Keystone logo

2 دکترا برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوق بین الملل حقوق بین الملل 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق بین الملل
  • حقوق بین الملل
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوق بین الملل حقوق بین الملل

اگر شما به دنبال برای حرفه حقوقی هیجان انگیز اما نمی خواهید به پایین به یک منطقه جغرافیایی خاص گره خورده است، در نظر دنبال مدرک حقوق بین المللی است. دکترا در حقوق بین الملل درجه به چالش کشیدن طراحی شده برای دانش آموزان هستند که قادر به انجام کار تحقیقاتی مستقل است.

چه آیا حقوق بین الملل؟

قوانین بین المللی می تواند به عنوان مجموعه ای از قوانین در نظر گرفته به اتصال در روابط بین ایالات مختلف و یا کشورهای مختلف، به رغم قوانین مختلف این اشخاص تعریف شده است. این اعمال در درجه اول به کسب و کار و کشورهای به جای افراد.

مزایای گرفتن دکترا در حقوق بین الملل چه هستند؟

سود دکترا در حقوق بین الملل به شما می دهد که پایه و اساس لازم برای یک حرفه ای در کسب و کار و دولت کار است که عبور از مرزهای بین المللی است.شما یک پایه محکم در قوانین که جهانی به بسیاری از کشورها هستند دریافت خواهید کرد.

چقدر هزینه را به دکترا در حقوق بین الملل؟

هزینه برای دکترا در حقوق بین الملل تا حد زیادی از یک مدرسه به بعد و از یک کشور به کشور فرق می کند.

الزامات مورد نیاز برای دکترا در حقوق بین الملل چه هستند؟

دکترا در حقوق بین الملل نیاز به کار کارشناسی در زمینه قانون و یا کسب و کار، و برخی از برنامه های نیز کارشناسی ارشد 'یا معادل نیاز نیز هست. توانایی تحقیقات ثابت و دانشگاهیان قوی نیز مورد نیاز است. برنامه نیاز به دانش آموزان به انتشار مقالات دانشگاهی قبل از فارغ التحصیلی.

چه نوع شغلی می تواند شما را با مدرک دکترا در حقوق بین الملل انتظار می رود؟

دانش آموزان با درجه دکترا در حقوق بین الملل می تواند در مشاغل مربوط به کسب و کار و یا حقوق بشر مسائل بین المللی است که از مرزها عبور کار می کنند. این مشاغل پژوهش بر نیاز ماهر، افراد تحصیل کرده. شما نمیتوانید کار در شرکت حقوقی بین المللی پیدا کنید، در سازمان های دولتی و یا در کسب و کار که استخدام در خانه حرفه ای قانونی است.

چرا دکترا در حقوق بین الملل آنلاین؟

یکی از گزینه های به مدرک حقوق خود را راحت تر و یا کمک با برخی از هزینه های تحصیل برای مدرک حقوق کسب و کار است که به مطالعه آنلاین. مطالعه آنلاین شما را محدود نمی کند از لحاظ جغرافیایی، و فرصت های زیادی وجود داشته باشد به کسب این مدرک ارزشمند از راحتی از خانه خود.

چگونه به ثبت نام در یک دکترای حقوق بین الملل؟

جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.