مدرک دکتر

مدرسه ماساچوست قانون فراهم می کند با کیفیت بالا، آموزش و پرورش قانونی عملی و مقرون به صرفه. پذیرش نورد ارائه می شود و سبک گذشته نیاز نمی باشد. مدرسه ماساچوست قانون ارائه می دهد پایین ترین شهریه در مقایسه با هر مدرسه حقوق در نیوانگلند.

شرح برنامه:

درجه مدرک دکتر فقط یک مدرک حرفه ای در قانون نیست. اخذ مدرک JD پایه و اساس است که جهان از فرصت در جهان قانون، کسب و کار، و حرفه های بی شماری دیگر باز است. در مدرسه ماساچوست قانون، شما باید گزینه ای را برای تمرکز خود را مدرک دکتر در جنبه های مختلف قانون، مانند کسب و کار، حقوق مدنی، جنایی، بین المللی، صدمه شخصی، و بیشتر. باید به شما کسب JD مدرک خود را و تبدیل به یک وکیل؟
  • آیا شما لذت بردن از صحبت با مردم در مورد مسائل و امور مؤثر بر آن؟
  • آیا شما توانایی همدردی، اما انتقادی فکر می کنم؟
  • می تواند شما را به وضوح استدلال خود را بیان به شیوه ای نوشته شده است یا لفظی؟
  • آیا شما لذت بردن از خواندن و نوشتن؟
اگر بله، به دنبال شور و شوق خود و کسب درجه مدرک دکتر در دانشکده ماساچوست قانون. دکترای خواهد یک مسیر حرفه ای که برآورده کننده اهداف خود فکری ایجاد، مالی و احساسی. مدرسه ماساچوست قانون در Andover است وجود دارد در هر مرحله از راه برای شما از طریق برنامه JD درجه قابل تنظیم خود را با شهریه مقرون به صرفه، و یک رویکرد شخصی به روند پذیرش.

روز انعطاف پذیر / برنامه های حوا:

مدرسه ماساچوست قانون در Andover ارائه می دهد: 1. سه ساله، برنامه تمام وقت از مطالعه 2. چهار ساله، برنامه های نیمه وقت دانشجویان تمام وقت پانزده اعتبار در هر ترم را، در حالی که دانش آموزان پاره وقت را به یازده دوازده اعتبار در هر ترم. MSLAW ارائه می دهد هر دو روز و شب برنامه ها، و دو جلسه تابستان که اجازه می دهد تا دانش آموزان به سرعت بخشیدن به هر برنامه است.

برنامه های مورد نیاز:

مدرسه ماساچوست قانون در Andover منحصر به فرد است چرا که استفاده نمی یا ارزش مکانی در آزمون سبک گذشته سنتی مورد استفاده توسط سایر دانشکده های حقوق برای تعیین استعداد یک دانش آموز بالقوه قانون برای موفقیت در مدرسه قانون است. در عوض، با استفاده از مصاحبه MSLAW شخصی و مقاله آزمون خود را برای ساخت این عزم راسخ. به طور خاص، با بهره گیری از MSLAW عوامل متعددی برای تعیین استعداد یک دانش آموز بالقوه:
  • نمرات مقطع کارشناسی و / یا فارغ التحصیل
  • استخدام و زندگی تجربه
  • سه توصیه نامه
  • مصاحبه های شخصی
برنامه آموزش در:
انگلیسی
این دوره واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
3 - 4 
پاره وقت
تمام وقت
Price
650 USD
در ساعت های اعتباری
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019