close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مقایسه کنید ‏ تحصیلات حقوق را حقوق تجارت

یک دوره نوعی از دانشجویان تحصیل می توانند پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان باشند. دوره ها در هر سطحی از آموزش عالی، از دوره های کارشناسی تا برنامه های کارشناسی ارشد گرفته می شود. شما می توانید تحصیلات خود را با انتخاب دوره… اطلاعات بیشتر

یک دوره نوعی از دانشجویان تحصیل می توانند پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان باشند. دوره ها در هر سطحی از آموزش عالی، از دوره های کارشناسی تا برنامه های کارشناسی ارشد گرفته می شود. شما می توانید تحصیلات خود را با انتخاب دوره های مختلف تخصص دهید.

دوره ای در قانون تجاری چیست؟ بسیاری از قوانین مختلفی وجود دارد که میتوانید در آن تخصص داشته باشید و قانون تجاری در مورد قوانینی است که صاحبان کسب و کارها و سایر روشهای تجارت را تحت کنترل دارند. یک دوره در این زمینه بر اجاره کالا، فروش، معاملات امن و کدهای تجاری متمرکز است. این دوره ها همچنین می توانند در مورد نحوه کار ورشکستگی نیز آموزش دهند. دوره های قانونی تجاری اغلب برای دانشجویان حقوقی یا تجاری مورد نیاز است و یا می توانند انتخاب شوند به این دلیل که یک فرد موضوع را جالب می کند.

یکی از بزرگترین مزایای استفاده از دوره های شرکت در دوره های تجاری تجاری، مهارت هایی است که آنها در حال توسعه می باشند. همانطور که با هر برنامه قانون، مطالعه قوانین تجاری به دانش پژوهان کمک می کند تا تفکر انتقادی و مهارت های سازمانی خود را تقویت کنند، همچنین درک درستی از عمل قانونی و چگونگی سازماندهی استدلال ها.

هزینه ثبت نام در دوره ها بستگی به مدرسه و برنامه ای که انتخاب کرده اید و نیز دوره خاصی که در آن ثبت نام می کنید بستگی دارد. از آنجائیکه عوامل بسیاری بر هزینه تاثیر می گذارند، مهم است که قبل از اینکه گزینه های خود را کاملا تحقیق کنید.

گزینه های حرفه ای برای افرادی که دوره های تجاری را در اختیار دارند، بیشتر در حوزه های حقوقی یا تجاری قرار دارد. همانند تمام برنامه های قانون، ممکن است زبان آموزان حقوقی به وکلا تبدیل شوند و امکان تبدیل شدن به یک وکیل تجاری وجود دارد که متخصص در فعالیت های تجاری است. موقعیت های ابتدایی که بعد از تحصیل قانون در دسترس هستند، عبارتند از: وزیر امور حقوقی و حقوقی. همچنین ممکن است وارد یک کار حرفه ای در سیاست شوید تا یک خالق سیاست تبدیل شوید یا خودتان مالکیت کسب و کار شوید.

برای شروع، برنامه ای را انتخاب کنید که به نیازهای شما بستگی دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
format_list_bulleted فیلترها
Center for International Legal Studies
سالزبورگ , اتریش +3 بیشتر

جهانی شدن از بسیاری جهات بر عمل به قانون تأثیر می گذارد. شکی نیست که جهانی سازی با کاهش حرکت سرمایه ، نیروی کار ، کالاها و خدمات در آن سوی مرزها باعث تحریک تجارت و فعالیت های ... +

جهانی شدن از بسیاری جهات بر عمل به قانون تأثیر می گذارد. شکی نیست که جهانی سازی با کاهش حرکت سرمایه ، نیروی کار ، کالاها و خدمات در آن سوی مرزها باعث تحریک تجارت و فعالیت های تجاری بین المللی می شود و در نتیجه نیاز فزاینده ای به وکلا امکان پذیر است - هم در آموزش و هم در منابعی که در اختیار دارند - در یک محیط چند فرهنگی و چند حوزه ای. -
دوره
تمام وقت
8 هفته
انگلیسی
آنلاین
 

نکته! اگر نماینده یک مدرسه هستید و می‌خواهید برنامه‌های خود را به لیست‌های ما اضافه کنید، در اینجا با ما تماس بگیرید