LAWSTUDIES

‏ از ببینید ‏ دکترا در حقوق حقوق اداری

یک دکترا معمولا درجه بالایی است که می تواند پس از اتمام مدرک کارشناسی ارشد دریافت شود. دکترای کوتاه مدت "دکتر فلسفه" است و دارای مدرک تحصیلی در سطح دانشگاه می باشد.

دکترای حقوق اداری چیست؟ این برنامه درجه ای تحقیقات و تحقیقات فشرده ای را برای یک منطقه متمرکز از قانون ارائه می دهد. دانش آموزان در این برنامه با اطلاعات پیچیده و دقیق در مورد کدهای قانونی، مقررات و سابقه برخورد می کنند. مطالعه قوانین اداری شامل مسائل حقوقی پیرامون عملکرد آژانس های دولتی است و تمرین تمرکز بر جزئیات مربوط به رویه ها و عملیات این سازمان ها است.

فارغ التحصیلان دوره PhD اغلب مهارت های تحقیق و نوشتن را افزایش می دهند. بسیاری از متخصصان در تجزیه و تحلیل جزئیات برای رسیدن به نتیجه گیری در مورد سیاست، توسعه می دهند. این مهارت ها می تواند به بسیاری از زمینه ها و حوزه های زندگی تبدیل شود.

برنامه دکترا در میان دانشگاه ها متفاوت است، و هزینه ها بر اساس موقعیت و پیشنهاد های متمایز انتخابی مدرسه متکی هستند. یک دکترا می تواند از سه تا پنج سال طول بکشد تا تکمیل شود.

دانش آموزانی که دكترای حقوق اداری را کامل می كنند اغلب به علت تخصص ویژه و تجزیه و تحلیل دقیق قانون، تقاضای نیروی كار خود را می یابند. گزینه های شغلی عبارتند از: معلم حقوق در سطح دانشگاه و ادامه تحصیل در رشته. برخی از فارغ التحصیلان به عنوان مدافعان مشغول به کار هستند، مشاوره و ارائه مشاوره حقوقی به شرکت ها یا ادارات دولتی می کنند. سایر فارغ التحصیلان دکترا استخدام به عنوان مدیران عمومی یا ظرفیت قانونی در تنظیمات بین المللی پیدا می کنند.

دکترای حقوق اداری می تواند درب ها را به بسیاری از حرفه های هیجان انگیز باز کند. طرح درجه بندی توسط بسیاری از دانشگاه ها در سراسر جهان ارائه شده است. بعضی ها محلی هستند، و دیگران برنامه های آنلاین هستند، بنابراین دانش آموز می تواند بهترین گزینه را برای نیازهایش انتخاب کند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

1نتایج درحقوق اداری Filter

برنامه رسمی دکترا در قانون اداری ایبرو آمریكا

Universidade da Coruña
دکترا(PhD)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
3&nbsp;-&nbsp;5 سال ها
اسپانیایی
پردیس دانشگاهی

برنامه دکترا در قانون اداری ایبرو آمریكا رسمی میان دانشگاهی است كه هدف آن آموزش پزشکان در قانون عمومی آمریکای لاتین است و دارای توانایی های لازم برای فعالیت های علمی و حرفه ای ...

اطلاعات بیشتر