قانون LLB

عمومی

شرح برنامه

یک مدرک قانونی واجد شرایطی که یک تجربه یادگیری دانش محور را برای شما فراهم می کند که چشم انداز شغلی عالی در آینده را ارائه می دهد.

مدرک LLB ما دانش موضوعی مورد نیاز برای برتری در قانون و فرصتی برای پیشرفت مهارت ها و ویژگی های لازم برای طیف وسیعی از مشاغل را فراهم می کند. این یک مدرک قانونی واجد شرایط است که توسط سازمان تنظیم وکالت و شورای استاندارد نوار تصویب شده است.

حقایق کلیدی

 • کد UCAS - M100
 • مکان - پردیس یورک
 • مدت زمان - 3 سال تمام وقت
 • تاریخ شروع - سپتامبر 2020
 • دانشکده - علوم روانشناسی و اجتماعی

بررسی دوره

این برنامه به دانشجویان ما این فرصت را می دهد تا ضمن پیگیری طیف وسیعی از ماژول های اختیاری ، متناسب با علایق و اهداف خود ، موضوعهای اساسی حقوق انگلیس را مطالعه کنند. سال اول برنامه LLB Law (Hons) از ماژول های اجباری تشکیل شده است که تکنیک های مطالعه حقوقی موفقیت آمیز را در زمینه های اساسی بنیادی قانون پیشبرد می کنند. در سال های دوم و سوم ، ماژول های اجباری بیشتری در کنار ماژول های اختیاری مانند قانون اشتغال و قانون تروریسم انجام می شود. دامنه ماژول های اختیاری شما را قادر می سازد مسیری را از طریق برنامه انتخاب کنید که مناسب شما باشد - خواه به سمت حرفه حقوقی ، یکی از بسیاری از مشاغل دیگر برای فارغ التحصیلان رشته حقوق ، یا فقط علاقه شخصی یا دانشگاهی باشد. در طول این مدرک عملی حقوقی ، فرصت هایی نیز وجود دارد که می توانید درگیر سوء استفاده ، محاکمه های مسخره ، فعالیت های ارائه ، حل مسئله قانونی "عملی" و تحقیقات حقوقی شوید.

مدرک LLB ما یک تجربه یادگیری عالی را در اختیارتان قرار می دهد - کار کردن با یک گروه کوچک از دانشجویان و دانشگاهیانی که شما را با نام خود در یک محیط محور دانشجویی می شناسند. دانشکده حقوق یورک سنت جان همچنین با پزشکان قانونی محلی پیوندهای خوبی دارد. و همچنین کلاسهای یادگیری رسمی شما ، مجموعه ای از فعالیتهای خارج از برنامه درسی مرتبط با قانون وجود دارد که می توانید در آن شرکت کنید ، مانند انجمن حقوق دانشجویی ، بحث و گفتگو.

ساختار دوره

سطح 1

سال اول برنامه LLB Law (Hons) از ماژول های اجباری تشکیل شده است که تکنیک های مطالعه حقوقی موفقیت آمیز را در زمینه های اساسی بنیادی قانون پیشبرد می کنند.

ماژول ها

ماژول ها عبارتند از:

 • اصول حقوق: این ماژول پایه و اساس برنامه ای است که به پیشرفت مهارت های مطالعه ، مهارت های حرفه ای و دانش اساسی سیستم حقوقی انگلیسی کمک خواهد کرد. این تضمین می کند که هرچه پیشینه شما باشد ، از روز اول مهارت هایی برای موفقیت دارید. این ماژول به عنوان یک مقدمه اساسی در سیستم حقوقی آنگلو-ولزی و مؤسسات مؤلفه آن ، منابع اصلی قانون ، حرفه های حقوقی و اشکال روابط حقوقی استفاده می کند. علاوه بر این ، این ماژول مهارت های حقوقی و عملی مرتبط را برای موفقیت در کسب مدرک حقوق را معرفی می کند.
 • قانون قرارداد: این ماژول مقدمه ای را برای اصول حقوقی مربوط به تشکیل ، محتوا و تفکیک ترتیبات پیمانکاری ارائه می دهد. فعالیت های ماژول توانایی شما در شناسایی و برطرف کردن مشکلات ، انجام تحقیقات مبتنی بر میز و سنتز مسائل مربوط به آموزه ها و سیاست های مربوطه در این زمینه را ایجاد می کند. این یکی از زمینه های اساسی مطالعه حقوقی است (همانطور که برای اهداف یک مدرک حقوق مقدماتی لازم است).
 • قانون اساسی: قانون اساسی با معرفی اصول اصلی مفاهیم و اصول و همچنین اصلاحات جدید در قانون اساسی ، درک اساسی از حقوق عمومی در انگلستان را فراهم می کند. به این ترتیب ، درک کاملی از مفاهیم کلیدی حقوق عمومی را در اختیار شما قرار می دهد که مبنای مطالعه شما در سایر زمینه های اساسی حقوق عمومی در برنامه را فراهم می کند. این یکی از زمینه های اساسی مطالعه حقوقی است (همانطور که برای اهداف یک مدرک حقوق مقدماتی لازم است).
 • حقوق جزا: این ماژول فرصتی را برای شما فراهم می کند تا در مورد کارکردهای متنوع و گاه متناقض قانون جزا بحث کنید و زیرساختهای مفهومی مربوط به حقوق جزا را نقد کنید. این ماژول علاوه بر معرفی برخی از جرائم عمده در حقوق جزایی انگلیس و ولزی ، به شما در کسب مهارت در ارزیابی انتقادی حقوق جزا معاصر و پیشنهادات برای اصلاح کمک خواهد کرد. این ماژول دانش و درک در مورد یک زمینه اساسی از مطالعه حقوقی (همانطور که برای اهداف یک مدرک قانونی واجد شرایط لازم است) فراهم می کند. این امکان را به شما می دهد تا یک دانش کار در مورد یک بخش اساسی و اساسی از حقوق عمومی را توسعه دهید ، بنابراین بر پایه مطالعات قبلی خود باشید.
 • Land Land: این ماژول به گونه ای طراحی شده است که درک مفاهیمی از اصول اساسی قانون زمین در انگلیس و ولز را در اختیار شما قرار دهد. این ظرفیت شما را برای شناسایی مؤثر ، اعمال و نقد قوانین و اصول تنظیم مالکیت ، کسب و اجرای حقوق مالکیت در زمین ایجاد می کند. این ماژول پایه ای را برای شما فراهم می کند تا بتوانید در مهارت زمین در زمینه مهارت هایی کسب کنید که پایه ای برای ماژول های پیشرفته تر بعدا در برنامه فراهم شود. این یکی از زمینه های اساسی مطالعه حقوقی است (همانطور که برای اهداف یک مدرک حقوق مقدماتی لازم است).
 • قانون در عمل (1): این ماژول فرصتی را برای شما فراهم می کند که بر اساس (و ایجاد از) مطالعات قبلی خود در این برنامه ، یک طرح مورد نظر خود را طراحی کرده ، توسعه دهید و به مرحله اجرا درآید. شما منطقه ای را انتخاب خواهید کرد که تاکنون از مطالعات خود به شما علاقه خاصی داشته باشد و سپس از انجام یک پروژه که به دنبال این منطقه است "در عمل" یا در عمل ، با استفاده از مهارتهای تحقیق و اطلاعاتی که تاکنون آموخته اید ، حمایت کنید. ماژول این امکان را به شما می دهد تا در فعالیت های مستقل ، تأمل و تحقیق شرکت کنید ، ضمن اینکه از پشتیبانی بالایی نیز برای ساخت و سنگفرش این مهارت ها در کارگاه ها و جلسات نظارت برخوردار هستید.

همه ماژول ها 20 اعتبار دارند مگر اینکه تصریح شده باشد.

سطح 2

ماژول ها

ماژول اجباری

 • قانون شکنجه: قانون شکنجه دومین عنصر مهم قانون تعهدات (اولین قرارداد) است. بنابراین این ماژول بر اساس یادگیری قبلی شما در مورد حقوق خصوصی بنا خواهد شد. در این ماژول ، شما یاد خواهید گرفت که در ارتباط با مسئولیت عذاب آور و تلفیق اطلاعات از طیف وسیعی از منابع حقوقی اولیه و فرعی به طور دقیق و مختصر ارتباط برقرار کنید. فعالیت های ماژول شما را در تدوین و برقراری استدلال های صحیح در رابطه با مسئولیت شکنجه ، و به کار بردن دانش خود در مورد مشکلات دنیای واقعی درگیر می کند. قانون شکنجه به شما این امکان را می دهد تا نقش شکنجه را در جامعه مدرن مورد نقد و بررسی قرار دهید ، در مورد تغییر کاربری ها و اهداف آن فکر کنید و ارزیابی واقعی از محدودیت های آن را شکل دهید. این یکی از زمینه های اساسی مطالعه حقوقی است (همانطور که برای اهداف یک مدرک حقوق مقدماتی لازم است).
 • حقوق اتحادیه اروپا: این ماژول قصد دارد با معرفی شما به اتحادیه اروپا: ایجاد ، قانون اساسی ، مؤسسات و قوانین اساسی ، مروری بر زمینه بین المللی قانون آنگلو-ولزی داشته باشد. این ماژول دانش و فرصتی برای ایجاد درک درستی از یکی از زمینه های اساسی مطالعه حقوقی (همانطور که برای اهداف یک مدرک قانونی واجد شرایط لازم است) فراهم می کند. در این ماژول ، شما یاد خواهید گرفت که در ارتباط با قانون اروپا به طور دقیق و مختصر ارتباط برقرار کنید و اطلاعات را از طیف وسیعی از منابع (داخلی و اروپایی) تلفیق کنید.
 • حقوق بشر: این ماژول با تبیین کاملی در حقوق حقوق بشر ، گسترش و تعمیق دانش شما در مورد حقوق عمومی انگلستان که در قانون اساسی آغاز شده است (همانطور که برای اهداف یک مدرک قانونی واجد شرایط لازم است) فراهم می کند. در این ماژول ، شما یاد خواهید گرفت که در ارتباط با حقوق و آزادی ها به طور دقیق و مختصر ارتباط برقرار کنید و اطلاعاتی را از طیف وسیعی از منابع حقوقی اولیه و فرعی (داخلی و بین المللی) تهیه کنید.

ماژول های اختیاری

هر سه نفر از *

 • قانون و عمل در مورد املاک: قانون و عمل در مورد املاک (PLP) این امکان را برای شما فراهم می کند که منطقه ای را مطالعه کنید که اصلی برای تمرین وکالت باشد (و توسط سازمان تنظیم وکالت پیشنهاد شده است به عنوان یک منطقه از "عملکرد دانش حقوقی"). PLP نه تنها بر اساس دانش قبلی شما در مورد قانون زمین ، بلکه زمینه هایی از قرارداد و شکنجه را نیز با بررسی بیشتر منافع زمین و انتقال زمین در زمینه های عملی و تجاری در زمینه های مسکونی ، بنا خواهد کرد.
 • قانون تجارت و عمل: این ماژول با ایجاد فرصتی برای توسعه درک شما در مورد قانون حاکم بر تجارت ، تجارت و معاملات و روابط با مصرف کننده ، دانش شما را در مورد حقوق خصوصی ، به ویژه آنچه که در قرارداد و قانون اتحادیه اروپا به دست آمده است ، توسعه می دهد. تجارت و قانون تجارت این امکان را برای شما فراهم می کند که در زمینه ای که برای تمرین وکالت محوری است مطالعه کنید (قانون تجارت و عمل به عنوان بخشی از "عملکرد قانونی دانش" توسط سازمان تنظیم وکالت پیشنهاد شده است).
 • قانون و عملی پیشرفته کیفری: پیشرفته قوانین و جنایات کیفری دانش شما را با استفاده از قانون اساسی (مورد مطالعه در حقوق جزا) با نگاهی به روند کیفری از دستگیری تا حبس توسعه می بخشد (موضوعات شواهد به طور خلاصه مورد بررسی قرار می گیرند). بنابراین ، این ماژول فرصتی را برای تحصیل در زمینه ای فراهم می کند که برای تمرین وکلا محور باشد (قانون و عمل پیشرفته کیفری به عنوان بخشی از "عملکرد دانش حقوقی" توسط سازمان تنظیم وکالت پیشنهاد شده است).
 • جرم و جامعه: جرم و جامعه به شما این امکان را می دهد تا دانش خود را در مورد قانون جزا با قرار دادن آن در بستر وسیع تر اجتماعی و سیاسی گسترش دهید. این ماژول با هدف تجهیز شما به درک صحیح از مباحث انتقادی و نظریه های پیشرو در این زمینه ، به شما امکان می دهد تا به طور دقیق و مختصر ارتباط برقرار کنید ، اطلاعات را از طیف وسیعی از منابع ترکیب کنید. این ماژول فرصتی را برای شما فراهم می کند تا مفهوم جرم را از تعدادی لنزهای مختلف بحرانی مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و سؤالات مضطرب و مناقشه برانگیز راجع به اینکه چگونه تصمیم می گیریم جرم چیست ، چرا افراد درگیر جرم هستند و چگونه ، به عنوان یک جامعه ، در نظر بگیرید. ما به جرم پاسخ می دهیم
 • قانون در عمل (2): قانون عمل (2) به شما فرصتی دیگر می دهد تا نگاهی دقیق تر به حوزه ای از "قانون در عمل" یا در عمل بیندازید. این ماژول این امکان را برای شما فراهم می کند که بر اساس (و ایجاد از) مطالعات قبلی خود در این برنامه ، یک پروژه مورد نظر خود را طراحی کرده ، توسعه دهید و به انجام برسانید. شما منطقه ای را انتخاب خواهید کرد که تاکنون از مطالعات خود به شما علاقه خاصی داشته باشد و سپس از انجام یک پروژه که به دنبال این منطقه است "در عمل" یا در عمل ، با استفاده از مهارتهای تحقیق و اطلاعاتی که تاکنون آموخته اید ، حمایت کنید. ماژول این امکان را به شما می دهد تا در فعالیت های مستقل ، تأمل و تحقیق شرکت کنید ، ضمن اینکه از پشتیبانی بالایی نیز برای ساخت و سنگفرش این مهارت ها در کارگاه ها و جلسات نظارت برخوردار هستید.
 • قانون اشتغال: این هدف از ماژول معرفی شما با قانون اشتغال است: موضوعی که نه تنها از نظر دانشگاهی جذاب است بلکه در مجموعه متنوعی حرفه ای و کاربردی نیز مرتبط است. اشتغال به دلیل تأثیرات فراوان بر قانون در این زمینه و پتانسیل تغییر سریع و اصلاحات ، منطقه ای ویژه جذاب است. در درون ماژول ، شما یاد خواهید گرفت که در ارتباط با قانون در این زمینه به طور دقیق و دقیق ارتباط برقرار کنید و اطلاعات را از طیف وسیعی از منابع اولیه و فرعی تولید کنید. این ماژول توجه ویژه ای به درک قانون اشتغال در بستر اجتماعی و سیاسی خود دارد و شما را قادر می سازد در نظر بگیرید که آیا قانون اشتغال و چگونه ممکن است به عنوان ابزاری برای عدالت اجتماعی مورد استفاده قرار گیرد. در این زمینه ، ماژول توجه ویژه ای به تمرین اخلاقی و کرامت انسانی دارد.

* ماژول های اختیاری بستگی به تقاضای دانشجویی و تخصص کارکنان دارد

همه ماژول ها 20 اعتبار دارند مگر اینکه تصریح شده باشد

سطح 3

ماژول ها

ماژول اجباری

 • عدالت و اعتماد: این ماژول با هدف ارایه دانش آموزان نسبت به اصول اصلی قانون مدرن امانتداری ، و اختلافات و دشواری هایی که در این زمینه از حقوق با آن روبرو می شود ، می تواند به دانش آموزان بپردازد. عدالت و اعتماد باعث می شود دانش و درک یکی از زمینه های اساسی مطالعه حقوقی (همانطور که برای اهداف یک مدرک قانونی واجد شرایط لازم است) فراهم کند. این ماژول بر اساس کارهای قبلی که شما در این برنامه انجام داده اید ، بویژه قانون زمین ساخته شده است. در این ماژول ، شما یاد می گیرید که مفاهیم اساسی و اصول حقوق صاحبان سهام را به طور جدی ارزیابی کنید ، و قانون را برای سناریوهای دنیای واقعی به کار بگیرید.

ماژول های اختیاری

هر پنج (یا چهار و یک پایان نامه) از موارد زیر انتخاب شده است:

 • قانون جانشینی: قانون جانشینی فرصتی را برای تحصیل در زمینه ای فراهم می کند که محوری برای تمرین وکلا باشد (ویل و پروبیته توسط سازمان تنظیم وکالت وکلای دادگستری به عنوان زمینه ای برای "دانش دانش قانونی" ارائه شده است). این ماژول قصد دارد تا شما را با درک صحیح از جنبه های مهم قانون جانشینی ، و تمرین وصیت نامه ها و مشروبات الکلی تجهیز کند. در این ماژول ، نه تنها فرصتی برای ارزیابی انتقادی مفاهیم اساسی خواهید داشت ، بلکه دانش خود را نیز در سناریوهای تمرین معمولی به کار خواهید برد.
 • رفتار حرفه ای و اخلاق: هدف از این ماژول دو برابر است. در وهله اول ، ماژول قصد دارد فرصتی را برای شما فراهم کند تا با دقت نظر ، استانداردها و رفتار اخلاقی را که باید از متخصصان حقوقی انتظار داشت ، در نظر بگیرید. عنصر دوم این ماژول به شما امکان می دهد تمرین و مهارت های حقوقی خود مانند پیشرفت و مذاکره را توسعه داده و تصحیح کنید.
 • تحقیقات حقوقی پیشرفته: تحقیقات حقوقی پیشرفته این فرصت را به شما می دهد تا نقش تحقیقات تجربی در قانون را با جزئیات بیشتری و مفاهیم اساسی در این زمینه به طور انتقادی بررسی کنید. علاوه بر توسعه دانش و درک خود از تئوری ها و روش های اصلی در تحقیقات علوم اجتماعی ، ماژول این امکان را به شما می دهد تا قدردانی اساسی از روش هایی که پژوهش می تواند به ما در ارزیابی ، تحلیل و درک واقعی جنبه های اصلی قانون و موسسات حقوقی
 • جنسیت جنسی و قانون: این ماژول به شما این امکان را می دهد که رابط ها و مباحث اصلی در رابطه با جنسیت و جنسیت و قانون را با دقت بررسی کنید. علاوه بر فراهم آوردن فرصتی برای درنظرگرفتن انتقادی برخی از تئوری های مهم مربوط به مواردی همچون فمینیسم ، ماژول از یک رویکرد مطالعه موردی تعاملی در کارگاه ها استفاده خواهد کرد.
 • مدارک و شواهد: این ماژول در اصول نظری زیربنای قانون شواهد و قانون و رویه اساسی مربوط به ارائه مدارک در دادرسی کیفری و مدنی در انگلستان و ولز ، زمینه ای را در اختیار شما قرار می دهد. به این ترتیب ، این امکان را برای شما فراهم می کند که مفاهیم ، نظریه ها ، ارزش ها و اصول شواهد را ارزیابی و به کار بگیرید ، و همچنین این قوانین را در بستر وسیع تر اجتماعی-سیاسی و اقتصادی تحلیل کنید.
 • تروریسم: این ماژول به شما امکان می دهد مهارت های حقوقی خود را در یک زمینه کاربردی از تحقیقات حقوقی معاصر توسعه دهید: قانون تروریسم. این ماژول به شما این امکان را می دهد تا با به کارگیری و بازجویی از این اصول اساسی در بستر تروریسم و درک "تهدیدهای تروریستی" برای جامعه مدرن ، دانش و توانایی خود را در ماژول های قبلی به دست بیاورید. بررسی قانون و سیاست در کنار گفتمان اجتماعی و سیاسی که «تروریسم» را محاصره می کند ، شما را قادر می سازد تا با شناسایی مشکلات اخلاقی و اخلاقی ناشی از قانون ضد تروریسم و اقدامات در یک کشور دموکراتیک ، یک رویکرد انتقادی و تحلیلی را در این منطقه انجام دهید.
 • قانون مسکن و رفاه: این ماژول به شما امکان می دهد مهارت ها و دانش حقوقی خود را در دو زمینه مرتبط با قانون اساسی آنگلو-ولزی اعمال کنید: مسکن و رفاه. قانون مسکن و رفاه به شما امکان می دهد دانش و فهم خود را در مورد قانون مدنی در منطقه ای توسعه دهید و گسترش دهید که از بیشترین اهمیت برای افراد آسیب پذیر در جامعه برخوردار باشد. این ماژول به شما امکان می دهد مهارت های حقوقی خود را در یک بخش مهم از اقدامات حقوقی معاصر به کار بگیرید.
 • پایان نامه: ماژول پایان نامه با ایجاد این فرصت به شما امکان می دهد تا یک مطالعه تحقیقاتی عمیق از یک موضوع حقوقی (یا مربوط به قانون) مورد نظر خودتان را دنبال کنید ، تمام کار و مهارت های قبلی شما را در این برنامه ایجاد می کند. این ماژول به شما امکان می دهد توانایی های خود را در تحقیقات حقوقی ، سنتز ، تجزیه و تحلیل انتقادی ، ارزیابی ، توسعه استدلال و نوشتن پرورش دهید. (40 اعتبار)
 • حقوق خانواده: قانون خانواده این امکان را برای شما فراهم می کند که به طور انتقادی به قانون و رویه های اساسی تنظیم کننده روابط داخلی در انگلستان و ولز بپردازید. این ماژول مقدمه ای کاملی برای حوزه ای ارائه می دهد که نه تنها از نظر دانشگاهی جالب است بلکه منطقه مهمی از اقدامات حقوقی را نشان می دهد. بنابراین ، در این ماژول می توانید قانون را به صورت مکتوب و نحوه عملکرد آن در عمل در نظر بگیرید.
 • فقه: فقه فلسفه حقوق است. به همین ترتیب ، ارتباط نزدیکی با سایر مناطق دیگری دارد که در این برنامه مطالعه کرده اید. در حالی که سایر ماژول ها بر آنچه قانون است تمرکز می کنند ، فقه می پرسد که چرا قانون چیست؟ این ماژول شما را درگیر تفکر انتقادی در مورد مبانی هستی شناختی قانون ، منطق آن و معنای مفاهیم اصلی مانند عدالت و برابری خواهد کرد. در این ماژول ، شما در کار طیف وسیعی از نظریه پردازان و نویسندگان که با مشروعیت قانون دست و پنجه نرم کرده اند ، غرق می شوید و سعی در تعیین حدود آن دارید.
 • نژاد ، دین و قانون: این ماژول فرصتی را برای شما فراهم می کند که شناخت و تنظیم تاریخی و معاصر تاریخ ، نژاد و دین را در قوانین انگلستان به طور انتقادی بررسی کنید. همچنین فرصت هایی برای در نظر گرفتن اجرای افتراقی قانون بین گروه های نژادی و مذهبی و شیوه های اعمال قانون یا سوء استفاده در سناریوهای "دنیای واقعی" وجود خواهد داشت. نژاد ، دین و قانون از یک رویکرد مطالعه موردی برای بررسی تعامل مقررات ، نژاد و دین در تعدادی از زمینه ها استفاده می کند.
 • حقوق بین الملل کیفری: حقوق جزا بین المللی یک حوزه مطالعاتی معاصر جذاب در زمینه حقوق بین الملل عمومی است. این ماژول فرصتی را برای شما فراهم می کند که مفاهیم اساسی و نهادهای اصلی حقوق جزا بین المللی را به صورت انتقادی ارزیابی کنید و جنبه های اصلی قانون رویه و ماده را در سناریوهای «دنیای واقعی» به کار بگیرید.
 • قانون مالکیت معنوی: این ماژول قصد دارد شما را با درک صحیح از جنبه های مهم قانون مربوط به مالکیت معنوی - یعنی حقوق مالکیتی که در نتیجه تلاش های فکری ، تجاری و خلاقانه مانند آثار ادبی و اختراعات قرار می گیرد ، تجهیز کند. به این ترتیب ، ماژول بر دانش و مهارت های قبلی شما در این برنامه ایجاد شده است ، به خصوص در Land Law و Tort. اصول اساسی مالکیت معنوی در زمینه های وسیع تر سیاسی ، جغرافیایی ، اقتصادی و اجتماعی مورد بررسی قرار می گیرد.
 • جرایم سایبری: جرایم سایبری یک ماژول است که به شما امکان می دهد یکی از اصلی ترین مشکلات معاصر در کنترل جرم را با دقت مورد بررسی و تأمل قرار دهید - برآوردهای اخیر نشان می دهد که جرایم سایبری شایع ترین شکل رفتار مجرمانه در انگلستان است. این ماژول این امکان را به شما می دهد تا دانش و مهارت های خود را که قبلاً در قانون جزا در این زمینه جذاب و سریع حرکت کرده اید به کار بگیرید.
 • حقوق شرکت: این ماژول قدردانی اساسی از اصول اصلی قانون شرکت مدرن را به شما ارائه می دهد. قانون شرکت به شما امکان می دهد تا در اصول اصلی حقوقی مربوط به مدیریت شرکتهای محدود در انگلستان و ولز ، و همچنین درک ادراکی و انتقادی از اعتقادات و ارزشهایی که پایه و اساس این حوزه قانون است ، پایه و اساس محکمی را توسعه دهید. در کار خود روی این ماژول ، شما می آموزید که اهمیت مباحث جاری در حقوق شرکت ، به ویژه در زمینه ملاحظات گسترده تر اجتماعی ، سیاسی و اقتصادی را بشناسید و نقد کنید.
 • قانون پناهندگی و مهاجرت: این ماژول این فرصت را به شما می دهد تا مهارت های تحلیل انتقادی ، حل مسئله و تحقیقات حقوقی را در یک حوزه خاص و فعلی قانون: پناهندگی و مهاجرت به کار بگیرید و تصحیح کنید. این منطقه بر پایه برخی از ماژول های قبلی مورد مطالعه ، به ویژه حقوق بشر و قانون اتحادیه اروپا بنا شده است. این ماژول مفاهیم حقوقی ، اصول و مقررات مربوطه را در این زمینه بحث برانگیز و پر سرعت قانون بررسی می کند. توجه ویژه ای به عدالت اجتماعی وجود دارد و شما در زمینه های تاریخی ، سیاسی و اقتصادی گسترده تر آنها را مورد بحث ، بحث و تحلیل قرار می دهید.
 • قانون پناهندگی و مهاجرت: این ماژول این فرصت را به شما می دهد تا مهارت های تحلیل انتقادی ، حل مسئله و تحقیقات حقوقی را در یک حوزه خاص و فعلی قانون: پناهندگی و مهاجرت به کار بگیرید و تصحیح کنید. این منطقه بر پایه برخی از ماژول های قبلی مورد مطالعه ، به ویژه حقوق بشر و قانون اتحادیه اروپا بنا شده است. این ماژول مفاهیم حقوقی ، اصول و مقررات مربوطه را در این زمینه بحث برانگیز و پر سرعت قانون بررسی می کند. توجه ویژه ای به عدالت اجتماعی وجود دارد و شما در زمینه های تاریخی ، سیاسی و اقتصادی گسترده تر آنها را مورد بحث ، بحث و تحلیل قرار می دهید.
 • قانون و عمل در مورد املاک: قانون و عمل در مورد املاک (PLP) این امکان را برای شما فراهم می کند که منطقه ای را مطالعه کنید که اصلی برای تمرین وکالت باشد (و توسط سازمان تنظیم وکالت پیشنهاد شده است به عنوان یک منطقه از "عملکرد دانش حقوقی"). PLP نه تنها بر اساس دانش قبلی شما در مورد قانون زمین ، بلکه زمینه هایی از قرارداد و شکنجه را نیز با بررسی بیشتر منافع زمین و انتقال زمین در زمینه های عملی و تجاری در زمینه های مسکونی ، بنا خواهد کرد.
 • قانون تجارت و عمل: این ماژول با ایجاد فرصتی برای توسعه درک شما در مورد قانون حاکم بر تجارت ، تجارت و معاملات و روابط با مصرف کننده ، دانش شما را در مورد حقوق خصوصی ، به ویژه آنچه که در قرارداد و قانون اتحادیه اروپا به دست آمده است ، توسعه می دهد. تجارت و قانون تجارت این امکان را برای شما فراهم می کند که در زمینه ای که برای تمرین وکالت محوری است مطالعه کنید (قانون تجارت و عمل به عنوان بخشی از "عملکرد دانش حقوقی" توسط سازمان تنظیم وکالت پیشنهاد شده است).
 • قانون و عملی پیشرفته کیفری: پیشرفته قوانین و جنایات کیفری دانش شما را با استفاده از قانون اساسی (مورد مطالعه در حقوق جزا) با نگاهی به روند کیفری از دستگیری تا حبس توسعه می بخشد (موضوعات شواهد به طور خلاصه مورد بررسی قرار می گیرند). بنابراین ، این ماژول فرصتی را برای تحصیل در زمینه ای فراهم می کند که برای تمرین وکلا محور باشد (قانون و عمل پیشرفته کیفری به عنوان بخشی از "عملکرد دانش حقوقی" توسط سازمان تنظیم وکالت پیشنهاد شده است).
 • قانون اشتغال: این هدف از ماژول معرفی شما با قانون اشتغال است: موضوعی که نه تنها از نظر دانشگاهی جذاب است بلکه در مجموعه متنوعی حرفه ای و کاربردی نیز مرتبط است. اشتغال به دلیل تأثیرات فراوان بر قانون در این زمینه و پتانسیل تغییر سریع و اصلاحات ، منطقه ای ویژه جذاب است. در درون ماژول ، شما یاد خواهید گرفت که در ارتباط با قانون در این زمینه به طور دقیق و دقیق ارتباط برقرار کنید و اطلاعات را از طیف وسیعی از منابع اولیه و فرعی تولید کنید. این ماژول توجه ویژه ای به درک قانون اشتغال در بستر اجتماعی و سیاسی خود دارد و شما را قادر می سازد در نظر بگیرید که آیا قانون اشتغال و چگونه ممکن است به عنوان ابزاری برای عدالت اجتماعی مورد استفاده قرار گیرد. در این زمینه ، ماژول توجه ویژه ای به تمرین اخلاقی و کرامت انسانی دارد.

* ماژول های اختیاری بستگی به تقاضای دانشجویی و تخصص کارکنان دارد.

همه ماژول ها 20 اعتبار دارند مگر اینکه تصریح شده باشد.

تدریس و ارزیابی

آموزش و ارزیابی نشانگر تعهد تیم برنامه به اصول یادگیری "دانش محور" است نه تنها به منظور افزایش تعامل و رضایت شما ، بلکه به پیشرفت شما به عنوان یادگیرنده مستقل مستقل کمک می کند.

برنامه با استفاده از روشهای مختلف انعطاف پذیر ، متناسب با منطقه خاص مطالعه تحویل می شود. در این برنامه همچنین از یادگیری پیشرفته فن آوری استفاده خواهد شد ، با استفاده از سیستم مودل دانش آموزان را با طیف وسیعی از روشهای مختلف از جمله کار گروهی ، آزمونها و مطالعه مستقل کارگردانی درگیر می کند.

ماژول های برنامه عمدتا با استفاده از سخنرانی ها ، سمینارها و کارگاه ها تحویل داده می شوند. این جلسات معمولاً شامل گروه کاملی از دانشجویان خواهد بود ، در حالی که اندازه کارگاه بسته به فعالیتهای پیشنهادی ممکن است متفاوت باشد. در نظر گرفته شده است كه سمينارها جلسات گروهي كوچكتري داشته باشند و با رعايت اخلاق و اهداف اين برنامه ، گروه هاي سمينار تقريباً 15 دانشجو را شامل مي شوند تا بتوانيد حمايت فردي مورد نياز براي موفقيت در مطالعات خود را بدست آوريد.

شرایط ورود

صلاحیت های

حداقل شرایط ورود برای این دوره عبارتند از:

 • 104 امتیاز تعرفه UCAS
 • 3 GCSE در کلاس C / 4 یا بالاتر (یا معادل آن) شامل زبان انگلیسی.

هزینه ها و بودجه

برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد با ما ، باید شهریه دوره خود را بپردازید. میزان پرداخت شما بستگی به این دارد که شما دانشجوی انگلیس و اتحادیه اروپا یا یک دانشجوی بین المللی (غیر اتحادیه اروپا) باشید. شهریه برای هر سال از دوره شما هزینه می شود.

ورود انگلیس و اتحادیه اروپا 2020

شهریه برای ورود به سال 2020 به بنیاد ما ، لیسانس و لیسانس BSc ، مدارس بهداشتی اولیه و متوسطه و کارشناسی ارشد PGCE برای دانشجویان تمام وقت انگلیس ، اتحادیه اروپا ، جرسی ، گورنزی و جزیره من 95050 پوند در سال است.

برای دانشجویان انگلستان ، اتحادیه اروپا ، جرسی ، گورنزی و جزیره من که به طور پاره وقت مشغول به تحصیل هستند ، شهریه ورود به سال 2020 برای دوره های فوق 4،265 پوند در سال است.

هزینه های تحصیلی ممکن است در سال های آینده به تورم باشد.

با مراجعه به صفحات مشاوره سرمایه گذاری در وب سایت ما ، اطلاعات بیشتری در مورد بودجه سال بنیاد یا محل استقرار کسب کنید.

ورود بین المللی (غیر اتحادیه اروپا) 2020

شهریه ورود به سال 2020 به بنیاد ما ، BA و BSc ، مدارک بهداشت اولیه و متوسطه و کارشناسی ارشد PGCE برای دانشجویان بین المللی (غیر اتحادیه اروپا) سالانه 12750 پوند است.

با توجه به قوانین مهاجرت ، دانشجویان بین المللی در ویزای درجه 4 باید تمام وقت تحصیل کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ویزا و ویزاهای تحصیل کوتاه مدت ، لطفاً به صفحات بین المللی ویزا و مهاجرت مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد بودجه تحصیلات شما در صفحه هزینه های بین المللی و بودجه ما موجود است.

هزینه های تحصیلی ممکن است در سال های آینده به تورم باشد.

هزینه های اضافی و پشتیبانی مالی

ممکن است هزینه های اضافی نیز در طول تحصیلات شما وجود داشته باشد، از جمله هزینه مسکن.

هزینه های مرتبط با دوره

در حالی که برای مدرک تحصیلی خود تحصیل می کنید ، ممکن است هزینه های اضافی مربوط به دوره شما باشد. این ممکن است شامل خرید تجهیزات شخصی و لوازم التحریر ، کتاب و سفرهای مزرعه اختیاری باشد.

آخرین به روز رسانی مارس 2020

درباره این دانشگاه

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does.

York St John University is an outstanding university, known for its academic excellence and responsive nature, always putting the student at the heart of everything it does. اطلاعات محدود
یورک , لندن + 1 بیشتر کمتر