قانون عمومی را مطالعه آنلاین امثال

عمومی

شرح برنامه

دوره های برنامه: امثال قانون ساحلی در مطالعات حقوق عمومی یک برنامه آنلاین به هر کسی با مدرک حقوق، از جمله وکلای بین المللی و ایالات متحده باز است. این برنامه یک مرور کلی از قانون ایالات متحده و نظام حقوقی آمریکا. آن را مطابق الزامات برنامه برای آزمون واشنگتن نوار. دانش آموزان در این برنامه لذت بردن از انعطاف پذیری گرفتن دروس انتخابی و به دست آوردن "تخصص" در یکی از غلظت های مختلف از جمله حمل و نقل و حمل و نقل، قانون تمرین فناوری، و قانون کسب و کار. دانش آموزان می توانند از این برنامه در کمتر از یک سال کامل و یا تا بیست و چهار ماه. تاریخ شروع بعدی برای تابستان 2017 مدت 2017 مه 10 است.

این برنامه آنلاین متشکل از 26 ساعت اعتبار. سیزده واحد از دروس مورد نیاز است. آنها عبارتند از: مسئولیت حرفه ای (2 واحد)؛ تحقیقات حقوقی و نوشتن (3 واحد)؛ آیین دادرسی مدنی (3 واحد)؛ قانون اساسی (3 واحد)؛ و مقدمه ای بر قانون آمریکا و نظام حقوقی (2 واحد).

علاوه بر دوره های فوق مورد نیاز، دانش آموزان ممکن است از انتخاب را به 13 واحد از دروس انتخابی آنلاین از ارائه در LL.M. قانون ایالات متحده برنامه و تدارکات و برنامه حمل و نقل. انتخاب کنید آنلاین دوره های JD نیز به مطالعات حقوق عمومی LL.M. در دسترس هستند دانش آموزان. برخی از دروس اختیاری عبارتند از: املاک و مستغلات. حقوق جزا و روش؛ مدارک و شواهد؛ سازمان کسب و کار؛ معاملات بین المللی کسب و کار؛ قوانین مهاجرت ایالات متحده؛ حقوق اداری برای حرفه ای ها حمل و نقل: قضاوت و قضایی نقد و بررسی؛ قانون استخدام برای حرفه ای ها حمل و نقل؛ مقررات گمرک؛ و بیمه حمل و نقل.

برنامه امور مالی: قانون ساحلی اعضای هیات علمی با آموزش های تخصصی در آموزش از راه دور آموزش آنلاین مورد نیاز دوره ها در این برنامه است. دوره های استفاده از فناوری هنری است که اجازه می دهد تا دانش آموزان به تماشای سخنرانی در حالی که "در حال حرکت" (از جمله از طریق سخنرانی دوستانه و دانلود تلفن همراه).

برنامه های کاربردی: https://llm.lsac.org/login/access.aspx؟appl=5320L4: متقاضیان می توانند به طور مستقیم از طریق وب سایت LSAC در اعمال می شود. هنگامی که شما یک ورود و رمز عبور ایجاد کرده اند، شما به طور خودکار به برنامه برنامه مطالعات حقوق عمومی ارسال می شود. لطفا دانشیار رئیس استراتژی و نوآوری مارگارت ایوانیدس از طریق ایمیل تماس MIoannides@fcsl.edu یا تلفن +1.904.256.1158 اگر سوالی دارید. متقاضیانی که مدرک JD در ایالات متحده به دست آورده باید متن رسمی کپی سخت از دفتر حقوقی خود مدرسه ثبت نام در درخواست. متقاضیانی که درجه اول خود را در قانون خارج از ایالات متحده به دست آمده باید یک دوره-های-دوره آزمون رونوشت متن دانشکده حقوق خود را با یک آژانس تایید شده توسط نوار کالیفرنیا را درخواست کنید. متقاضیان از خارج از ایالات متحده همچنین باید تافل یا ارائه نمره IELTS گزارش. همه متقاضیان باید یک کپی از کارت شناسایی عکس فراهم می کند.

شهریه: شهریه برای این برنامه 1000 $ در هر اعتباری ساعت برای یک کل هزینه 26000 $ می باشد. شهریه شامل دسترسی به LEXISNEXIS و Westlaw، و همچنین پایگاه داده ساحلی کتابخانه قانون الکترونیکی. دیگر از هزینه های کمک درسی، هیچ هزینه دیگری برای آنلاین LL.M. مطالعات حقوق عمومی وجود دارد برنامه است. تمام مواد خواندن، در مورد نیاز 13 واحد از دروس اینترنتی، در قیمت از برنامه گنجانده شده است.

آخرین به روز رسانی May 2017

بورسیه تحصیلی Keystone

گزینه‌هایی که بورسیه ما می‌تواند به شما ارائه دهد را بشناسید

درباره این دانشگاه

Florida Coastal School of Law (Coastal Law) is located in Jacksonville, Florida in the United States. Florida Coastal School of Law's J.D. program is accredited by the American Bar Association (ABA) a ... اطلاعات بیشتر

Florida Coastal School of Law (Coastal Law) is located in Jacksonville, Florida in the United States. Florida Coastal School of Law's J.D. program is accredited by the American Bar Association (ABA) and its online LL.M. programs have the acquiescence of the ABA اطلاعات محدود