Filter
دکترا(PhD)
کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر) نوع تحصیل: همه سرعت: همه

‏ ‏ درجه دکترا در حقوق برتر در جمهوری دموکراتیک کنگو را مروری بر تمامی 2020‏

درجه PhD حقوق افراد را برای رهبری در حوزه های حقوقی، قضایی، دولتی و تجاری آماده می سازد. این راه خوبی است تا به حرفه ای در حوزه دانش حقوقی از طریق تحقیق و پژوهش علمی دست یافت.

LLM (کارشناسی ارشد حقوق) درجه کارشناسی ارشد برای دانشجویان به تحصیل قانون است. این است که معمولا برای حرفه ای ها قانون و دانشجویانی که می خواهند به دست آوردن دانش در یک میدان قانون های تخصصی مانند قوانین بین المللی و یا مالیات طراحی شده است.

دانش آموزانی که به مورد غذاهای فرهنگ خاص و سرگرمی های یادگیری ممکن است لذت بردن حضور در مدرسه در کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر)، به عنوان غذا و موسیقی دو کشور 'ها سرگرمی محبوب ترین. صدها نفر از اقوام مختلف پاسخ صفحه اصلی کشور، و فرانسه رایج ترین از 242 زبان گفتاری است.

‏ با دانشگاه ها تماس بگیرید برترین های دکترا در حقوق در جمهوری دموکراتیک کنگو 2020‏

اطلاعات بیشتر اطلاعات محدود

نتایج

درجه های تحصیلی
محل
کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر)
نوع تحصیل
سرعت
L’Université Catholique Du Congo

برنامه دکترا را می توان توسط مجموعه ای از آموزش عالی در قانون کانن تکمیل کرد. ... [+]

دانشکده حقوق کانن، که توسط کنفرانس اسقفی ملی کنگو ساخته شده و توسط کلیسا برای آموزش کاتولیک ساخته شده است، با هدف ترویج آموزش جامع و تحقیق دقیق در زمینه علوم کانونی در هماهنگی با قانون رومی، قانون مدنی مدرن و آداب و رسوم آفریقایی

در نتیجه، متخصصان کانون حقوق را در روحیه خدمات و وفاداری کامل به مکتب کلیسا تشکیل می دهد. این کارشناسان همچنین در مورد اعطای قانون کانون در آفریقا، "بدون نقض قانون الهی و نظم و انضباط بزرگ کلیسا" اعمال خواهند کرد.... [-]

کنگو جمهوری دموکراتیک کنگو (زئیر) کینشاسا
فوریه 2020
فرانسوی
تمام وقت
4 سال ها
پردیس دانشگاهی
اطلاعات بیشتر به زبان انگلیسی