LAWSTUDIES

‏ - مروری بر تمامی 2‏ دکترا در حقوق علم حقوق

دکتر فلسفه یک برنامه دانشگاهی است که می تواند تقریبا در هر منطقه تمرکز کند. فلسفه، در این مدت، به عشق عقل به معنای مخالفت با رشته ی علمی فلسفه اشاره می کند. اکثر دانشجویان وارد یک دکترا می شوند برنامه در حال حاضر مدرک کارشناسی ارشد را به پایان رسانده است.

Ph.D. در فقه فقه، نظریه قانون است، بنابراین این برنامه به جنبه های مختلف نظام حقوقی نگاه می کند تا دانش آموزان درک عمیق تر از این زمینه علمی داشته باشند. هر Ph.D. برنامه ممکن است کمی متفاوت باشد. به عنوان مثال، برخی از محققان ممکن است انتظار داشته باشند پایان نامه را تکمیل کنند در حالی که دیگران باید یک کارآموزی بزرگ را به پایان برسانند. به طور مشابه، دوره های مورد نیاز برای آموزش و پرورش می تواند متفاوت باشد، اما ممکن است مقدمه ای بر قانون و اقتصاد، پایه فلسفه حقوقی و دادگاه ها و سیاست های اجتماعی باشد.

مطالعه فقه در چنین سطح بالایی می تواند بسیار مفید باشد. شرکت کنندگان مهارت های پیچیده حل مسئله، ارتباطات و تحقیقات خود را بهبود می بخشند. همه این توانایی ها می توانند فارغ التحصیلان را به عنوان متقاضیان رقابتی ارتقاء دهند و همچنین به آنها کمک می کند که زندگی شخصی خود را بهبود بخشند.

یک Ph.D. هزینه؟ این می تواند بسته به دانشگاه، برنامه تمرکز و مدت مطالعه متفاوت باشد. بعضی از دانش آموزان باید سه تا شش سال برای کسب مدرک Ph.D.

یک دکترا آموزش و پرورش می تواند به حرفه های مختلف منجر شود، اما بسیاری از دانش آموزان به کار در دانشگاه ها تبدیل می شوند. فارغ التحصیلان با این درجه خاص می توانند اساتید قانونی، محققین حقوقی یا تحلیل گران تحقیق عدالت کیفری باشند. دیگر فرصت های شغلی بالقوه شامل وکیل، مشاور علم و مشاور قانون است. در حالی که یک دکترا اغلب به عنوان مدرک نهایی برای بسیاری از دانش آموزان عمل می کند، برخی ممکن است تصمیم بگیرند که تحصیلات خود را از طریق Ph.D. یا برنامه کارشناسی ارشد

این نوع آموزش را از کجا می توانید دریافت کرد؟ دانشگاه های سراسر دنیا Ph.D. برنامه ها، و برخی حتی دوره های آنلاین را دارند. آیا شما می خواهید بیشتر بدانید؟ برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

2نتایج درعلم حقوق Filter

دکترای علوم قانونی - نظریه حقوق و حقوق در حوزه اروپا

Charles University Faculty of Law
دکترا(PhD)
اکتبر 2020
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

هدف از برنامه دکترا مطالعه "علوم حقوقی نظری - قانون و قضایی حقوقی در اروپا" این است که متخصصان و دانشگاهیان با رویکرد علمی برای حل مسائل نظر سنجی و عملی در یک یا چند حوزه علمی ...

اطلاعات بیشتر

دکتر علم حقوقی (پژوهش)

Bond University
دکترا(PhD)
ژانویه 2021
<
تمام وقت
<
156 هفته
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

دکتر برنامه حقوقی علوم (تحقیقات) ترکیبی از ترم (دو ترم) و پایان نامه 50000 کلمه (2-7 ترم) می باشد. عنصر پژوهش از برنامه باید سهم قابل توجهی به دانش و درک از جنبه ای از قانون ب ...

اطلاعات بیشتر