Keystone logo

5 دکترا برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات عمومی حقوق مطالعات حقوقی 2024

فیلترها

فیلترها

  • دکترا
  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات عمومی حقوق
  • مطالعات حقوقی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

دکترا برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات عمومی حقوق مطالعات حقوقی

محققانی که مایل به تحصیل خود در زمینه های مختلف هستند ممکن است در یک برنامه دکتر فلسفی ثبت نام کنند. یک دکترا یکی از بالاترین جوایز دانشگاهی در دسترس است. این نوع مدرک می تواند از هر سه تا شش سال به کسب درآمد برسد.

Ph.D. در مطالعات حقوقی؟ این یک برنامه دکترا است که به تمام جنبه های حوزه حقوقی نگاه می کند. دانش آموزان ممکن است دوره های کارشناسی، پایان نامه ها، امتحانات کتبی و امتحانات شفاهی را در این برنامه انجام دهند. ساختار دقیق از یک مدرسه به بعد متفاوت خواهد بود. به طور مشابه، دوره های مورد نیاز در برنامه درسی در هر دانشگاه یکسان نیستند، اما ممکن است شامل پیشرفت در فلسفه حقوقی، چگونگی سیاست اجتماعی بر دادگاه ها، نقش اقتصادی در قانون، مبانی قانون کسب و کار و اخلاق در اقتصاد باشد.

محققانی که در زمینه مطالعات قانونی تمرکز می کنند، یاد می گیرند چگونه از آخرین روش های موجود در علوم حقوقی استفاده کنند. این لبه حیرت انگیز می تواند منجر به توسعه تفکر انتقادی، حل مسئله و مهارت های ارتباطی شود که هر کدام برای جنبه های شخصی و حرفه ای زندگی مهم هستند.

اگر متقاضیان بخواهند در مورد هزینه یک دکترا یاد بگیرند، ممکن است لازم باشد به طور مستقیم با مدارس تماس بگیرند. عوامل متعددی بر این متغیر تأثیر می گذارند، از جمله مدرسه، محل سکونت، برنامه، مدت زمان آن و حالت کلاس ها.

بسیاری از Ph.D. فارغ التحصیلانی که قانون را مطالعه می کنند در نظر گرفته می شوند. در حقیقت، دانش آموزان ممکن است در شش ماه پس از فارغ التحصیلی کار کنند. البته، همه دانش آموزان ممکن است تجربیات کمی متفاوت داشته باشند. در حالی که این مدرک می تواند نقش مهمی در فرصت های شغلی ایفا کند، تحصیلات قبلی و تجربه کاری دانشمندان ممکن است بر نوع کارهای موجود تاثیر بگذارد. برخی از فارغ التحصیلان در حال تبدیل شدن به استادان قانون، محققان حقوقی، وکلا، قضات، مشاوران حقوقی و سیاست گذاران هستند.

آیا شما آماده ثبت نام در Ph.D. در برنامه مطالعات حقوقي؟ شما ممکن است بتوانید در مدارس سراسر جهان یا از طریق برنامه های آنلاین شرکت کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.