قانون LLB

عمومی

9 مکان موجود

شرح برنامه

قانون LLB

چرا با ما تحصیل کنم؟

مدرک حقوق ما این است که در بالای 15 دوره قانون در کشور * رتبه بندی، به طور کامل توسط انجمن حقوق و مشترک علمی مرحله هیئت معتبر و تدریس توسط معلمان مشتاق در دانشگاه و کار حرفه ای قانونی را تجربه کرد.

دانش آموزان در مشتری مهارت های مصاحبه، مذاکره مبتنی بر تیم و مهارت های میانجیگری با فرصت به انجام مصاحبه و مذاکره با مشتریان آموزش دیده،.

است تاکید قوی به ایجاد مهارت های عملی در کنار ماژول قانون دقیق تر و گروه ما کوچک نگه داشته به طوری که ما می توانیم به شما می دانید و شما را با حمایت شخصی ارائه وجود دارد.

تعدادی از جلسات برای راهنمایی در نزدیک کارفرمایان برگزار شد و دانش آموزان به انجام حداقل دو تجربه کار با وکلای دادگستری، وکلاء، مدیران حقوقی یا دیگر بخش های مربوطه در هر سال تحصیلی را تشویق کرد.

ما در خانه mooting جامعه، ارائه فرصت برای قرار دادن مطالعه به عمل از طریق دادگاه ساختگی. از طریق این، دانش آموزان ما انتخاب شده اند به نمایندگی از گروه حقوق در تعدادی از مسابقات ملی معتبر است.

* منبع: گاردین راهنمای دانشگاه 2013

این دوره چه چیزی می تواند منجر به؟

عبور از اولین قدم به سوی صلاحیت به عنوان یک وکیل تمرین و یا وکیل است. با این حال، شما مهارت های دیگر به دست آورید؛ چگونه به استدلال و تحقیق در مورد، چگونه به تفکر تحلیلی و عینی، چگونه به قضاوت و مسائل را رفع - همه بسیار در بسیاری از مناطق اشتغال ارزش دارد.

برخی از نمونه های اجرای قانون و دولت دادگاه (پلیس، مددکاران اجتماعی، افسران آزادی مشروط، کارگران مورد CPS، استانداردهای تجارت، بازرسان کارخانه)، مدیریت عمومی (دولت مرکزی و محلی، و یا NHS)، کار مشاوره، منابع انسانی و آموزش و پرورش.

بیشتر به طور خاص، برای کسانی که مایل به دنبال شغلی در کار حقوقی، LLB صلاحیت لازم برای استفاده به حقوقی تمرین دوره و نوار فنی و حرفه ای دوره است.

منابع و امکانات

پشتیبانی برای دانش آموزان ما در قلب از همه چیز ما - آن یکی از کانون های طراحی درجه و راه ما یاد می دهد که قانون است، با هدف ارائه آموزش عالی در یک محیط حمایتی که در آن همه افراد می توانند شکوفا.

تحصیل در دانشگاه کامبریا در کارلایل، Fusehill خیابان، شما سخنرانی ها، سمینارها و کارگاه ها شرکت برای کمک به شما تا ببینید که چگونه قانون توسعه و، از طریق مطالعات موردی و سناریوی فرضی اعمال می شود به عنوان مثال.

اتاق آموزش با کامپیوتر مجهز و شما دسترسی به تخته سیاه، که شامل طیف گسترده ای از منابع قانون الکترونیکی. همچنین یک مجموعه قانون اختصاص داده شده در کتابخانه ما وجود دارد.

مشاوره در مورد مشاغل مرتبط با قانون را در درجه ساخته شده است و همه دانش آموزان یک معلم راهنمایی در طول سال به بحث در مورد آرمان یادگیری و حرفه ای خود را. فایل توسعه شخصی است در طول دوره از مطالعات خود را تکمیل و برای ثبت دستاوردهای خود را، تأمل در توسعه یادگیری و مهارت ها و به توسعه مهارت های مدیریت حرفه ای و آگاهی. این بخشی جدایی ناپذیر از LLB است.

خلاصه دوره

دانش آموزان در سال اول خواهد نهادهای حقوقی را مطالعه کنند. شما به روند قانونگذاری در انگلستان و ولز، نظام حقوقی انگلیسی و حرفه های حقوقی در این حوزه قضایی معرفی شده است.

شما بعدا به اسکاتلندی، آمریکایی و سیستم های حقوقی شریعت معرفی می شود و در مورد چگونگی قانون در سایر حوزه های قضایی ساخته شده یاد بگیرند. همچنین شما می خواهد یک پروژه مقایسه در مقیاس کوچک بر روی یک مقایسه جالب بین قانون زبان انگلیسی و یکی از سه حوزه های قضایی دیگر انجام دهند.

دانش آموزان در سال دوم به مهارت های مشاوره را مطالعه کنند. شما یک مورد از اولین نقطه تماس با مشتری و باز کردن یک پرونده به حل و فصل انجام. ما با استفاده از فن آوری های نوآورانه برای آموزش این و شما این فرصت را برای کار با دانش آموزان از جرم شناسی و حقوق و فیلم و تلویزیون تولید را داشته باشد. این یک سر بسیار عالی برای دانش آموزان شروع به قصد انجام حقوقی تمرین دوره و یا نوار و حرفه ای آموزش.

در سال سوم، دانش آموزان باید این گزینه انجام یک قرار دادن قانون چهار هفته با یک شرکت حقوقی محلی است. این طرح همواره بسیار محبوب در میان دانش آموزان ما و فوق العاده به عنوان آینده امن ترین کار قانونی، اطلاعات تماس آموزش و موقعیت پارا قانونی موفق بوده است.

پایان نامه یک فرصت برای کشف یک منطقه خاص از قانون که به آن علاقه است و شاید یک انتخاب حرفه ای تمرکز برای تخصص است. فرصت به انجام پژوهش در سال سوم از طریق مطالعه گزینه های قانون در حقوق پزشکی و اخلاق، قانون خانواده، قانون شرکت، قانون مالکیت فکری، قانون رسانه قانون کار و استخدام.

شرایط ورود

280 نقطه تعرفه UCAS

اعتباری و الزامات UCAS

  • کد UCAS: M100F
  • نقاط UCAS: 280

معیارهای انتخاب

شرایط ورود برای این دوره: بی بی سی در سطح A. دیگر شرایط استقبال و دانش آموزان دعوت به بحث در مورد نمرات، مدارک و تجارب خود را با معلم خصوصی پذیرش.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

We are one of Britain's newest universities, but we have a history of educating professionals going back over 150 years. We were formed in 2007 from Cumbria Institute of the Arts, St Martin's College ... اطلاعات بیشتر

We are one of Britain's newest universities, but we have a history of educating professionals going back over 150 years. We were formed in 2007 from Cumbria Institute of the Arts, St Martin's College and the Cumbrian campus of UCLan. اطلاعات محدود
شهر کارلایل , وایتهاون , وایتهاون , وایتهاون , وایتهاون , وایتهاون , لندن , وایتهاون , لنكشير + 8 بیشتر کمتر