Filter
دوره
نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ببینید ‏ دوره تحصیلی حقوق را حقوق اداری

دانش آموزان در مدرسه قانون طیف گسترده ای از کلاس از انتخاب به عنوان آنها درست انتخاب خود را از مطالعه دنبال کنند. بسیاری از کلاس های آشنا به دانش آموزان با روش ها و پروتکل های مشخص به شیوه های مختلف از حرفه های حقوقی وجود داشته باشد. حقوق اداری یکی از پیچیده ترین و خواستار در زمینه قانونی است، بنابراین دانش آموزان به دنبال مدرک حقوق خود باید به شدت در ثبت نام در یک کلاس که بر روی آن تمرکز دارد. البته در حقوق اداری چیست؟

البته در حقوق اداری شما را با پیچیده اقدامات که سازمان های دولتی مجاز به اعمال گرفت. این شاخه خاص از قانون عمومی است که به ویژه به اجرای قانونی، rulemaking، قضاوت، و بیشتر مربوط است. در این دوره، دانش آموزان با قوانین مربوط به نهادهای اداری دولتی و میزان اقدامات قانونی خود آشنا تبدیل خواهد شد.این دوره نیز از نزدیک روند استفاده شده توسط سازمان های دولتی برای رسیدن به تصمیم گیری را پوشش میدهد. دوره های حقوق اداری غالبا یک کلاس مورد نیاز برای دانش آموزان قانون دقیقا به این خاطر خیلی از اطلاعات مربوط به سازمان های دولتی.

دانش آموزان از این دوره در راه های مختلفی بهره مند شوند. نه تنها آن را پیشبرد اهداف آموزشی و ارائه ساعت اعتبار لازم، آن را به یک پایه و اساس دانش مربوط به بسیاری از شاخه های قانون فراهم می کند.

اگر دانش آموزان نیاز به کمک پرداخت پول برای یک دوره در حقوق اداری، کمک های مالی ممکن است در دسترس است. هزینه این دوره و کمک های مالی در دسترس از یک مدرسه خود را به دیگری متفاوت خواهد بود.

البته شما در حقوق اداری به شدت اهداف آموزشی خود را پشتیبانی خواهد کرد، که آیا شما را به قانون خصوصی یا عمومی بروید.داشتن تسلط در قوانین موثر بر سازمان های دولتی و فعالیت های خود را شما بهتر قادر به حرکت این نهاد به نمایندگی از شما و مشتریان شما خواهد شد. شما می توانید یک وکیل موثرتر، ارائه اطلاعات دقیق تر و استفاده از زمان خود را عالمانه تر به عنوان یک نتیجه از این دوره با ارزش است.

شما می توانید به یک دوره در حقوق اداری آنلاین با ارائه برخی از اطلاعات اولیه اعمال می شود. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

 

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

1نتایج درحقوق اداری

CDI College

به دنبال یک حرفه ای هستید که چشم انداز خود را در نظام حقوقی به شما نشان می دهد؟ آموزش برای تبدیل شدن به یک دستیار اداری قانونی! این کار حرفه ای به سرعت می تواند به شما در ... [+]

به دنبال یک حرفه ای هستید که چشم انداز خود را در نظام حقوقی به شما نشان می دهد؟ آموزش برای تبدیل شدن به یک دستیار اداری قانونی! این کار حرفه ای به سرعت می تواند به شما در تبدیل شدن به یک بخش قابل احترام یک تیم اداری قانونی تبدیل شود.

شما اصولی از سیستم حقوقی کانادا، روش های قانونی و رویه های قانونی را خواهید آموخت، و در استفاده از آخرین نرم افزار اداری مهارت خواهد داشت. هنگامی که مهارت های خود را در کلاس درس برطرف می کنید، می توانید فرصتی برای تست آنها در یک دفتر حقوقی قانونی به عنوان بخشی از تمرین مورد نیاز خود قرار دهید.... [-]

کانادا Winnipeg
سپتامبر 2019
تمام وقت
100 hours
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی