$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ بیابید ‏ دوره آموزشی را مطالعات حقوق جزا

دوره های قانونی اغلب توسط موسسات دانشگاهی ارائه می شود تا پیشرفت بیشتری برای دانش آموزان فراهم کنند. برنامه ها اغلب در یک کلاس درس یا آنلاین در دسترس هستند و ممکن است انواع مختلفی از زمینه های تمرکز را پوشش دهند. این برنام… اطلاعات بیشتر

دوره های قانونی اغلب توسط موسسات دانشگاهی ارائه می شود تا پیشرفت بیشتری برای دانش آموزان فراهم کنند. برنامه ها اغلب در یک کلاس درس یا آنلاین در دسترس هستند و ممکن است انواع مختلفی از زمینه های تمرکز را پوشش دهند. این برنامه ها بعضی اوقات به عنوان همتای یک مدرک کارشناسی ارشد حقوقی در دسترس هستند و اغلب یک تجربه آموزشی سالانه و تمام وقت را تشکیل می دهند.

یک دوره در مطالعات حقوق کیفری چیست؟ برنامه ها معمولا موضوعاتی مانند اجرای قانون کیفری در سطح محلی یا بین المللی را پوشش می دهند. این اغلب متمرکز بر جنایاتی است که تحت اختیار دادرسی های متمرکز جنایی مانند جنایات بین المللی علیه بشریت یا دادگاه های مواد مخدر محلی قرار دارد. دوره های آموزشی نیز ممکن است شامل روش های تحقیق و ارائه دستورالعمل در مورد تکمیل پایان نامه است. سایر گزینه های مطالعه ممکن است شامل جنبه های رویه ای از قانون و مسائل جنایی، استرداد و جمع آوری شواهد باشد.

دانش آموزان قانون می توانند مهارت های زندگی زیادی کسب کنند. به عنوان مثال، تکمیل این دوره ممکن است منجر به بهبود تحقیقات و مهارت های نوشتن، سازمان های شخصی و مهارت های مدیریت زمان شود. علاوه بر توانایی های زندگی، این دوره می تواند فارغ التحصیلان را برای فرصت های شغلی افزایش دهد.

بسیاری از موسسات آموزشی در سرتاسر جهان دوره های تحصیلات قانونی را ارائه می دهند. این قابلیت دسترسی ممکن است شامل برنامه های آنلاین و سایر گزینه های مدرن باشد. بین ارائه مدارس در سراسر جهان اختلاف زیادی وجود دارد و هزینه های این دوره ها ممکن است متفاوت باشد. افراد باید به طور مستقیم با مدارس تماس بگیرند.

قانون جرم جنایات بسیاری را شامل می شود، از جرائم محلی به پولشویی بین المللی. با اتمام دوره ای در مطالعات حقوق کیفری، فارغ التحصیلان ممکن است برای موقعیت هایی مانند وکیل مدافع خصوصی، مدافع عمومی، دادستان، افسر فرانسوی یا اف بی آی آماده شوند. سایر فرصت های شغلی ممکن است شامل کار به عنوان یک دانشمند قانونی، وکیل جنایی، جرم شناس و کارآگاهی باشد. برخی از فارغ التحصیلان این برنامه ها در حمایت های جانبی از جمله حمایت از توانبخشی به افراد متهم به جرایم دست یافته اند.

فرصت های آموزشی زیادی برای دانشمندان حقوق کیفری وجود دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
  • پرطرفدار آخرین سمت
  • پرطرفدار
  • آخرین
  • سمت
Eastern College
شهرداری منطقه ای هالیفاکس, کانادا

دانشکده حقوق در Eastern College دانشجویان را با مهارت های مختلف مجهز می کند تا از طریق مشاغل مختلف در این زمینه به طور قانونی به کانادایی ها کمک کند. ... +

دانشکده حقوق در Eastern College دانشجویان را با مهارت های مختلف مجهز می کند تا از طریق مشاغل مختلف در این زمینه به طور قانونی به کانادایی ها کمک کند. -
دوره
انگلیسی
پردیس دانشگاهی