HOGHOOGHTAHSILAT.COM

‏ برترین تحصیلات حقوق سیدنی کانادا 2019‏

دوره های تحصیلی حقوق برای افرادی در نظر گرفته شده است که مایل به ارتقای پیشرفت شخصی خود هستند. چه این دوره ها را در کلاس درس حضوری و چه به صورت آنلاین بگذرانید، انواعی از حوزه های تحصیلی تخصصی پیش روی شماست. برخی از این حوزه ها عبارتند از نظریه نظارتی، حقوق تجارت و مالکیت معنوی.

دانش آموزانی که LLM (کارشناسی ارشد حقوق) دنبال صرف یک تا دو سال تحصیل یک منطقه خاص از قانون است. آموزش های پیشرفته آنها آنها را آماده برای کار با تخصص های مانند قوانین بین المللی و یا قانون مالیات.

کانادایی ها قرار اهمیت زیادی در یادگیری و توسعه داده اند یک سیستم آموزش و پرورش درجه اول با استانداردهای بالا. نه تنها کانادا ارائه امن، محیط زیست پاک، اما از آن شده است به طور مداوم به عنوان یکی از بهترین مکان های جهان به لحاظ کیفیت زندگی توسط سازمان ملل متحد زندگی می کنند قرار گرفت.

موسسات در این محدوده شهرستان زیبا از دولتی، نهادهای مذهبی و همچنین کالج حرفه ای. دانش آموزان با انتخاب های بسیاری در دسترس است که در آن به ثبت نام که آن را به آموزش عالی می آید در منطقه خراب. دانشگاه فریزر ولی یک مرکز کلیدی در اینجا است.

‏ دوره های آموزشی سیدنی کانادا را مقایسه کنید 2019‏

نتایج Filter

دیپلم در مطالعات Paralegal

Vancouver Career College
پردیس دانشگاهی تمام وقت 65 هفته سپتامبر 2019 کانادا Vancouver Abbotsford + {تعداد} بیشتر

برنامه دیپلم Paralegal در Vancouver Career College شما را برای ورود به جهان دشوار و جذاب قانون آماده می کند. این برنامه مهارت های اداری را با آموزش های قانونی گسترده ای ترکیب می کند.