$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ببینید ‏ دوره را عدالت کیفری

البته در عدالت کیفری در منطقه از قانون که به کنکاش در جرم و عدالت، جرم و جنایت بین المللی، پزشکی قانونی، علت و معلول، موافقت و اشکال مختلف از جرائم، در میان افراد دیگر متمرکز است. اعم از دیپلم به گواهینامه به دوره، برخی از… اطلاعات بیشتر

البته در عدالت کیفری در منطقه از قانون که به کنکاش در جرم و عدالت، جرم و جنایت بین المللی، پزشکی قانونی، علت و معلول، موافقت و اشکال مختلف از جرائم، در میان افراد دیگر متمرکز است. اعم از دیپلم به گواهینامه به دوره، برخی از دوره های عدالت کیفری نیاز به تعهد زمان بزرگتر از دیگران است.

مزایای یک دوره در عدالت کیفری چه هستند؟

دانش آموزان تکمیل یک دوره در عدالت کیفری بسیار بعد از دانش تخصصی خود را در رشته خود به دنبال، علاوه بر اعتبار قانون قبل از خود (به عنوان مثال: کارشناسی حقوق یا مدرک دکتر).

کدام حرفه با یک دوره در عدالت کیفری؟

دانشجویان متخصص در عدالت کیفری واجد شرایط هستند برای رفتن به کار در شرکت های حقوقی، پیشگیری از جرم، نیروی پلیس، تحقیقات جرم شناسی، دادگاه جنایی ملی و بین المللی و بیشتر.

چقدر هزینه را به یک دوره در عدالت کیفری؟

هزینه های مصرف البته در عدالت کیفری ممکن است بسته به تعداد هفته و یا ساعت البته، محل، تخصص و دانشگاه. کمک های بودجه را می توان در دسترس برای متقاضیان در مقیاس مبتنی بر شایستگی بر اساس نیاز و یا. دانشگاه اطلاعات مشخص تر بر درخواست، که می تواند به راحتی از این وب سایت را مشاهده کنید فراهم می کند.

الزامات مورد نیاز برای یک دوره در عدالت کیفری چه هستند؟

پیش نیازهایی برای یک دوره در عدالت کیفری به طور گسترده ای متفاوت است.برخی نیاز به دیپلم دبیرستان، در حالی که دیگران نیاز به درجه مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد. دوره های قانون از سخنرانی لازم، ترم و امتحانات نوشته شده تشکیل شده است.

چگونه به ثبت نام در یک دوره در عدالت کیفری؟

جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
Manor College
Jenkintown, آمریکا

برنامه کارشناسی علوم در اجرای عدالت کیفری بر توسعه مهارت های رهبری و تحلیلی دانشجویانی که آرزو دارند موقعیت های اجرایی را در سیستم عدالت کیفری بدست آورند ، از جمله سیستم دادگا ... +

برنامه کارشناسی علوم در اجرای عدالت کیفری بر توسعه مهارت های رهبری و تحلیلی دانشجویانی که آرزو دارند موقعیت های اجرایی را در سیستم عدالت کیفری بدست آورند ، از جمله سیستم دادگاه ، مراکز اصلاح و تربیت ، واکنش اضطراری و سازمان های اجرای قانون در میان دیگران است. -
دوره
انگلیسی