LAWSTUDIES

‏ ، جستجو کنید 5‏ دکترا در حقوق حقوق میان رشته ای

دکتر فلسفه مدرک کارشناسی ارشد است و اغلب به عنوان بالاترین جایزه علمی در دانشگاه های سراسر جهان خدمت می کند. برای شرکت در یک Ph.D. برنامه، دانش آموزان باید برخی از تحصیلات دانشگاهی را تکمیل کنند.

Ph.D. در قانون بین رشته ای؟ این حوزه مطالعه، نقش قانون را در سایر رشته های خارج از دنیای قانونی بازی می کند. برنامه ها ممکن است به تاریخ فکری قانون و نقش آن در علوم انسانی، علوم اجتماعی و هنر برسند. قانون بین رشته ای ممکن است جنبه ملی، بین المللی یا محلی داشته باشد. برنامه درسی دقیق درجه می تواند از مدرسه به مدرسه متفاوت باشد. به عنوان مثال، برخی از دانشگاه ها ممکن است نیاز به دانش آموزان برای تکمیل دوره های کارشناسی، در حالی که دیگران فقط نیاز به امتحان دارند. دوره های دقیق نیز می توانند متفاوت باشند اما ممکن است شبیه به قانون و محیط زیست، مطالعات حقوقی هنر و نوشتن قانونی باشند.

مطالعه قوانین بین رشته ای می تواند برای بسیاری از دانش آموزان سودمند باشد. نه تنها این می تواند منجر به افزایش دستمزد شروع شود، بلکه می تواند فارغ التحصیلان بنیاد مورد نیاز برای زندگی شخصی معنی داشته باشد. شرکت کنندگان اغلب مهارت های مهمی کسب می کنند، از جمله سازماندهی، تحقیق و تفکر انتقادی.

هزینه ی جهانی برای یک Ph.D. برنامه در میان مکاتب، اختلاف زیادی وجود دارد، زیرا این دوره می تواند برای کسب سه یا شش سال طول بکشد. متقاضیان باید به طور مستقیم برای ارزیابی با دانشگاه ها تماس بگیرند.

یک دکترا در قانون بین رشته ای می تواند به طیف وسیعی از حرفه ها منجر شود. دانش آموزان با این آموزش اغلب به رشته های خارج از رشته های عادی قانونی وارد می شوند. با این حال، شغل های موجود ممکن است به منافع، تحصیلات قبلی و تاریخ کار دانش آموزان بستگی داشته باشد. بعضی از فارغ التحصیلان برای تبدیل شدن به روزنامه نگاران، مدیران موزه، کارشناسان حقوق ثبت، وکلا، استادان، محققان، مشاوران و مشاوران می روند. اکثر محققان با یک Ph.D. تحصیلات خود را ادامه ندهید، اما برخی ممکن است تصمیم بگیرند تا یک مدرک دکترا یا مدرک دیگری را دنبال کنند.

آیا می دانید که می توانید از قوانین بین رشته ای در سطح دکترا در مدارس سراسر جهان مطالعه کنید؟ این که آیا شما یک تجربه آنلاین و یا در محوطه دانشگاه می خواهید، برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

5نتایج درحقوق میان رشته ای Filter

دکتری جهانی برنامه

Católica Global School of Law
دکترا(PhD)
اکتبر 2020
<
تمام وقت
<
8 ترم ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

دکتری جدید این برنامه برای ایجاد یک جامعه تحقیقاتی واقعی از دانشمندان است که کارشان تحت نظارت و رعایت بهترین استانداردهای بین المللی در این زمینه هدایت می شود. ...

اطلاعات بیشتر

LLD در پزشکان قانون

University of Johannesburg
دکترا(PhD)
ژانویه 2021
<
تمام وقت
<
2&nbsp;-&nbsp;4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

هدف از این مدرک این است که دانش آموزان بتوانند توانایی خود را برای کمک به خود ، متمایز و جدید در حوزه دانش در موضوع خاص از موضوع مطالعه حقوقی نشان دهند. ...

اطلاعات بیشتر

برنامه رسمی دکترا در قانون

Universidade da Coruña
دکترا(PhD)
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
3&nbsp;-&nbsp;5 سال ها
اسپانیایی
پردیس دانشگاهی

برنامه دکترا در قانون، یک مدرک رسمی تحصیلی است که به آموزش در زمینه تحقیقات قانونی و اجتماعی مربوط می شود. ...

اطلاعات بیشتر

رشته های تحصیلی (MPhil / PhD) در قانون

SOAS University of London
کارشناسی ارشد
دکترا(PhD)
28 سپتامبر 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
3 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

LLM (کارشناسی ارشد قوانین) به دانشجویان اجازه می دهد ساختار برنامه خود را ایجاد کنند ، دوره هایی را از طیف گسترده ای از موضوعات و دیدگاه ها انتخاب کنند ، از جمله قوانین منطقها ...

اطلاعات بیشتر

M.phil / دکترای حقوق

Igbinedion University, Okada
دکترا(PhD)
مارس 2021
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

برنامه قانون پس از دستورالعمل کمیسیون دانشگاه ملی که بر نیاز به قانون فارغ التحصیلان آگاه در زمینه های دیگر از تلاش انسان، مانند روانشناسی، اقتصاد، فلسفه، و غیره، بنابراین به ...

اطلاعات بیشتر