Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 65 دوره های حقوق  (دوره آموزشی) برنامه ها که در مطالعات حقوقی 2023

65 دوره آموزشی برنامه ها که در مطالعات حقوقی 2023

overview

فارغ التحصیلان دبیرستانی که برای اولین بار در کالج ثبت نام می کنند باید بدانند که دوره چگونه کار می کند. اکثر برنامه ها دوره هایی را شامل می شوند، برخی از آنها اختصاص داده می شود و دیگران که دانشجویان می توانند انتخاب کنند. معمولا برای تکمیل یک دوره کالج، چند ماه طول می کشد.

یک دوره در مطالعات قانونی چیست؟ قانون یک میدان بزرگ است که شامل بسیاری از زیرمجموعه های تخصصی تخصصی است. این موارد عبارتند از: دادرسی، حقوق بین الملل، قانون تجاری، حقوق عمومی، قانون ضد تروریستی، حقوق بشر و غیره. یک دوره در مورد مطالعات قانونی احتمالا یک دوره مقدماتی است که برای پوشش اصول زمینه انجام می شود. به نظر می رسد دوره های بیشتر برای تکمیل تخصص در یکی از مقوله های خاص قانون ضروری باشد.

یکی از بزرگترین مزایای زندگی حرفه ای شما که از مطالعه قانون لذت می برید مجموعه ای از مهارت هایی است که شما در حال توسعه می باشید. این می تواند از تحقیق در مورد قوانین و پرونده های دادگاه قبلی و حل اختلافات به تفکر انتقادی یا توانایی ارتباطات متنوع باشد. مهارت های مرتبط با حوزه حقوق می تواند به شما در موفقیت حرفه ای خود کمک کند.

از آنجا که هزینه ثبت نام در یک دوره متفاوت است، ایده خوبی است که قبل از ثبت نام، مطالعات مورد نظر خود را به طور کامل انجام دهید. جنبه هایی که هزینه های شما را تحت تاثیر قرار می دهد می تواند شامل مدرسه، برنامه انتخابی، کشور و دوره تحصیل باشد.

حرفه های مختلفی وجود دارد که می توانند با مطالعه قانون به دست آیند. شایع ترین و ساده ترین روش تحصیل در قانون، تبدیل شدن به یک وکیل است. با این حال، انواع مختلفی از وکلا وجود دارد که هر کدام در زمینه های مختلف تخصص دارند. شما احتمالا باید یک تخصص را انتخاب کنید. موقعیت های ابتدایی در نهایت به یک وکیل تبدیل می شوند و منصوب می شوند. همچنین ممكن است از تحصیل در قانون برای تبدیل شدن به یک سیاستمدار یا قاضی استفاده شود.

برای شروع، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

read_more

filters

  • دوره آموزشی
  • مطالعات حقوقی
fields_of_study
  • مطالعات حقوقی (65)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format