$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ مرور کنید ‏ دوره تحصیلی حقوق را قوانین اروپا

البته در قانون اروپا اشاره به قانون اساسی، قانون رقابت، قانون استخدام، قانون مهاجرت، قانون حقوق بشر و قانون محیط زیست در اتحادیه اروپا و کشورهای اروپایی. اعم از دیپلم به گواهینامه به دوره، برخی از دوره های قانون اروپا نی… اطلاعات بیشتر

البته در قانون اروپا اشاره به قانون اساسی، قانون رقابت، قانون استخدام، قانون مهاجرت، قانون حقوق بشر و قانون محیط زیست در اتحادیه اروپا و کشورهای اروپایی. اعم از دیپلم به گواهینامه به دوره، برخی از دوره های قانون اروپا نیاز به تعهد زمان بزرگتر از دیگران است.

مزایای یک دوره در قانون اروپا چیست؟

تکمیل یک دوره در قانون اروپا خواهد شد چشم انداز شغلی برای کسانی که با LLB، LLM، یا مدارک تحصیلی مدرک دکتر، یا مدرک کارشناسی در مطالعات اروپا، برای مثال بالا ببرد. دانش آموزانی که انتخاب کنید به مطالعه یک دوره در قانون اروپا تجربه علمی بین المللی غنی تر کرده اند.

کدام حرفه با یک دوره در قانون اروپا؟

البته در قانون اروپا افراد آماده برای رفتن به دولت های چند ملیتی و غیر دولتی سازمان ها، شرکت های حقوقی بین المللی، شرکت ها، دانشگاه ها و سایر موسسات دولتی و یا خصوصی به عنوان وکلا، ضمیمه، مشاوران، مشاوران و معلمان کار می کنند.

چقدر هزینه را به یک دوره در قانون اروپا؟

هزینه های مصرف یک دوره در قانون اروپا ممکن است بسته به تعداد هفته و یا ساعت البته، محل، تخصص و دانشگاه. کمک های بودجه را می توان در دسترس برای متقاضیان در مقیاس مبتنی بر شایستگی بر اساس نیاز و یا. دانشگاه اطلاعات مشخص تر بر درخواست، که می تواند به راحتی از این وب سایت را مشاهده کنید فراهم می کند.

الزامات مورد نیاز برای یک دوره در قانون اروپا چیست؟

پیش نیازهایی برای یک دوره در قانون اروپا به طور گسترده ای متفاوت است. برخی نیاز به دیپلم دبیرستان، در حالی که دیگران نیاز به درجه مقطع کارشناسی و یا کارشناسی ارشد. دوره های قانون از سخنرانی لازم، ترم و امتحانات نوشته شده تشکیل شده است.

چرا یک دوره آنلاین قانون اروپا؟

دوره های قانون آنلاین هستند یک گزینه برای حرفه ای ها و یا افراد کار با برنامه مشغول است. دوره های قانون می تواند به صورت آنلاین در نظر گرفته، با تمام مواد مورد نیاز ارائه دیجیتالی. بسیاری از دانشگاه ها و مدارس ارائه دوره های آنلاین قانون اروپا، از بین بردن ضرورت برای سفر به دانشگاه و یا قربانی کردن کار در یک شغل فعلی 'است.

چگونه به ثبت نام در یک دوره در قانون اروپا؟

جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
Eötvös Loránd University
بوداپست, مجارستان

برنامه درسی مدرن و پیشرفته طراحی شده است تا دانش آموزان را برای شناخت مسائل مالی مداوم در دنیایی که در آن زندگی می کنند طراحی کنیم. کارکنان آموزشی ما تضمین کننده آموزش متعادل ... +

برنامه درسی مدرن و پیشرفته طراحی شده است تا دانش آموزان را برای شناخت مسائل مالی مداوم در دنیایی که در آن زندگی می کنند طراحی کنیم. کارکنان آموزشی ما تضمین کننده آموزش متعادل متعادل از لحاظ نظریه و عمل هستند. -
دوره
پاره وقت
انگلیسی
سپتامبر 2022
30 ژوئن 2022
پردیس دانشگاهی