قانون خانواده ll.m

عمومی

شرح برنامه

موریس A. مدرسه دین از حقوق در دانشگاه هافسترا تاسیس امثال برنامه در حقوق خانواده در پاسخ به افزایش تقاضا معاصر خانواده عمل قانون برای تخصص و نیاز به تمرکز میان رشته ای برای حل و فصل مسائل خانواده است. تنها برنامه در نوع خود در شرق ایالات متحده، و یکی از تنها سه برنامه در کشور، امثال هافسترا قانون برنامه در حقوق خانواده پیشبرد تعهد هافسترا قانون به در حال توسعه وکلا ماهر و دلسوز خانواده که grounding کامل در مسائل اصلی به میدان - طلاق، خشونت خانوادگی، حضانت، سوء استفاده، غفلت، و پشتیبانی - و همچنین دانش در زمینه های مرتبط مانند مالیات، قرارداد، املاک و مستغلات و قانون مشارکت، روانشناسی کودک و گزینه های درمان.

این برنامه در رابطه با مرکز برای کودکان، خانواده و قانون سازمان یافته، یک موسسه از A. دانشکده حقوق دین موریس اختصاص داده شده به آموزش و پرورش، خدمات اجتماعی و پژوهش به نفع کودکان و خانواده های درگیر در سیستم قانونی است. برنامه های آموزشی این مرکز یکی از کودک و خانواده برنامه های درسی جامع ترین ارائه شده در ایالات متحده است و رویکرد میان رشته ای آن طراحی شده است برای بهتر آماده نسل جدیدی از متخصصان بهداشت قانونی و روانی برای پیشبرد عدالت مناسب و موثر در هر دو خانواده و جوانان دادگاه سیستم های. دانش آموزان در امثال برنامه دعوت به شرکت در جلسات ماهانه و دیگر رویدادهای خاص ارائه شده در رابطه با مرکز.

امثال هافسترا قانون برنامه در حقوق خانواده پاسخگوی نیازهای همه دانش آموزان، که آیا آنها به دنبال تمرکز بر روی مسائل زناشویی - انحلال ازدواج، حضانت فرزند، و توزیع اموال؛ مسائل مربوط به حفاظت از کودکان - کودک آزاری و غفلت و سیستم رفاه کودکان؛ و یا یکی از مناطق در حال رشد از فوق تخصصی - قوانین بین المللی خانواده، اصلاحات قانونی، و یا نمایندگی از خانواده گی و لزبین. مدیر برنامه تضمین می کند که برنامه هر دانش آموز است که با دقت به منافع و پس زمینه است که دانش آموز به شکل (از جمله مطالعه قبلی در قانون خانواده و تجربه عملی).

این برنامه نیاز به تکمیل 24 واحد، که ممکن است در یک زمان کامل (یک سال) و یا پاره وقت گرفته (دو سال یا سه سال) بر اساس. برای به دست آوردن درجه، دانش آموزان باید یک معدل تجمعی (GPA) حداقل 3.0 از کل 4.0 دست یابد.

آخرین به روز رسانی ژوئیه 2016

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

The mission of the Maurice A. Deane School of Law is to prepare, challenge and inspire our students to make a difference in the world while we advance important ideas through the legal academy, the pr ... اطلاعات بیشتر

The mission of the Maurice A. Deane School of Law is to prepare, challenge and inspire our students to make a difference in the world while we advance important ideas through the legal academy, the profession and society — making an impact of our own. اطلاعات محدود