Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 8 دوره های حقوق  (دوره آموزشی) برنامه ها که در تحقیقات حقوقی که در بریتانیا 2023

8 دوره آموزشی برنامه ها که در تحقیقات حقوقی که در بریتانیا 2023

بررسی اجمالی

تحقیق حقوقی چیست؟
تحقیق حقوقی فرآیند یافتن و استفاده از قانون برای حل یا پاسخگویی به مشکلات حقوقی است. این شامل مکان یابی و مطالعه اسناد و سوابق قانونی، استفاده از منابع قانونی و اعمال قانون در حقایق یک پرونده است. تحقیقات حقوقی را می توان به تنهایی یا با کمک یک وکیل یا سایر متخصصان حقوقی انجام داد.

روش های مختلفی برای یادگیری تحقیقات حقوقی وجود دارد. شما می توانید یک دوره تحقیقات حقوقی را در مدرسه بگذرانید. همچنین بسیاری از مدارس وجود دارند که گواهینامه یا مدرک تحقیقاتی قانونی ارائه می دهند.

چه مشاغلی به تحقیقات حقوقی نیاز دارد؟
تحقیق حقوقی یک مهارت بسیار مهم برای وکلا و سایر متخصصان حقوقی است. وکلا از تحقیقات حقوقی برای یافتن مواردی استفاده می کنند که استدلال آنها را تایید می کند و در مورد قانون یاد می گیرند. حقوقدانان همچنین از تحقیقات حقوقی برای کمک به وکلا برای آماده شدن برای پرونده های دادگاه استفاده می کنند. مشاغل زیادی در زمینه حقوقی وجود دارند که به مهارت های تحقیقاتی حقوقی قوی نیاز دارند.

چرا مطالعه تحقیقات حقوقی مهم است؟
تحقیقات حقوقی یک مهارت مهم برای هر کسی است که می خواهد در زمینه حقوقی کار کند. این به شما کمک می کند قوانین ضروری برای آماده شدن برای پرونده های قضایی و سایر مراحل قانونی را پیدا کنید و درک کنید.

در طول برنامه تحقیقات حقوقی خود چه چیزی را مطالعه خواهم کرد؟
در طول مدرک یا گواهی تحقیقات حقوقی، یاد خواهید گرفت که چگونه قانون را برای حل مشکلات حقوقی پیدا کرده و از آن استفاده کنید. این شامل یادگیری نحوه تحقیق در مورد قانون، درک اصطلاحات حقوقی و به کارگیری قانون در حقایق یک پرونده است. همچنین در مورد منابع حقوقی مختلف موجود، مکان یافتن آنها و نحوه دسترسی و استفاده از آنها خواهید آموخت.

انگلستان، انگلستان بیش از 300 سال است و شامل چهار کشور تشکیل دهنده: انگلستان، اسکاتلند، ولز و ایرلند شمالی. انگلستان تا به یک مرکز یادگیری برای 1000 سال گذشته بوده است و دارای بسیاری از دانشگاه های باستانی و برجسته. دانشجویان خارجی بخش قابل توجهی از بدن دانش آموز در دانشگاه های انگلستان را تشکیل می دهند.

دوره های حقوق موضوعات همگانی مانند حقوق تجارت، نظریه نظارتی و مالکیت معنوی را مورد بررسی و تحقیق قرار می دهد، که در اینجا تنها چند نمونه ذکر گردیده است. بسیاری ازاین تخصص ها مستلزم مطالعه دروسی است که به بررسی رویه ها ومشکلات قانونی می پردازند که برخی صنایع خاص با آنها درگیرند.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دوره آموزشی
  • بریتانیا
  • مطالعات حقوقی
  • علم حقوق
  • تحقیقات حقوقی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (8)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه