HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ بیابید 4‏ دوره آموزشی حقوق را مطالعات حقوق اداری

یک دوره علمی قانونی یک مسیر آموزشی است که ممکن است دانش آموزان یا متخصصان را قادر به توسعه فردی خود کند. مدت زمان لازم برای تکمیل دوره ممکن است از یک مدرسه یا برنامه دیگر متفاوت باشد. برنامه ها ممکن است به یک منطقه تمرکز تحصیلی یا مقدمه ای بر یک منطقه مشخص از قانون منجر شود.

یک دوره در مطالعات اداری اداری چیست؟ این حوزه مطالعه به طور کلی مباحثاتی نظیر پایه های قانونی و عملی سیستم های قانونی مدرن را پوشش می دهد. کلاسها ممکن است چارچوب قانونی قانونی و قانونی را که تصمیم گیری در یک سازمان را مدیریت می کند، پوشش دهد یا نقش سازمان ها در تفسیر قوانین نظارتی را تحت پوشش قرار دهد. سایر زمینه های مطالعه ممکن است شامل قانون اساسی روند مناسب، قانون امنیت ملی و تعادل بین قوانین قانونی در برابر پاسخگویی سیاسی باشد.

دانش آموزان حقوق اداری می توانند مهارت های ارزشمندی فراوانی کسب کنند، مانند چگونگی به طور عینی یک وضعیت با دیدگاه های مختلف و نحوه قضاوت در مورد عواقب اقدام. فارغ التحصیلان همچنین ممکن است دانش خود را از کنترل های قانونی در مقررات دولتی یا تجاری پیدا کنند و آنها را برای موفقیت در بسیاری از مشاغل در داخل و خارج از نظام حقوقی قرار داده است.

دوره های شخصی در مطالعات اداری قانون به طور کلی در سراسر جهان در دسترس است و ممکن است از طریق برنامه های آنلاین ارائه شود. با این انواع ساختار و مکان، هزینه های مربوط به مشارکت در برنامه اغلب متنوع هستند.

تکمیل این برنامه می تواند به بسیاری از زمینه ها منجر شود. برخی از حرفه های مرتبط شامل کار به عنوان یک افسر خیرخواه، افسر تحقیقات اجتماعی، مدیر خدمات مدنی یا مدیر عمومی است. کسانی که علاقه مند به خدمات عمومی می شوند، ممکن است در سازمان های دولتی یا سازمان های خدمات اجتماعی فرصت هایی پیدا کنند. این مشاغل ممکن است شامل مقامات مسکن یا افسران محلی باشد. سایر فرصت های شغلی ممکن است شامل کار به عنوان یک افسر رسمی یا مشاور حقوقی در یک کسب و کار تجاری باشد. بعضی از افراد ممکن است از این دوره به عنوان یک قدم برای اهداف آموزشی دیگر استفاده کنند.

این دوره ها در سراسر جهان در دسترس هستند. پیدا کردن یک گزینه زمانی که شما در جستجوی برنامه خود در زیر هستید و با پر کردن فرم سرب به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

4نتایج درمطالعات حقوق اداری Filter

دوره آمادگی LSAT

Magoosh
آنلاین تمام وقت پاره وقت 3 - 12 months زمان ثبت نام باز است آمریکا Berkeley + {تعداد} بیشتر

ما کوتاهترین فاصله بین شما و یک نامه پذیرش هستیم! نمره LSAT خود را حداقل با 5 امتیاز بهبود دهید.

دیپلم در دستیار اداری اداری

CDI College
پردیس دانشگاهی تمام وقت 100 hours سپتامبر 2019 کانادا Winnipeg

به دنبال یک حرفه ای هستید که چشم انداز خود را در نظام حقوقی به شما نشان می دهد؟ آموزش برای تبدیل شدن به یک دستیار اداری قانونی! این کار حرفه ای به سرعت می تواند به شما در تبدیل شدن به یک بخش قابل احترام یک تیم اداری قانونی تبدیل شود.

نوار دوره آموزشی حرفه ای (bptc) - پاره وقت

The University of Law Postgraduate Programmes
پردیس دانشگاهی پاره وقت 22 months سپتامبر 2019 بریتانیا Birmingham London + {تعداد} بیشتر

اگر شما یک مدرک حقوق یا GDL و مایل به عنوان یک وکیل آموزش، BPTC ما طراحی شده است برای کمک به شما تلمذ امن. شما می توانید استانداردهای بالای آموزش توسط متخصصان واجد شرایط با تجربه بی نظیر در ارائه حمایت ها انتظار داشته باشید.

نوار دوره آموزشی حرفه ای (bptc) - تمام وقت

The University of Law Postgraduate Programmes
پردیس دانشگاهی تمام وقت 10 months سپتامبر 2019 بریتانیا Birmingham Leeds London + {تعداد} بیشتر

اگر شما یک مدرک حقوق یا GDL و مایل به عنوان یک وکیل آموزش، BPTC ما طراحی شده است برای کمک به شما تلمذ امن. شما می توانید استانداردهای بالای آموزش توسط متخصصان واجد شرایط با تجربه بی نظیر در ارائه حمایت ها انتظار داشته باشید.