LAWSTUDIES

‏ مرور کنید ‏ دوره تحصیلی حقوق را حقوق میان رشته ای

دوره هایی که برنامه های کالج را تشکیل می دهند فقط برای دانش آموزانی که دبیرستان را تکمیل می کنند و معمولا برای تکمیل چند ماه نیاز دارند. شما می توانید دوره های ثبت نام را برای سفارشی کردن مطالعات خود انتخاب کنید، هرچند اغلب برنامه ها نیاز به دوره های خاص برای فارغ التحصیل شدن دارند.

یک دوره در قانون بین رشته ای چیست؟ انواع مختلفی از رشته های حقوق بین رشته ای وجود دارد که هر کدام از آن ها با یکدیگر ارتباط دارند. شما احتمالا باید یک تخصص را انتخاب کنید، اگر چه دوره هایی که شامل همه زمینه های مختلف می شود ممکن است وجود داشته باشد. تمرکز مشترک شامل نحوه تعامل کلیسا و دولت، قانون و اقتصاد، قانون و رفتار بازار و ساختار قانون اساسی است.

یکی از بزرگترین مزایای مطالعه قوانین بین رشته ای، مهارت هایی است که شما در آن ایجاد می کنید، که به شما کمک می کند تا حرفه ای خود را وارد کنید و حقوق و دستمزد خود را افزایش دهید. علاوه بر ارتباطات، سازماندهی و حل اختلاف، مطالعه قوانین بین رشته ای تحقیقات و توانایی های تفکر انتقادی را توسعه می دهد.

هزینه ثبت نام در یک دوره قانون بین رشته ای بر اساس عوامل بسیاری تغییر می کند. این جنبه ها می توانند شامل هر چیزی از کشوری می شوند که در آن به مدرسه یا برنامه خاصی که در آن هستید مطالعه می کنید. از آنجا که هزینه های ثبت نام دوره متفاوت است، قبل از درخواست، تحقیق خوبی است.

شايعترين شغلی که برای متقاضيان حقوق بين رشته اي مورد مطالعه قرار مي گيرد وکيل است. اکثر این متخصصین دارای تخصص هستند و می توانید بر قانون بین رشته ای متمرکز شوید. برای تبدیل شدن به یک وکیل، به احتمال زیاد باید نخست وزیر قانونی یا حقوقی شوید. دیگر مسیر شغلی مشترک سیاستمدار است. اگر شما تصمیم به رفتن به سیاست، شما نیاز به درک قوی از تمام زمینه های قانون و تمایل به کمک به ایجاد سیاست های جدید.

اولین قدم به سمت حرفه ای شدن، یافتن یک برنامه است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

1نتایج درحقوق میان رشته ای Filter

دوره: دیپلم در قانون

University College Of The Caribbean
دوره
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برنامه دانشگاه لندن برای کمک به دانش آموزان در درک اصول بنیادی و آگاهی انتقادی از سنت حقوقی قانون مشترک طراحی شده است. ...

اطلاعات بیشتر