دیپلم تحصیلات تکمیلی در حقوق (GDL) - نیمه وقت

عمومی

شرح برنامه

دیپلم تحصیلات تکمیلی در حقوق (GDL) - نیمه وقت. رج شماره 252955

با دیپلم مدرک تحصیلات تکمیلی ما در رشته حقوقی (GDL) Reg در مورد این پرونده در ارتباط باشید. شماره 252955

GDL دانشگاه Law (ULaw) حجم کار را برای یک رویکرد بهینه تر گسترش می دهد.

GDL مدولار ما دانش آموزان را قادر می سازد تا به طور کامل در قانون در فواصل زمانی کوتاه خود غوطه ور شوند.

در اینجا فقط برخی از دلایل اینکه GDL ما بهترین موقعیت برای کمک به شما برای آینده کار قانونی خود را آماده کنید:

  • یک برنامه بهتر گام
  • GDL بهتر از ما این امکان را برای یادگیری مقادیر زیادی قانون در یک فضای بسیار کوتاه فراهم می کند.
  • یادگیری غواصی بدون ارزیابی بیش از حد از دوره.
  • بر خلاف برنامه های GDL خطی، که در آن همه افراد در یک زمان همزمان با هم کار می کنند، ساختار دوره ی منحصر به فرد ما بسیار شبیه به درجه اول شماست و در دو ترم به پایان می رسد، به این معنی که شما می توانید برخی از امتحانات را در ترم اول انجام دهید و بنابراین غربالگری بیش از حد از دوره ارزیابی.
  • آموزش توسط وکلا واجد شرایط

این دوره ها در هنگ کنگ ثبت نام دوره های غیر محلی (NCR) ثبت می شود. این مسئله برای کارفرمایان فردی اختیاری است تا بتوانند هر گونه شرایطی را که ممکن است در این دوره ها ایجاد شود.

الزامات دوره

  • دانش آموزان باید دارای مدرک کارشناسی 2: 2 یا بالاتر از هر رشته باشند.
  • فارغ التحصیلان بالغ یا فارغ التحصیلان خارج از کشور که مایل به تبدیل شدن به یک مددکاران آینده می شوند، باید از گواهی مدرک تحصیلی از هیئت مدیره پیشخوان (BSB) درخواست شود. کسانی که مایل به تبدیل شدن به یک وکیل آینده می شوند باید مدارک تحصیلی خود را از طریق تارنمای پذیرش، که می توانند درمورد اینکه آیا شما واجد شرایط برای دوره هستید یا نه، مدارک تحصیلی خود را ارسال کنید.
  • دانشجویان بین المللی: سطح زبان انگلیسی برابر با 6.5 با حداقل 6.0 در هر جزء است.
  • ما همچنین دوره پیش از جلسه انگلیسی را برای دانش آموزانی که نیاز به بهبود مهارت های زبان انگلیسی خود دارند، به منظور برآورده شدن نیازهای آیلتس برای ورود به دوره، ارائه می دهیم.
آخرین به روز رسانی نوامبر 2020

درباره این دانشگاه

In recognising Hong Kong’s position as an international legal hub, we are excited to be offering quality postgraduate education opportunities to the city’s aspiring legal professionals, with a wide po ... اطلاعات بیشتر

In recognising Hong Kong’s position as an international legal hub, we are excited to be offering quality postgraduate education opportunities to the city’s aspiring legal professionals, with a wide portfolio of professional law degrees, specialist legal training and on-going professional development courses for barristers and solicitors. One of the UK’s longest-established specialist providers of legal education, since 1867 - we’ve trained more practising lawyers in the UK than anyone else. اطلاعات محدود