ارمغان بیاورند. دوره ها، همه آنها به زبان انگلیسی تدریس می شوند، ترتیب با کیفیت بالا را با طیف وسیعی از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی ترکیب می کنند. علاوه بر بخش آکادمیک برنامه، دو سفر سه روزه به برلین و بروکسل یک عنصر عملی را به محتوای یاد شده در کلاس اضافه خواهد کرد.

دانشگاه بین المللی تابستانی Hessen - نوآوری و مقررات در داروسازی

Justus-Liebig-Universität Gießen
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 هفته درخواست اطلاعات آلمان Giessen

بخش علمی برنامه ما برای آموزش شرکت کنندگان در زمینه های بسیار مهم نوآوری و مقررات در داروخانه و MedTech طراحی شده است. به دلیل گرایش بین رشته ای (فارما / اقتصاد / MedTech / Law هر هفته) این برنامه به دانشجویان مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل و همچنین متخصصان جوان که دارای مقدماتی در زمینه حقوق، اقتصاد، مدیریت، پزشکی، داروسازی یا مشابه. علاوه بر بخش آکادمیک این برنامه، دو سفر سه روزه به برلین و بروکسل و دو سفر روزانه به شرکت های پیشرو در زمینه داروسازی یک عنصر عملی برای محتوای آموخته شده در کلاس را اضافه می کند.