قانون بین المللی

عمومی

شرح برنامه

به طور کلی

مفهوم امنیت نهفته در قلب بسیاری از رژیم های حقوقی بین المللی فعلی است. در عین حال منافع امنیتی، کشورهای سریع و سریع به منظور تعیین منافع ملی خود از راه های مختلف استفاده می کنند. این سطح بین رشته ای درک عمیق از حقوق بین الملل و روابط بین الملل مربوط به مسائل امنیتی مدرن، مانند پاسخ به تروریسم، پاسخ به استفاده از نیروی عموم و پاسخ به تهدیدات امنیتی محیطی را فراهم می کند.

آیا شما به عنوان یک پزشک قانونی ، مشاور دولت ، در داخل نیروهای نظامی یا پلیس ، یا در سازمان های بین دولتی مانند سازمان ملل متحد یا سازمان های غیر دولتی مانند سرخپوستی و یا در امور بین الملل فکر می کنید به یک حرفه شغلی بپردازید. صلیب / هلال احمر؟

LLM ما توسط یک تیم متخصص ، چند رشته ای از حقوقدانان بین المللی و دانشمندان سیاسی تدریس می شود. این امکان را برای شما فراهم می کند تا موضوعات معاصر را از منظر روابط حقوقی و بین المللی مطالعه کنید. همچنین با انتخاب بیش از 20 ماژول ، این امکان را به شما می دهد تا مطالعات خود را به همراه علایق و برنامه های شغلی آینده خود معطوف کنید. این دوره برای هرکسی که مایل به دنبال شغلی در حقوق بین الملل یا روابط بین الملل و یا کسانی است که می خواهند افق خود را گسترش دهند و در مورد مسائل جهانی فعلی بیاموزند ، مرتبط است.

علاوه بر تدریس گروهی کوچک ، داندی به دلیل فضای یادگیری پر جنب و جوش که در آن دانشجویان و مدرسین در داخل و خارج از کلاس تعامل دارند مشهور است. داندی برای هر کسی که به حقوق بین الملل و روابط بین الملل علاقه مند باشد فرصت کافی برای یادگیری را ارائه می دهد. دانشگاه داندی به مطالعه چند و چند رشته ای در مورد امنیت و عدالت اختصاص داده شده است. همچنین انجمن حقوق بین الملل Dundee به رهبری دانش آموزان وجود دارد ، که سمینارها ، سخنرانیها ، مباحثات ، میزگردها و سخنرانیهای منظم را در طیف گسترده ای از موضوعات برگزار می کند. این امکان را به دانشجویان LLM می دهد تا کنفرانس ها و رویدادهای دیگری ترتیب دهند و با متخصصان برجسته و همچنین سایر دانشجویان ارتباط برقرار کنند.

داندای دانشکده حقوق

دانشکده حقوق داندی به طور گسترده به عنوان مکانی عالی برای مطالعه شناخته می شود. ما به عنوان برترین دانشکده حقوق در اسکاتلند (راهنمای دانشگاه Guardian 2019) و در برترین 10 در انگلستان رتبه بندی شده ایم (راهنماهای دانشگاه کامل Times and Sunday Times ، 2019). این نتایج به خصوص در نتایج ملی تحقیقات دانشجویی ، که بارها و بارها داندی را به عنوان اولین در اسکاتلند رتبه بندی کرده است ، حاصل می شود. طی دو بررسی گذشته از تحقیقات ملی ، داندی تنها موسسه ای در انگلیس است که تمام ارسال های خود را به عنوان "عالی بین المللی" یا "پیشرو در جهان" عنوان کرده است.

تعهد ما این است که با ارائه آموزش با کیفیت بالا و با تمرکز بر اهمیت عملی ، شما را برای یک حرفه موفق ، در خانه یا خارج از کشور آماده کند. ما در شروع هر ترم برنامه القایی را ارائه می دهیم ، تا اطمینان حاصل کنید که درک لازم از سیستمهای حقوقی انگلستان و اروپا و آنچه در مورد شما در یک محیط مطالعه مورد نیاز است به دنبال توسعه یادگیری مستقل است.

ما با دعوت به سخنرانی ها و سمینارهای مهمان به دنبال این هستیم که شما را در زندگی مدرسه ادغام کنیم. ما همچنین یک مهمانی خواندن سالانه در یک خانه کشور زیبا برگزار می کنیم ، جایی که شما برای کار در زمینه مهارت های آکادمیک و استراحت در کنار دانشجویان دیگر به شما کارمندان متصل می شوند.

57389_globe-895580__340.jpg

درس دادن

چگونه به شما آموخته می شود

از طریق ترکیبی از سخنرانی ها ، مباحث سمینار و آموزش ، با تأکید بر سمینارهایی که براساس خواندن انجام شده بر اساس لیست های خاص خواندن ارائه شده ، به شما آموزش داده می شود.

چگونه شما ارزیابی می شود

شما از طریق ترکیبی از امتحانات و مقالات ارزیابی خواهید شد. دوره های آموزش یافته توسط قانون یک الگوی مشترک دارند؛ کسانی که در ترم پایانی هستند توسط امتحان و کسانی که در ترم دوم توسط مقالات ارزیابی می شود. در هر مورد، شما می توانید فرصتی برای انجام این سبک ارزیابی و بازخوردی از عملکرد خود را قبل از ارزیابی رسمی ارائه دهید.

این الگوی تضمین می کند که شما تجربه سبک های مختلف ارزیابی را تجربه خواهید کرد، تست هر دو گستره و عمق دانش و توسعه مهارت های نوشتن قبل از مقابله با پایان نامه. این پایان نامه به طور کامل بر اساس متن نهایی ارائه شده است و مهارت های تحقیقاتی قانونی را با ترکیبی از مقاله کوتاه و ارائه ارائه می دهد.

چه چیزی را مطالعه خواهی کرد

شما در هر ترم سه مدول را به همراه مهارت های تحقیقاتی حقوقی (در ابتدای هر ترم در دو بلوک تدریس می کنید) را در اختیار خواهید داشت و یک پایان نامه (که در طول تابستان نوشته شده است) را ارائه می دهید.

هر ماژول در هر سال در دسترس نخواهد بود، بسته به در دسترس بودن پرسنل و تقاضای دانش آموزان.

ماژول اجباری

 • LW50107 - پایان نامه کارشناسی ارشد
 • LW50108 - مهارت های تحقیق حقوقی
 • LW51123 - حقوق بین الملل

ماژول های اختیاری (به تصویب مشاور مشاور)

شما باید هر دو ماژول زیر را بگیرید:

 • CP51007 - قانون بین المللی منابع طبیعی و انرژی
 • CP51039 - قانون ملی و مقررات نفت و گاز
 • CP52003 - قانون بین المللی زیست محیطی برای بخش های انرژی و معدن
 • CP52007 - چارچوب قانونی برای سرمایه گذاری بین المللی پروژه
 • CP52008 - روابط بین الملل و انرژی و منابع طبیعی
 • CP52009 - مالیات بر معادن و نفت
 • CP52065 - داوری بین المللی انرژی: تمرین های عملی
 • LW51007 - مدیریت شرکت
 • LW51111 - قانون بین الملل تجارت معاملات تجاری
 • LW51115 - مقررات محیطی
 • LW51120 - عدالت بین المللی جنایی
 • LW51127 - جرایم تروریستی و ضد تروریسم
 • LW51128 - حقوق بشر جهانی: سنت ها و الهامات
 • LW51133 - حقوق بین الملل خصوصی (چشم انداز قوانین مشترک)
 • LW51144 - حقوق بین الملل عمومی
 • LW51145 - چارچوب های قانونی برای مدیریت منابع آب
 • LW52003 - اصول قانون شرکت
 • LW52004 - قانون بانکداری و بازارهای مالی
 • LW52005 - قانون رقابت
 • LW52022 - حقوق بشر سازمان ملل متحد
 • LW52103 - اصول قانون تجارت الکترونیک
 • LW52111 - قانون مالکیت معنوی
 • LW52135 - قانون مالیات بین المللی
 • LW52138 - حاکمیت و تنظیم خدمات آب

ماژول های سیاست

 • PO51001 - روابط بین الملل: نظریه ها و روش ها
 • PO51009 - خاورمیانه و تروریسم
 • PO52009 - سیاست و امنیت روسیه
 • PO52013 - امنیت بین المللی مواد مخدر و جرایم سازمان یافته
 • PO52017 - حقوق بشر در روابط بین الملل
 • PO52019 - حقوق بشر و درگیری: پاسخ به جنگ و جنایات گسترده

شغل

فارغ التحصیلان برنامه حقوق بین الملل و حقوق بین الملل به فعالیت های حقوق خصوصی ادامه داده اند ، دولت مرکزی و محلی ، آژانس های بین المللی و تعداد زیادی از آنها به سمت تحقیقات دکترا و مشاغل دانشگاهی رفته اند.

فارغ التحصیلان حقوق داندی به عنوان شرکای ارشد ، مشاوره ملکه ، داوران و به عنوان سیاستمداران نیمکت نشین ، به بالاترین سطح موفقیت در این حرفه رسیده اند. علاوه بر این ، تمرکز برنامه در موضوعات و امور جهانی پایه و اساس محکمی را برای ادامه کار در حقوق بین الملل و زمینه های سیاسی بین المللی ، مانند اتحادیه اروپا یا سازمان ملل فراهم می کند.

از طرف دیگر ، این برنامه می تواند یک پله برای کار در جامعه مدنی ، مانند خیریه ها ، سازمان های محیط زیست یا سایر سازمان های غیرانتفاعی بین المللی باشد.

فارغ التحصیلان همچنین می توانند مهارت های ارتباطی، تحقیقاتی و تحلیلی خود را برای کار در حوزه های مختلف حرفه ای در بخش های عمومی یا خصوصی، از جمله آموزش و پرورش، امور مالی و رسانه ها بگذارند.

با استفاده از ویژگی های متمایز بین رشته ای و فرصت متمایز برای ترکیب تئوری با عمل، فارغ التحصیلان این دوره برای کارفرمایان بسیار ارزشمند هستند، زیرا در حداقل دو رشته تخصص می گیرند.

برنامه کارشناسی ارشد همچنین مبنای عالی برای انجام تحصیلات تکمیلی بعد از تحصیلات تکمیلی در حقوق بین الملل یا سیاست بین الملل ، مانند دکتری ، با هدف حرفه ای تمام وقت در دانشگاه یا تحقیق است.

شرایط ورود

متقاضیان باید در سال پیش بینی شده ورود ، مدرک افتخاری خوبی در رشته حقوق ، روابط بین الملل یا یک رشته مرتبط دریافت کنند یا انتظار داشته باشند. متقاضیان دارای مدارک جایگزین و یا تجربه مرتبط ممکن است در نظر گرفته شوند.

الزامات زبان انگلیسی

 • IELTS به طور کلی 6.5
  • گوش دادن 5.5
  • خواندن 5.5
  • نوشتن 6.0
  • صحبت کردن 5.5

برنامه های زبان انگلیسی

ما در طول سال، برنامه های مقدماتی و بنیادی را ارائه می دهیم. اینها برای آماده سازی شما برای تحصیلات دانشگاهی در انگلستان طراحی شده اند، زمانی که هنوز نیاز به زبان برای ورود مستقیم به یک برنامه درجه بندی نشده را ندارید.

درباره داندی

فرهنگ فوق العاده، مناظر زیبا و افراد معروف دوستانه ... Scotland شور و شوق و نوآوری را در قلب خود دارد و این تنها برخی از دلایل اینکه این مکان شگفت انگیز برای زندگی و تحصیل است.

داندی در ساحل رودخانه تای در ساحل شرقی اسکاتلند واقع شده است. این به طور منظم در سطح بالای بررسی های کیفیت زندگی در انگلستان ظاهر می شود - همه چیز را در مورد زندگی شهر به ارمغان می آورد، اما دوستانه، جمع و جور و آسان برای حرکت است.

Wall Street Journal به عنوان یکی از ده مقصد مهم خود برای سال 2018 نامگذاری شده است.

جمعیت دانندی حدود 150،000 است. با توجه به دانش آموزان 1 تا 5 از جمعیت، شهر ما به سوی زندگی دانشجویی متکی است.

محوطه دانشگاه ما در قلب دنیای پرنعمت و سرگرم کننده دوندای West End، با مغازه ها، کافه ها و رستوران ها در همه جا در آستانه شماست.

"مردم اسکاتلندی خوب و دوستانه هستند. من به یاد می آورم اولین روزی که من وارد شدم، شخص دیگری که قرار بود من را ملاقات کند هنوز در آنجا نبود. راننده تاکسی من را ترک کرد، من به درب ضربه زدم و او آنجا نبود، بنابراین منتظر خارج بودم. کسی آمد و پرسید که آیا من خوب بودم و در حالی که منتظر بودم، دعوت شدم. او از من استقبال کرد و به من غذا و نوشیدنی داد، بنابراین از همان روز اولی که من آمده بودم مردم داندی و اسکاتلند را دوست داشتم. » ویلی ویلیام مرما از تانزانیا است و در حال تحصیل در رشته مهندسی ژئوتکنیک است.

آخرین به روز رسانی سپتامبر 2019

درباره این دانشگاه

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses ... اطلاعات بیشتر

Social sciences encapsulates many of the academic areas that shape society. These include how we are governed (law), where we live (architecture, planning and geography), how economies and businesses function (business and management studies), the choices we make (psychology) and our politics and international relations. Essentially anything that influences how people think and behave. اطلاعات محدود

اعتیار سنجی ها

EFMD Equis Accredited