HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ 2‏ دوره آموزشی برتر در آلمان را ملاحظه کنید 2019‏

دوه های تحصیلی حقوق موضوعات همگانی مانند حقوق تجارت، نظریه نظارتی و مالکیت معنوی را مورد بررسی و تحقیق قرار می دهد، که در اینجا تنها چند نمونه ذکر گردیده است. بسیاری ازاین تخصص ها مستلزم مطالعه دروسی است که به بررسی رویه ها ومشکلات قانونی می پردازند که صنایع وبژه با آنها درگیرند.

کسانی که دارای مدرک تحصیلی حرفه ای در قانون می تواند دارای تحصیلات دانشگاهی پیشرفته در کارشناسی ارشد از قانون و یا LLM دنبال کنند. به این دوره، شما باید یک درجه اول در قانون و همچنین تجربه گسترده درست داشته باشد. این است که در طیف وسیعی از کشور از سراسر جهان ارائه شده است.

آلمان است یک قسمت بزرگ برای scholarsand بین المللی دارای کیفیت بالا سیستم آموزش عالی. ارزش این سطح از آموزش و پرورش شده است آلمان 'اقتصاد قوی بهبود یافته است. دانشجویان خارجی لذت بردن از استانداردهای زندگی بسیار عالی در یک محیط امن و امن است. برلین پایتخت است.

‏ با مدارس عالی تماس بگیرید برترین تحصیلات حقوق در آلمان 2019‏

نتایج Filter

ایالات متحده - دانشکده حقوق تابستانی آلمان در حقوق بین الملل و تطبیقی

Justus-Liebig-Universität Gießen
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 هفته ژوئیه 2020 آلمان Giessen

تمام دوره های ما طراحی شده اند تا دانش را در زمینه های بسیار محبوب قوانین بین المللی و مقایسهای به ارمغان بیاورند. دوره ها، همه آنها به زبان انگلیسی تدریس می شوند، ترتیب با کیفیت بالا را با طیف وسیعی از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی ترکیب می کنند. علاوه بر بخش آکادمیک برنامه، دو سفر سه روزه به برلین و بروکسل یک عنصر عملی را به محتوای یاد شده در کلاس اضافه خواهد کرد.

دانشگاه بین المللی تابستانی Hessen - نوآوری و مقررات در داروسازی

Justus-Liebig-Universität Gießen
پردیس دانشگاهی تمام وقت 4 هفته درخواست اطلاعات آلمان Giessen

بخش علمی برنامه ما برای آموزش شرکت کنندگان در زمینه های بسیار مهم نوآوری و مقررات در داروخانه و MedTech طراحی شده است. به دلیل گرایش بین رشته ای (فارما / اقتصاد / MedTech / Law هر هفته) این برنامه به دانشجویان مقطع کارشناسی و فارغ التحصیل و همچنین متخصصان جوان که دارای مقدماتی در زمینه حقوق، اقتصاد، مدیریت، پزشکی، داروسازی یا مشابه. علاوه بر بخش آکادمیک این برنامه، دو سفر سه روزه به برلین و بروکسل و دو سفر روزانه به شرکت های پیشرو در زمینه داروسازی یک عنصر عملی برای محتوای آموخته شده در کلاس را اضافه می کند.