Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه حقوق برنامه ها که در قانون جرایم شخصی 2023

1 حقوق برنامه ها که در قانون جرایم شخصی 2023

overview

قانون صدمات شخصی چیست؟
قانون صدمات شخصی بر قوانین مربوط به موارد آسیب جسمی و روانی تمرکز دارد. این می تواند شامل خسارات ناشی از وسایل نقلیه موتوری، قصور پزشکی، مسئولیت محصول، ساخت و ساز معیوب (ساختمان)، مسئولیت محل (صدمات در اماکن عمومی) یا سهل انگاری توسط یک سازمان یا فرد باشد.

حرفه حقوق جراحات شخصی
به عنوان یک دانشجوی حقوق جراحات شخصی، شما این فرصت را خواهید داشت که در تعدادی از زمینه ها تخصص داشته باشید، از جمله: قانون قصور پزشکی، قانون مسئولیت محصول، صدمات در محل کار یا مکان های عمومی (مسئولیت محل)، جبران خسارت بیمه برای صدمات ناشی از طرف دیگر. .

در طول مدرک حقوق صدمات شخصی خود چه خواهم خواند؟
در طول مدرک حقوق آسیب های شخصی، در مورد طیف وسیعی از مسائل موضوعی، از جمله: ماهیت و علت آسیب، مسئولیت قانونی در قبال صدمات و سیستم های جبران خسارت، آموزش داده می شود. شما همچنین تعدادی از موضوعات مرتبط با قانون صدمات شخصی مانند: قانون جرم، قانون جزا، قانون اساسی و قانون شواهد را مطالعه خواهید کرد.
مزایای مطالعه قانون جراحت شخصی چیست؟
مطالعه حقوق جراحات شخصی مزایای زیادی دارد. یک مزیت آشکار این است که سطح بالایی از امنیت شغلی را ارائه می دهد، با پیش بینی تعداد مشاغل مربوط به قانون آسیب های شخصی که در سال های آینده به شدت افزایش می یابد. به عنوان یک فارغ التحصیل حقوق آسیب های شخصی، اغلب می توانید در شرکت های متخصص در قانون آسیب های شخصی و همچنین شرکت های بیمه بزرگ کار پیدا کنید.

read_more

filters

  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق مدنی
  • قانون جرایم شخصی
fields_of_study
  • مطالعات حقوقی (1)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format