Keystone logo

5 دوره آموزشی برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات عمومی حقوق پیش قانون 2024

فیلترها

فیلترها

  • دوره آموزشی
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات عمومی حقوق
  • پیش قانون
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دوره آموزشی برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات عمومی حقوق پیش قانون

دانشجویانی که علاقمند به تمرکز بر روی یک موضوع خاص و یادگیری بیشتر در مورد آن ممکن است در این دوره می باشد. البته یک کلاس در آن دانش آموزان را مورد بحث و تکالیف کامل به عنوان یک معلم کارگردانی است.

یک دوره در پیش قانون چیست؟ البته در قبل از قانون یک کلاس که در آن دانش آموزان در مورد پایه و اساس و کنوانسیون قانون با هدف فرضی در حال حرکت به دانشکده حقوق یادگیری است. دلیل آن است که به طور کلی یک دوره پیش حرفه ای، دانش آموزان نیز ممکن است بیشتر در مورد شیوه پذیرش و حرفه ای در دانشکده حقوق یاد بگیرند. دیگر دوره ممکن است در علوم سیاسی، عدالت کیفری، فلسفه و تاریخ قانون را لمس کند. این عناصر در نظر گرفته شده برای آماده سازی دانش آموزان برای مطالعه بیشتر و یا کار در این زمینه است.

دانش آموزانی که یک دوره در پیش قانون را اغلب منافع مانند مدرک تحصیلی برای مطالعه بیشتر، فرصت به دنبال کارآموزی و مهارت های به دست آوردن که معمولا به کارفرمایان بالقوه جذاب لذت ببرید.دانش به دست آمده از این دوره نیز ممکن است به فرصت های شغلی با حقوق بهتر منجر شود.

هزینه یک دوره پیش قانون در جایی که شما به مدرسه، چه مدت شما ثبت نام کرده و چگونه بسیاری از اعتبارات کلاس رفتن بستگی دارد. برای به دست آوردن یک برآورد، بهتر است به تماس با دفتر پذیرش موسسه شما.

البته در قبل از قانون می تواند دانش آموزان را برای تعدادی از مسیرهای شغلی تجهیز. دانش آموزانی که به مدرسه قانون پیشبرد ممکن است وکلا، ضمیمه، البته، اما طیف وسیعی از فرصت های شغلی دیگر وجود داشته باشد، TOO. شما ممکن است در نظر کار به عنوان مشاور حقوقی، برای مثال، یک مشاور حقوقی و یا یک نویسنده قانونی است. همچنین، دانش آموزان می توانند دانش خود را به استفاده از با تدریس حقوق و یا ارائه کارگاه های آموزشی قانونی برای افرادی که نیاز به راهنمایی هستند.

البته قبل از قانون است که اغلب یک سرمایه گذاری خوب برای دانش آموزان علاقه مند به ورود در زمینه های حقوقی، و گزینه های ممکن است در دسترس آنلاین.جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.