LAWSTUDIES

‏ و بیابید 2‏ دکترا در حقوق مطالعات حقوق ملی

پس از تکمیل مدرک کارشناسی ارشد، دانش آموزان می توانند تحصیلات خود را از طریق دکتر فلسفی افزایش دهند. به عنوان یکی از بالاترین جوایز دانشگاهی، یک دکترا برنامه می تواند تا شش سال کامل شود.

Ph.D. در مطالعات حقوق ملی؟ این ناحیه مطالعه اغلب برای یک کشور مشخص است. دانش آموزان ممکن است بتوانند کشور را انتخاب کنند که آنها تمرکز داشته باشند و یا به سادگی به کشور مکتب نگاه کنند. مانند تمرکز، برنامه درسی برای مطالعات حقوق ملی نیز می تواند از یک مدرسه به بعد متفاوت باشد. برخی ممکن است بیشتر به سخنرانی ها و گفتگوها تمرکز کنند در حالیکه سایر مدارس ممکن است به پژوهش و تحقیقات کار نگاه کنند. دوره های مورد نیاز برای این دوره ممکن است شامل آموزش و پژوهش های قانونی، عملیات آموزش قانون، فرهنگ ها و مطالعات حقوقی باشد.

این نگاه باریک به حوزه حقوقی می تواند دانشجویان را برای حرفه ای موفق در قانون یا رشته دیگری آماده کند. نه تنها ارتباطات، تفکر انتقادی و مهارت های حل مساله که از طریق این آموزش به دست آورد، به اشتراک کنندگان در حرفه هایشان کمک می کند، اما این مهارت ها همچنین می تواند یک زندگی شخصی را افزایش دهد.

هزینه دکترا برنامه را می توان توسط دانشگاه، برنامه و مدت زمان یادگیری دیکته کرد. هیچ هزینهی مشخصی وجود ندارد، بنابراین متقاضیان میبایست به طور مستقیم با مدارس تماس بگیرند تا بیشتر بدانند.

چه فرصت های شغلی برای دانش آموزانی که دبیرستان را کامل می کنند، در دسترس است در مطالعات حقوق ملی؟ فرصت های شغلی ممکن است به تجربیات و آموزش های قبلی افراد بستگی داشته باشد. برخی از فارغ التحصیلان ممکن است به وکلا، استادان، قضات، محققان، تحلیلگران، روزنامه نگاران، مدیران اجرایی، مشاوران و مشاوران تبدیل شوند. در حالی که یک دکترا اغلب به عنوان قدم نهایی در آموزش دیده می شود، برخی از محققان می توانند تحصیلات خود را با یک Ph.D. یا مدرک کارشناسی ارشد

مدارس در سراسر جهان ممکن است یک دکترا را ارائه دهند در مطالعات حقوق ملی. بعضی از مدارس این برنامه را به صورت آنلاین یا به صورت شخصی ارائه می دهند. آیا میخواهید درخواست یا یادگیری بیشتری داشته باشید؟ برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

 

2نتایج درمطالعات حقوق ملی Filter

دکتری در قانون اروپایی و بین المللی

Palacky University
دکترا(PhD)
سپتامبر 2020
<
تمام وقت
<
پاره وقت
<
3&nbsp;-&nbsp;5 سال ها
01 سپتامبر 2020
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

دکتری برنامه مطالعه برنامه پس از فارغ التحصیل است که ترکیبی از شکل گیری قانون و تحقیقات پیشرفته در قانون اروپا و بین المللی است. شهریه و پژوهش با دانشگاهیان تجربه بین المللی ت ...

اطلاعات بیشتر

دکترای علوم قانونی - نظریه حقوق و حقوق در حوزه اروپا

Charles University Faculty of Law
دکترا(PhD)
اکتبر 2020
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
ترکیبی از پردیس دانشگاهی و دانشگاه‌های آنلاین
پردیس دانشگاهی
آنلاین

هدف از برنامه دکترا مطالعه "علوم حقوقی نظری - قانون و قضایی حقوقی در اروپا" این است که متخصصان و دانشگاهیان با رویکرد علمی برای حل مسائل نظر سنجی و عملی در یک یا چند حوزه علمی ...

اطلاعات بیشتر