Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 3  PhDs در حقوق  (دکترا) برنامه ها که در حقوق میان رشته ای 2023

3 دکترا برنامه ها که در حقوق میان رشته ای 2023

بررسی اجمالی

دکتر فلسفه مدرک کارشناسی ارشد است و اغلب به عنوان بالاترین جایزه علمی در دانشگاه های سراسر جهان خدمت می کند. برای شرکت در یک Ph.D. برنامه، دانش آموزان باید برخی از تحصیلات دانشگاهی را تکمیل کنند.

Ph.D. در قانون بین رشته ای؟ این حوزه مطالعه، نقش قانون را در سایر رشته های خارج از دنیای قانونی بازی می کند. برنامه ها ممکن است به تاریخ فکری قانون و نقش آن در علوم انسانی، علوم اجتماعی و هنر برسند. قانون بین رشته ای ممکن است جنبه ملی، بین المللی یا محلی داشته باشد. برنامه درسی دقیق درجه می تواند از مدرسه به مدرسه متفاوت باشد. به عنوان مثال، برخی از دانشگاه ها ممکن است نیاز به دانش آموزان برای تکمیل دوره های کارشناسی، در حالی که دیگران فقط نیاز به امتحان دارند. دوره های دقیق نیز می توانند متفاوت باشند اما ممکن است شبیه به قانون و محیط زیست، مطالعات حقوقی هنر و نوشتن قانونی باشند.

مطالعه قوانین بین رشته ای می تواند برای بسیاری از دانش آموزان سودمند باشد. نه تنها این می تواند منجر به افزایش دستمزد شروع شود، بلکه می تواند فارغ التحصیلان بنیاد مورد نیاز برای زندگی شخصی معنی داشته باشد. شرکت کنندگان اغلب مهارت های مهمی کسب می کنند، از جمله سازماندهی، تحقیق و تفکر انتقادی.

هزینه ی جهانی برای یک Ph.D. برنامه در میان مکاتب، اختلاف زیادی وجود دارد، زیرا این دوره می تواند برای کسب سه یا شش سال طول بکشد. متقاضیان باید به طور مستقیم برای ارزیابی با دانشگاه ها تماس بگیرند.

یک دکترا در قانون بین رشته ای می تواند به طیف وسیعی از حرفه ها منجر شود. دانش آموزان با این آموزش اغلب به رشته های خارج از رشته های عادی قانونی وارد می شوند. با این حال، شغل های موجود ممکن است به منافع، تحصیلات قبلی و تاریخ کار دانش آموزان بستگی داشته باشد. بعضی از فارغ التحصیلان برای تبدیل شدن به روزنامه نگاران، مدیران موزه، کارشناسان حقوق ثبت، وکلا، استادان، محققان، مشاوران و مشاوران می روند. اکثر محققان با یک Ph.D. تحصیلات خود را ادامه ندهید، اما برخی ممکن است تصمیم بگیرند تا یک مدرک دکترا یا مدرک دیگری را دنبال کنند.

آیا می دانید که می توانید از قوانین بین رشته ای در سطح دکترا در مدارس سراسر جهان مطالعه کنید؟ این که آیا شما یک تجربه آنلاین و یا در محوطه دانشگاه می خواهید، برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوقی
  • حقوق میان رشته ای
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه