Keystone logo

فیلترها

 • مطالعات حقوقی
 • مطالعات حقوق اداری
 • قانون بانکداری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات حقوقی (20)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

20 حقوق برنامه ها که در قانون بانکداری 2024

  حقوق برنامه ها که در قانون بانکداری

  قانون بانکداری چیست؟

  قانون بانکداری بر قوانین و مقررات مربوط به بانکداری تمرکز دارد. به عنوان مثال، دانشجویان حقوق بانکی ممکن است با الزامات تاسیس بانک و فعالیت هایی که بانک ها مجاز به انجام آن هستند آشنا شوند. قانون بانکداری علاوه بر بررسی خود بانک‌ها، سیستم‌های پرداخت مانند کارت‌های اعتباری و پول الکترونیکی را نیز پوشش می‌دهد و به چگونگی تأثیر ورشکستگی بر فعالیت‌های بانک و ورشکستگی خود بانک‌ها می‌پردازد.

  مزایای تحصیل در رشته حقوق بانکداری در دانشگاه چیست؟

  تحصیل در رشته حقوق بانکی در دانشگاه می تواند برای افرادی که می خواهند در بخش مالی کار کنند مفید باشد. قانون بانکداری با انواع شرکت هایی که در سیستم بانکی دخیل هستند سر و کار دارد، به این معنی که همه چیز را از شرکت های بزرگ چند ملیتی گرفته تا بانک های کوچک محلی را پوشش می دهد. این می تواند به ویژه برای آن دسته از دانشجویانی که قصد دارند وکیل شوند مفید باشد زیرا باید در مورد مسائل حقوقی پیرامون تجارت از جمله بانکداری بدانند.

  در رشته حقوق بانکداری چه تحصیلی خواهم داشت؟

  تحصیل در رشته حقوق بانکی می تواند اطلاعات دقیقی از قوانین بانکداری و امور مالی به شما بدهد. شما خواهید آموخت که چگونه قانون بر هر جنبه ای از بانکداری از عملیات تجاری گرفته تا امنیت، از مشتریان تا بازارها تأثیر می گذارد. دانش‌آموزان در یک برنامه مدرک حقوق بانکی در مورد جنبه‌های قانونی از جمله حمایت از مصرف‌کننده و مبارزه با پولشویی، و همچنین مسائل اخلاقی ناشی از کار در بخش مالی یاد خواهند گرفت.