قانون بهداشت و درمان و اخلاق LLM

عمومی

جهت اطلاعات بیشتر درخصوص این برنامه به وب سایت دانشگاه مراجعه کنید

شرح برنامه

این که آیا شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد جنبه های قانونی و اخلاقی شغلی خود هستید، به رسمیت شناختن تاثیر یک معیار با یک مبنای قانونی و اخلاقی می توانید در مورد چشم انداز ارتقاء، و یا به سادگی علاقه مند به قانون مراقبت های بهداشتی، این درس برای شما است.

این دوره به منظور درک و قدردانی از قانون و اخلاق به شما داده می شود به عنوان آنها برای حرفه ای اعمال می شود. این به شما در درک مفاهیم قانونی و اخلاقی، اصطلاحات و منابع قانون کمک خواهد کرد.

این دوره به شما اجازه می دهد تا در یک زمان و مکان انتخاب خودتان مطالعه کنید و در سرعت هایی که برای شما راحت است و بسیاری از فارغ التحصیلان ما تحصیلات خود را تماما به عنوان متخصصان مراقبت های بهداشتی مشغول به تحصیل هستند.

 • طراحی شده برای افراد حرفه ای مراقبت های بهداشتی.
 • به طور خاص برای کسانی طراحی شده است که درجه اول آنها در موضوع مراقبت های بهداشتی است و نه قانون.
 • برنامه های تشویق شده توسط کسانی که در رشته های پزشکی ، پرستاری ، داروسازی ، دندانپزشکی و غیره تحصیل کرده اند.
 • این برنامه همچنین برای افرادی که دارای درجه اول نیستند اما دارای تجربه کاری مرتبط است که شامل مدیران NHS می شود.
 • می توان به طور کامل در کشور خود تکمیل کرد ، سفر به داندی ضروری نیست.

57380_medical-appointment-doctor-healthcare-40568.jpeg

چگونه به شما آموخته می شود

ماژول ها با ترکیبی از کتاب های آموزشی دانش آموزان و پشتیبانی آنلاین از طریق یک محیط یادگیری آنلاین مجازی به نام Dundee من تحویل خواهد شد. این اجازه می دهد تا شما به دسترسی به تمام مواد و تکالیف مورد نیاز برای این دوره.

چگونه شما ارزیابی می شود

افرادی که این دوره را دریافت می کنند، با تکالیف کتبی و آزمون های آنلاین ارزیابی می شوند.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

مجموع 180 اعتبار برای تکمیل LLM در قانون سلامت و اخلاق مورد نیاز است. در سال اول، دو ماژول اجباری وجود دارد، هر کدام به ارزش 30 اعتبار است. دو ترم است که از سپتامبر تا دسامبر و از ژانویه تا آوریل اجرا می شود. دانش آموزان ممکن است این برنامه را در آغاز هر دو ترم آغاز کنند.

سال 1

2 واحد اجباری در سال اول عبارتند از:

 • مقدمه ای بر قانون و اخلاق (30 اعتبار)
 • جنبه های قانونی بهداشت و درمان (30 اعتبار)

سال 2

شما می توانید دو مدول را از یک لیست مطالعه کنید که در حال حاضر شامل:

 • مشاجره در قانون و اخلاق بهداشت و درمان (30 اعتبار)
 • مسائل حقوقی و اخلاقی مربوط به محصولات دارویی (30 اعتبار)
 • درمان کودکان و آسیب پذیران (30 اعتبار)

سال 3

برای دریافت مدرک لیسانس LLM در سال سوم تحصیلی و سال آخر تحصیلی ما یک مدرک تحت عنوان «مهارت های تحقیق حقوقی» (به ارزش 10 اعتبار) و یک پایان نامه بنویسید.

فارغ التحصیلان پیشین این برنامه، پایان نامه خود را در زمینه های موضوعی متمرکز کرده اند که عبارتند از: ائتانازی، مواد تحقیقاتی سلول های بنیادی / درگیری های جنینی، مدیریت ریسک، آزمایشات بالینی و مسئولیت های محصول دارویی.

موضوع پایان نامه شما، انتخاب شماست، برای تایید توسط یک ناظر تعیین شده. سرپرست شما راهنمایی در مورد تصویب اخلاقی (در صورت لزوم)، ساختار، محتوا و مهلت های مقدماتی را ارائه می دهد.

شغل

این دوره برای کسانی که در حال حاضر در یک مرکز بهداشت و درمان مشغول به کار هستند و به دنبال افزایش فرصت های شغلی خود هستند طراحی شده است.

مقررات ورود

شما باید دارای مدرک پزشکی یا دندانپزشکی، یا درجه بالاتری از درجه دوم و یا بالاتر در یکی دیگر از موضوع مراقبت های بهداشتی، از جمله پرستاری، داروخانه، فیزیوتراپی، حداقل 2 سال تجربه پس از واجد شرایط، یا حداقل 5 سال تجربه در یک حرفه بهداشت و درمان PLUS دو ارجاع از همکاران یا کارفرمایان که معتقدند که شما مناسب برای ثبت نام در برنامه PLUS اساسی مهارت های IT (مرور وب، اسناد کلمه و آشنایی با پاورپوینت)

الزامات زبان انگلیسی

IELTS به طور کلی 6.5

 • گوش دادن 6.0
 • خواندن 6.0
 • نوشتن 6.0
 • صحبت کردن 6.0

برنامه های زبان انگلیسی

ما در طول سال، برنامه های مقدماتی و بنیادی را ارائه می دهیم. اینها برای آماده سازی شما برای تحصیلات دانشگاهی در انگلستان طراحی شده اند، زمانی که هنوز نیاز به زبان برای ورود مستقیم به یک برنامه درجه بندی نشده را ندارید.

درباره داندی

فرهنگ خارق العاده ، مناظر زیبا و افراد مشهور دوستانه ، اسکاتلند شور و شوق و نوآوری در قلب خود دارد و اینها فقط برخی از دلایلی است که باعث می شود مکانی شگفت انگیز برای زندگی و مطالعه باشد.

داندی در ساحل رودخانه تای در ساحل شرقی اسکاتلند واقع شده است. این به طور منظم در سطح بالای بررسی های کیفیت زندگی در انگلستان ظاهر می شود - همه چیز را در مورد زندگی شهر به ارمغان می آورد، اما دوستانه، جمع و جور و آسان برای حرکت است.

Wall Street Journal به عنوان یکی از ده مقصد مهم خود برای سال 2018 نامگذاری شده است.

جمعیت دانندی حدود 150،000 است. با توجه به دانش آموزان 1 تا 5 از جمعیت، شهر ما به سوی زندگی دانشجویی متکی است.

محوطه دانشگاه ما در قلب دنیای پرنعمت و سرگرم کننده دوندای West End، با مغازه ها، کافه ها و رستوران ها در همه جا در آستانه شماست.


مردم اسکاتلند خوب و دوستانه هستند. یادم می آید روز اول که رسیدم ، همکار دیگری که قرار بود با من ملاقات کند هنوز در آنجا نبوده است. راننده تاکسی مرا رها کرد ، من به در زدم و او در آنجا نبود ، بنابراین من منتظر بیرون بودم. شخصی آمد و از من پرسید که حالم خوب است و در حالی که منتظر ماندم از من دعوت کرد. او از من استقبال کرد و به من غذا و نوشیدنی داد ، بنابراین من از روز اول آمدنم عاشق مردم داندی و اسکاتلند شدم. "
ویلی ویلیام مارما اهل تانزانیا است و در حال تحصیل در رشته مهندسی ژئوتکنیک MSc است.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses ... اطلاعات بیشتر

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses function (business and management studies), the choices we make (psychology) and our politics and international relations. Essentially anything that influences how people think and behave. اطلاعات محدود