مدرک دکتر درجه

برنامه دکترای نیاز به 140 واحد سه ماهه و به اتمام است بیش از حدود چهار سال است. پس از گذراندن امتحان سال اول-دانشجویان حقوق (FYLSX، همچنین به عنوان "کودک نوار" شناخته شده است)، عمومی نوار آزمون (GBX، همچنین به عنوان کالیفرنیا نوار آزمون شناخته می شود)، ارزیابی شخصیت اخلاقی، چند حالته آزمون حرفه ای مسئولیت (MPRE) و در عقب افتادگی با تعهدات حمایت از خانواده نیست، فارغ التحصیلان واجد شرایط برای تبدیل شدن به ALU اعضای کامل از نوار ایالت کالیفرنیا هستند و واجد شرایط برای تمرین در کالیفرنیا هستند.

دانشگاه بزرگسالان کار با یک آموزش و پرورش حقوقی آنلاین متمرکز و عملی فراهم می کند. A به عنوان یک موسسه آموزش از راه دور آنلاین تفاوت قابل توجهی در مدل آموزشی ALU در سه گزینه کلاس ارائه شده به منظور افزایش تجربه یادگیری دانش آموز است. دانش آموزان ممکن است:

  • شرکت در کلاس های آنلاین زندگی می کنند، شرکت در بحث در کلاس با استاد و دیگر دانش آموزان از طریق توابع چت آنلاین،
  • نمایش سخنرانی های آنلاین در یک زمان مناسب ثبت شده است، و یا
  • کسانی که دانش آموزان محلی به منطقه لس آنجلس می توانید به کلاس در کلاس های درس ما، در مرکز لس آنجلس واقع شده شرکت کنند. اگر چه در دانشگاه حضور مورد نیاز نیست، آن را یک گزینه محبوب برای دانش آموزان محلی است.

ALU دانشکده حقوق افشا گریهای

آبراهام لینکلن دانشگاه اقتدار قانون به اعطای مدرک JD که واجد شرایط فارغ التحصیلان را به آزمون نوار کالیفرنیا، به عنوان یک غیر معتبر، آموزش از راه دور مدرسه قانون است که با کمیته نوار محققین ثبت شده است.

دانشکده حقوق است با کمیته نوار محققین (CBE) از نوار ایالت کالیفرنیا به عنوان یک دانشکده حقوق آموزش از راه دور غیر معتبر ثبت شده است. اقتدار ALU یک مدرک دکترای حقوق (JD) درجه است که فارغ التحصیلان را به آزمون نوار کالیفرنیا واجد شرایط برای اعطای است، از طریق کمیته نوار محققین. دانش آموزان ALU باید معاینه سال اول-دانشجویان حقوق (FYLSX) در پایان سال اول مطالعه دانشکده حقوق منتقل می کند.

برنامه نوار و نوار واجد شرایط بودن

در دانشگاه آبراهام لینکلن، هدف ما این است که شما آماده برای تصویب آزمون نوار کالیفرنیا از طریق کلاس های قانون آنلاین کیفیت ما است. ما دوره های آمادگی آزمون کالیفرنیا نوار با ارائه آنها را با دانش و اعتماد به نفس برای عبور از آزمون نوار کالیفرنیا لازم به دانش آموزان به طور کامل آماده به معنای.

بعد از فارغ التحصیلی از مدرک دکترای حقوق، دانش آموزان واجد شرایط برای شرکت در آزمون نوار کالیفرنیا و پس از اتمام موفقیت آمیز کالیفرنیا نوار معاینه، چند حالته مسئولیت آزمون حرفه ای و جلسه تمام الزامات شخصیت اخلاقی قابل اجرا، و در عقب افتادگی با تعهدات حمایت از خانواده نشستن هستند، می توانید از اعضای نوار ایالت کالیفرنیا می شوند و واجد شرایط برای تمرین در کالیفرنیا و دادگاه های فدرال باشد.

هر دانشجوی حقوق است که در نظر دارد به یک متقاضی به طور کلی برای ورود به قانون عمل در کالیفرنیا باید بعد از 90 روز با کمیته نوار محققین از نوار ایالت کالیفرنیا ثبت نام پس از او به مطالعه دوره های آمادگی نوار قانون و شروع به به دست آوردن واجد شرایط بودن کالیفرنیا نوار.

روش آموزش در این مدرسه قانون برای مدرک دکترای حقوق (JD) رشته عمدتا با استفاده فن آوری از جمله کلاس های تعاملی.

دانش آموزان در برنامه مدرک JD در این مدرسه حقوق ثبت نام که با موفقیت تکمیل سال اول مطالعه قانون باید آزمون سال اول دانش آموزان قانون مورد نیاز کسب و کار و حرفه کد §6060 (H) و عنوان 4، بخش 1 از قوانین تصویب از نوار ایالت کالیفرنیا (قوانین پذیرش) به عنوان بخشی از الزامات واجد شرایط را به آزمون نوار کالیفرنیا. یک دانش آموز که آزمون سال اول دانش آموزان قانون ظرف سه (3) دولت از معاینه پس از اولین شدن شرایط لازم به آن را اعتباری برای همه مطالعات حقوقی به زمان بررسی به تصویب می رسد تکمیل دریافت خواهد کرد می گذرد. دانش آموزی که هنوز بررسی ظرف سه (3) دولت از معاینه پس از اولین شدن شرایط لازم به آن را عبور نمی کند، باید سریعا از برنامه مدرک JD دانشکده حقوق را رد صلاحیت کردند. اگر دانش آموز را رد کرد پس از آن عبور می کند بررسی، دانش آموز واجد شرایط برای ثبت نام مجدد در برنامه JD این مدرسه قانون است، اما اعتبار برای تنها یک سال از تحصیلات حقوقی دریافت خواهد کرد.

تحصیل در، و یا از فارغ التحصیلی از این دانشکده حقوق ممکن است یک دانش آموز واجد شرایط نیست به بررسی نوار و یا برای برآوردن الزامات مورد نیاز برای ورود به تمرین در حوزه های قضایی دیگر از کالیفرنیا. یک دانش آموز قصد به دنبال ورود به قانون عمل در یک حوزه قضایی دیگر از کالیفرنیا باید از مقام اعتراف در آن حوزه قضایی برای کسب اطلاعات در رابطه با الزامات آموزش و پرورش قانونی در آن حوزه قضایی برای ورود به اعمال قانون تماس

ثبت نام شامل پر کردن یک فرم است که جویای به سن، آدرس، آموزش عمومی متقاضی و آموزش و پرورش قانونی است. فرم ثبت نام باید به دقت تحت مجازات شهادت دروغ به پایان رسید.

1
برنامه آموزش در:
انگلیسی

مشاهده 1 برنامه دیگر ارائه شده توسط Abraham Lincoln University »

این دوره آنلاین, واقع در پردیس
Start Date
سپتامبر 2019
Duration
پاره وقت
Price
26,700 USD
بر اساس مکان
بر اساس تاریخ
Start Date
سپتامبر 2019
آخرین مهلت تقاضا

سپتامبر 2019