‏ مرور کنید ‏ دوره تحصیلی حقوق را مطالعات حقوقی کسب و کار

دوره های حقوقی اغلب توسط موسسات آموزشی ارائه می شوند تا دانش آموزان فرصتی برای به دست آوردن عمق درک بیشتر و افزایش پیشرفت شخصی فراهم کنند. مطالعات دوره ای ممکن است تمرکز بر مسائل جاری مانند مالکیت معنوی و حریم خصوصی اینتر… اطلاعات بیشتر

دوره های حقوقی اغلب توسط موسسات آموزشی ارائه می شوند تا دانش آموزان فرصتی برای به دست آوردن عمق درک بیشتر و افزایش پیشرفت شخصی فراهم کنند. مطالعات دوره ای ممکن است تمرکز بر مسائل جاری مانند مالکیت معنوی و حریم خصوصی اینترنت باشد.

یک دوره در مطالعات حقوق تجارت چیست؟ دانش آموزانی که در این دوره ها شرکت می کنند ممکن است موضوعاتی نظیر تجارت بین المللی، قوانین تجاری و قوانین تجاری در کشورهای خاص را مطالعه کنند. موضوعات خاص نظیر نظریه نظارتی، سازمان تجارت جهانی و فروش بین المللی نیز ممکن است پوشش داده شود. بعضی از مدارس، طبق قوانین حسابداری و مالیات، قوانین کیفری تجاری و یا قوانین کار و امنیت اجتماعی، در کلاس های خود قرار می گیرند. دانش آموزان ممکن است درمورد آیین نامه یا حقوقی نام تجاری و بازاریابی یاد بگیرند.

در حالی که شرکت در این دوره، دانش پژوهان می توانند مهارت های ارتباطی و مهارت های تیمی را بهبود بخشند. آنها ممکن است تکنیک های سازمانی را بسازند یا یاد بگیرند که برای پیشرفت شخصی مذاکره کنند. توانایی ها و تجارب کسب شده در حین مشارکت در یک دوره قانونی کسب و کار می تواند به افرادی کمک کند که در زمینه استخدام فعلی خود پیشرفت کنند یا به فرصت های تحصیلی بیشتری دست یابند.

تغییرات زیادی در طول برنامه و در تکمیل الزامات از یک مدرسه به دیگری وجود دارد. به همین دلیل، هزینه ها ممکن است مقدار زیادی از مدرسه به مدرسه متفاوت باشد. دانش آموزان ممکن است بخواهند برای اطلاعات خاص با موسسات مختلف تماس بگیرند.

تکمیل دوره ای در مطالعات حقوقی کسب و کار می تواند به فرصت های پیشرفت در زندگی حرفه ای دانش آموز منجر شود. برخی از فارغ التحصیلان دسترسی بهتر به سمت وکلا را در وکلا در شرکت های بین المللی حقوق قانونی یا سازمان های دولتی پیدا کرده اند. فارغ التحصیلان دیگر فرصت های شغلی را به عنوان مقامات مالکیت معنوی یا کارگران حقوقی در مقررات مالی پیدا کرده اند. سایر فرصتهای شغلی ممکن است شامل کار به عنوان تحلیلگر مالی یا مالی باشد. گاهی اوقات ممکن است موقعیت ها به موفقیت آموزشی بیشتر وابسته باشند.

موسسات علمی در سراسر جهان گزینه های ثبت نام متعدد برای دانش آموزان مدرن، از جمله آنلاین و سایر گزینه های یادگیری از راه دور را ارائه می دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
ESBS - European Sport Business School
Valencia, اسپانیا

هدف کلی این برنامه این است که دانش آموزان پایه قانونی و قانونی ورزش را می دانند.

هدف کلی این برنامه این است که دانش آموزان پایه قانونی و قانونی ورزش را می دانند. -
دوره
پاره وقت
3 ماهها
اسپانیایی
پردیس دانشگاهی
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here