دو سال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق (LLM)

عمومی

برای خواندن اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب‌سایت مؤسسه مراجعه کنید

شرح برنامه

دو سال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد حقوق (LLM)

حقوقی دو ساله در LLM در USC Gould اجازه می دهد تا یک سال آموزش عناصر پایه ای نظام حقوقی ایالات متحده و تسلط بر زبان انگلیسی قانونی را قبل از یک سال مطالعات LLM به شما آموزش دهیم.

در طول سال اول، در حین بهبود مهارت های انگلیسی خود، آموزش آکادمیک را در خواندن و درک حقوقی، جلسات موردی، تجزیه و تحلیل قانونی و بیشتر خواهید پذیرفت. کلاس های کوچک و شخصی شما به شما فرصت می دهند که به زندگی در ایالات متحده و حضور در USC بپردازید.

پس از اتمام موفقیت آمیز اولین سال، شما یک گواهی در مطالعات حقوقی ایالات متحده دریافت خواهید کرد و در برنامه LLM دانشگاه گولد ثبت نام خواهد شد.

چرا انتخاب LLM دو ساله در USC Gould را انتخاب کنید؟

برنامه آموزشی LLM به عنوان یکی از "10 برنامه برتر LLM در کالیفرنیا" شناخته شده است و برنامه سال تحصیلی LLM دو ساله ما در سال اول تقویت روحیه شما در زبان انگلیسی را افزایش می دهد و در حال آماده سازی برای موفقیت در مدرک LLM در USC Gould است. سپس در سال دوم، LLM ما دو ساله شما را فراهم می کند زمین شناسی کامل در قانون آمریکا، در حالی که تحریک تفکر انتقادی و حل مشکل عملی است.

هنگامی که شما به USC گولد ملحق می شوید، شما تبدیل به بخشی از یک جامعه مدرسه حقوقی پویا و متنوع خواهد شد، توسط یک استاد دانشگاه و مشاوران درجه یک، ثبت نام در کلاس های کوچک و کالج، و پیوستن به شبکه جهانی تروجان خانواده بیش از یک هزار LLM فارغ التحصیلان و ده هزار نفر از حقوق فارغ التحصیلان.

دفتر خدمات بین المللی ما منابع اضافی را برای کمک به شما در مورد ویزا و سایر شرایط برای تحصیل در ایالات متحده فراهم می کند

شایستگی

برای دریافت پذیرش در LLM دو ساله ما باید نخستین درجه حقوق (LLB یا معادل آن) را خارج از ایالات متحده بدست آورید.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

USC Gould is an elite law school committed to academic excellence. Our success is comprised of a world-class faculty, a close-knit and diverse student body, a well-situated campus, an interdisciplinar ... اطلاعات بیشتر

USC Gould is an elite law school committed to academic excellence. Our success is comprised of a world-class faculty, a close-knit and diverse student body, a well-situated campus, an interdisciplinary curriculum, and a supportive alumni network. اطلاعات محدود
لس آنجلس جنوبی