رشته های تحصیلی (MPhil / PhD) در قانون

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

نحوه حضور و غیاب: تمام وقت یا پاره وقت


LLM (کارشناسی ارشد قوانین) به دانشجویان اجازه می دهد ساختار برنامه خود را ایجاد کنند ، دوره هایی را از طیف گسترده ای از موضوعات و دیدگاه ها انتخاب کنند ، از جمله قوانین منطقهای تطبیقی ، قانون تجارت ، قانون و توسعه ، حقوق تجارت (از جمله بانکداری ، حق چاپ و حق ثبت اختراع) ، حقوق بشر ، قوانین محیط زیست ، قوانین اسلامی ، حل اختلاف و قوانین بین المللی.

برنامه LLM یک برنامه موضوعی واحد است که ممکن است طی یک دوره یک سال (تمام وقت) یا پاره وقت در طی یک دوره دو ، سه یا چهار ساله انجام شود. از هر دانشجویی خواسته می شود ماژول های تدریس شده معادل چهار واحد کامل را بگیرد. پایان نامه ارزش دو واحد کامل را دارد و برنامه LLM را کامل می کند.

با اجازه مدرسین LLM ، دانشجویان مجاز خواهند بود یک موضوع مکمل یا معادل آن را از ماژول کارشناسی ارشد قابل مقایسه در SOAS شامل ماژول زبان مناسب می باشد. یک موضوع تکمیلی ممکن است به صورت موضوعی برای یک موضوع کامل یا نیمه انتخاب شود.

امتحانات کلیه واحدهای تدریس شده در ماه می / ژوئن هر سال برگزار می شود و پایان نامه برای ارسال در سپتامبر سال نهایی ثبت نام انجام می شود. ارزیابی برای هر ماژول ممکن است بسته به میزان تأکید بر مؤلفه تحقیق هر ماژول متفاوت باشد.

انتظار می رود که همه دانشجویان با یک لیسانس حقوق فارغ التحصیل شوند. اما ممکن است برای دانشجویانی که مایل به فارغ التحصیلی با مدرک "متخصص" هستند ، این کار را از طریق تصمیم به گرفتن سه یا بیشتر ماژول از گروه های موضوعی مربوطه در زیر انجام دهند. در هر حالت ، دانشجو باید پایان نامه ای را در آن گروه بندی موضوع انجام دهد.

ساختار

سال اول

کاردستی

در طول سال اول، نامزدهای MPhil / PhD مورد نیاز برای شرکت در سمینار آموزش علمی تحصیلات تکمیلی دانشکده حقوق است که هدف آن معرفی آنها به مسائل اصلی و روش شناختی مرتبط با مطالعات حقوقی تحصیلات تکمیلی است. این دوره، نامزدهای MPhil / PhD را برای هر دو مجموعه روش شناسی و همچنین متون مختلف تحصیلی و تئوری حقوقی معرفی می کند. کاندیداهای MPhil / PhD همچنین قادر به استفاده از سمینارهای عمومی در مورد روش تحقیق ارائه شده توسط مدرسه دکترا SOAS .

در ابتدای دوره سوم سال اول، کاندیدان MPhil / PhD باید یک پیش نویس برنامه تحقیقاتی که یک سند یکپارچه بر اساس مقاله متدولوژیکی، مقاله پژوهشی، خلاصه مقاله خلاصه، پیش نویس مقالات، پیش نویس کتابشناسی و برنامه کاری.

ارتقاء

همه کاندیداهای دکترا برای اولین بار به عنوان نامزد MPhil ثبت نام می شوند. روند ارتقاء - یعنی ارتقاء ثبت نام از MPhil به PhD - در پایان سال اول تحصیل (یا معادل نیمه وقت) صورت می گیرد و شامل همه اعضای کمیته نظارت بر ارزیابی کار کاندید تا تاریخ است . به طور خاص، پتانسیل کار را به یک پایان نامه دکترای استاندارد دانشگاه لندن تبدیل می شود. این براساس طرح پژوهشی و ارائه این طرح به کمیته نظارت است. کاندیدانی که مطابق با این فرآیند ارتقا پیدا نمی کنند، واجد شرایط برای ارسال یک پایان نامه دکترا نخواهند بود، اگرچه ممکن است در پایان دو سال ثبت نام تمام وقت یا معادل نیمه وقت برای MPhil ارائه شود.

توجه مهم: دانشجویان دکتری به عنوان بخشی از الزام ارتقاء آنها ، باید برنامه آنلاین انضباط تحقیق را تکمیل کنند.

پس از سال 1

پس از سال اول داوطلبان دکتری باید زمان خود را با دقت برنامه ریزی کنند تا بتوانند پیش نویس پایان نامه خود را به موقع قبل از پایان سال سوم ثبت نام خود به پایان برسانند. روند انجام شده توسط هر داوطلب دکترا توسط پروژه تحقیقاتی آنها هدایت می شود. این ممکن است شامل یک دوره از تحقیقات میدانی در صورت لزوم ماهیت پروژه انجام شده باشد. کاندیداهای دکترا برای شرکت در فعالیتها و فعالیتهای پژوهشی دانشکده حقوق ، از جمله دوره دکتری کالوکیوم ، فعالیتهایی که توسط مراکز تحقیقاتی ، گروههای مطالعه غیررسمی و سری سمینارهای تحقیق دانشکده حقوق برگزار می شود ، تشویق می شوند.

تذکر مهم

اطلاعات در صفحه برنامه نشان دهنده ساختار برنامه در نظر گرفته شده در جلسه علمی است.

پذیرش تحقیق و برنامه های کاربردی

ما از برنامه های دانشجویان واجد شرایط دارای سطح عالی کارشناسی ارشد (یا معادل خارج از کشور) در یک موضوع مرتبط برای مقاطع تحقیقاتی در SOAS استقبال می کنیم. برنامه ها باید بصورت آنلاین ارسال شوند.

این مهم است که قبل از شروع سال تحصیلی که می خواهید در آن ثبت نام کنید ، به خوبی اعمال شوید تا به ما فرصت دهید تا درخواست خود را پردازش کنیم. اگر متقاضی دریافت بورس تحصیلی هستید ، مهلت های قبلی ممکن است اعمال شود.

برنامه دکتری SOAS رقابتی است و متقاضیان باید سابقه موفقیت تحصیلی بالا و یک پیشنهاد عملی را داشته باشند که به منافع تحقیقاتی بخش کمک کند. لطفا توجه داشته باشید: ما از برنامه های صرفاً سوداگرانه دلسرد می کنیم. برنامه های تحقیقاتی بین رشته ای خوش آمدید ، اما ممکن است فقط یک درخواست به یک وزارتخانه ارائه شود.

شرایط ورود

حداقل رتبه قبولی درجه دو (یا معادل آن) در حقوق. ما از برنامه های دانشجویانی که نزدیک به درجه افتخارات کلاس دوم فوقانی هستند (High 2: 2) استقبال می کنیم و دارای سایر مدارک تحصیلی یا تجربه کاری مرتبط هستند.

شرایط ورود بدون شرط زبان انگلیسی

متقاضیانی که برای تحصیل در انگلستان به ویزای ردیف 4 نیاز دارند ، باید یک گواهی آکادمی UKVI IELTS را از یک مرکز آزمون تصویب شده UKVI تهیه کنند.

متقاضیان بین المللی که برای تحصیل در انگلستان به ویزا درجه 4 نیاز دارند

تست ورود بدون قید و شرط ورود بدون قید و شرط با پشتیبانی غیرحضوری
آیلتس (دانشگاهی) 7.0 در کل یا بالاتر ، با 7.0 در زیر نمرات. 7.0 به طور کلی یا بالاتر ، با حداقل 6.5 در زیر نمرات

متقاضیان EEA و اتحادیه اروپا

تست ورود بدون قید و شرط ورود بدون قید و شرط با پشتیبانی غیرحضوری
آیلتس (دانشگاهی) 7.0 در کل یا بالاتر ، با 7.0 در هر نمره زیر. 7.0 به طور کلی یا بالاتر ، با حداقل 6.5 در زیر نمرات.
TOEFL IBT 105 کلی یا بالاتر ، با حداقل 25 نمره در زیر نمرات. 105 در کل با حداقل 22 در زیر نمرات.
یا
100 در کل با حداقل 25 در نوشتن و 22 نمره دیگر زیر نمره.
آزمون پیرسون انگلیسی (دانشگاهی) 75 کلی یا بالاتر ، با حداقل 70 زیر نمرات. 70 کلی یا بالاتر ، با حداقل 65 زیر نمره ها.
آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. اطلاعات محدود
لندن , سنگاپور + 1 بیشتر کمتر