$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ بیابید ‏ دوره آموزشی را زبان های حقوقی

مهم نیست که چه زبان شما وکالت در، شما را پیدا خواهد کرد که نیاز به یک فرم تخصصی دستور زبان و واژگان به ارسال اسناد و مدارک حقوقی و ایجاد ارائه قانونی است. دوره های زبان حقوقی بنیاد دستوری برای عمل قانون فراهم می کند. دوره ه… اطلاعات بیشتر

مهم نیست که چه زبان شما وکالت در، شما را پیدا خواهد کرد که نیاز به یک فرم تخصصی دستور زبان و واژگان به ارسال اسناد و مدارک حقوقی و ایجاد ارائه قانونی است. دوره های زبان حقوقی بنیاد دستوری برای عمل قانون فراهم می کند.

دوره های زبان حقوقی چیست؟

دوره زبان قانونی می آموزد اصطلاحات و فرم از دستور زبان استفاده وکالت در زبان از انتخاب شما. این دوره ها در مشترک legalese در وکالت تمرکز می کنند.

مزایای مصرف یک دوره در زبان حقوقی چه هستند؟

دوره زبان حقوقی وکلا مشتاق و حرفه ای دیگر حقوقی بنیاد در تفاوت های ظریف زبان آنها به طور موثر ارتباط، هر دو بطور شفاهی و در زبان نوشته شده است، در عمل حقوقی نیاز را فراهم می کند.

چقدر هزینه را به یک دوره در زبان حقوقی؟

هزینه برای یک دوره در زبان حقوقی تا حد زیادی بسته به عوامل بسیاری، از جمله مدرسه و کشور که در آن شما را انتخاب کنید به مطالعه متفاوت خواهد بود.

چه نوع بهبود شغلی می تواند شما را با یک دوره در زبان حقوقی انتظار می رود؟

اگر شما در حال حاضر تمرین قانون، شما می توانید انتظار کتبی خود را به با یک دوره در زبان روشن قانونی است. اگر شما در حال حاضر مشغول به تحصیل، شما را پیدا خواهد کرد که البته به شما می دهد که پایه و اساس به درستی خود را در کار قانون بیان.

چرا دوره آنلاین در زبان حقوقی؟

البته آنلاین در زبان حقوقی به شما می دهد آموزش زبان نیاز دارید به راحتی بیشتری، به شما گزینه ای برای تحصیل در راحتی از خانه خود را در زمان های که در اطراف برنامه خود را کار می کنند.

از کجا به گذراندن دوره در زبان حقوقی؟

شما می توانید یک دوره به زبان قانونی در بسیاری از دانشگاه ها در سراسر جهان پیدا کنید. اکثر دانشگاهها ارائه مطالعات قانون این دوره ارائه دهد.

چگونه به درخواست برای دوره زبان حقوقی؟

جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
Brooklyn Law School
نیویورک, آمریکا

در پاسخ به نیازهای آموزشی و خواسته های بسیاری از متقاضیان به امثال برنامه برای وکلا خارجی آموزش دیده که علاقه مند به تحصیل در رشته حقوق در ایالات متحده هستند، دانشکده حقوق برو ... +

در پاسخ به نیازهای آموزشی و خواسته های بسیاری از متقاضیان به امثال برنامه برای وکلا خارجی آموزش دیده که علاقه مند به تحصیل در رشته حقوق در ایالات متحده هستند، دانشکده حقوق بروکلین دو دوره تابستان به زبان انگلیسی قانونی معرفی می کند. -
دوره
تمام وقت
پردیس دانشگاهی