Keystone logo

5 حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوق بشر قانون منافع عمومی 2024

فیلترها

فیلترها

  • مطالعات حقوقی
  • مطالعات حقوق بشر
  • قانون منافع عمومی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (5)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

حقوق برنامه ها که در مطالعات حقوقی مطالعات حقوق بشر قانون منافع عمومی

قانون منافع عمومی چیست؟
حقوق منافع عمومی رشته‌ای از حقوق است که هدف آن کمک به حمایت از عموم و ارتقای عدالت اجتماعی است. وکلای منفعت عمومی در زمینه های مختلفی مانند قانون محیط زیست، حقوق بشر و حقوق مدنی کار می کنند. مدارک حقوقی با منافع عمومی یک گزینه عالی برای دانشجویانی است که می خواهند شغلی را در حقوق دنبال کنند که در جامعه آنها تفاوت ایجاد کند. مطالعه قانون منافع عمومی می تواند شما را برای شغلی در دولت، سازمان های غیرانتفاعی یا شرکت های حقوقی خصوصی آماده کند.

چه مشاغلی در قانون منافع عمومی وجود دارد؟
مشاغل مختلف زیادی برای دانشجویان حقوقی که در حقوق منافع عمومی تخصص دارند وجود دارد. برخی در سازمان های دولتی مانند وزارت دادگستری یا EPA کار می کنند. برخی دیگر برای سازمان‌های غیرانتفاعی مانند اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا یا عفو بین‌الملل کار می‌کنند. برخی در موسسات حقوقی خصوصی کار می کنند یا ممکن است وکالت مشتریانی را داشته باشند که توان مالی استخدام وکیل را ندارند. مهم نیست که چه نوع شغلی را می خواهید، مدرک حقوق عمومی به شما این فرصت را می دهد که در زمینه های معنی دار قانون و نظم کار کنید.

چرا مطالعه قانون منافع عمومی مهم است؟
قانون منافع عمومی مهم است زیرا یک بخش قانونی است که هدف آن کمک به کسانی است که نمی توانند به خود کمک کنند. این رشته حقوق می تواند به حفاظت از محیط زیست، دفاع از حقوق بشر و ارتقای عدالت اجتماعی کمک کند. متخصصان حقوقی منافع عمومی در مناطق، افراد و گروه هایی که در معرض استثمار یا سوء استفاده هستند، تخصص دارند.

مدارک حقوق منافع عمومی چیست؟
اگر می خواهید شغلی را در قانون منافع عمومی دنبال کنید، گزینه های تحصیلی مختلفی برای شما وجود دارد. برخی از مدارس تخصص هایی را در زمینه حقوق عمومی ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر به شما امکان می دهند هر نوع مدرک حقوقی را با تمرکز بر خدمات عمومی انتخاب کنید.

در طول مدرک حقوق عمومی خود چه خواهم خواند؟
در طول مدرک حقوق عمومی خود، موضوعات مختلفی از جمله قانون اساسی، حقوق جزا و تحقیقات حقوقی را مطالعه خواهید کرد. شما همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه خلاصه های حقوقی موثر بنویسید و از مشتریان در دادگاه نمایندگی کنید. این نوع آموزش شما را برای یک شغل در دولت یا بخش خصوصی آماده می کند.